Vyriškas šampūnas ir dušo želė - 200ml

30% nuolaida viskam - kodas: LT30

30% nuolaida viskam - kodas: LT30
Pasiūlymas galioja ribotą laiką.
PIRKTI DABAR
Buvo: 3.89€ 1.95€ Sutaupyti 1.94€
Išparduota

Prekių atsargos:

Produkto aprašymas

Praskaidrinkite savo rytą, naudodamiesi mūsų vyrišku šampūnu ir dušo žele. Kitaip nei kiti standartiniai "2-in-1" produktai, vyriškas šampūnas ir dušo želė savo sudėtyje turi ir aminorūgščių mišinį bei vitaminų, kurie palaikys sveiką Jūsų išvaizdą visus metus. Taip pat sudėtyje yra ir žaliosios arbatos, kuri detoksikuoja ir suteikia natūralų kvapą, todėl šis produktas Jūsų nenuvils!

Atkreipkite dėmesį, kad etiketės, esančios ant šio produkto, turi aprašymą anglų kalba. Prancūzų, italų, vokiečių, ispanų, danų, švedų ir suomių kalbų aprašymas taipogi gali būti ant pakuotės, tačiau yra negarantuojamas.

Pagrindiniai privalumai

  • Praturtinta aminorūgščių ir svarbiausių vitaminų mišiniu
  • Su detoksikuojančiu žaliosios arbatos ekstraktu
  • Sukurtas drėkinti ir valyti odai

Siūlomas naudojimas

Išspauskite želė ant delno ir išsitrinkite kūną ir plaukus. Gerai išskalaukite. Vartokite taip, kaip nurodyta.

Reikia saugotis, kad šampūno, nepatektų į akis. Jeigu taip atsitinka, jas reikia praplauti vandeniu. Jei atsiras išbėrimas ar kitoks odos sudirginimas, nutraukite vartojimą. Saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių.

Sudedamosios dalys

Aqua (vanduo), natrio leureato sulfatas, glicerinas, kokogliukozidas, kokamidopropilbetainas, akrilatas/palmitino-25 akrilato kopolimeras, gliceriloleatas, natrio kokoamfoacetatas, glikolio distearatas, lauretas-4, laurilgliukozidas, fenoksitanolis, benzilo alkoholis, kapas (kvepalai), natrio chloridas, natrio kokoilgliutamatas, natrio laurilkarboksilatas, butileno glikolis, dinatrio EDTA, pentenolis, polikverternionas-10, polikverternionas-7, etil-heksilglicerinas, tokoferilacetatas, dehidroacto rūgštis, limonenas, Camellia Sinensis lapų ekstraktas, natrio PCA, natrio laktatas, hidroksi-izo-heksil-3-ciklohekseno karboksialdehidas, linalulas, trietanolaminas, argininas, natrio hidroksidas, formo rūgštis, asparto rūgštis, PCA, natrio benzenoatas, glicinas, alaninas, serinas, valinas, izoleucinas, prolinas, treoininas, histidinas, fenilalaninas, CI 19140 (geltonasis 5), CI 42090 (mėlynasis 1).

Pirkėjų atsiliepimai

Šiuo metu nėra jokių atsiliepimų.

Vyriškas šampūnas ir dušo želė - 200ml

Pasirinkite paveikslėlį

Vyriškas šampūnas ir dušo želė - 200ml
Back to top