Myprotein Figure 8 dirželiai

30% nuolaida viskam - kodas: LT30

30% nuolaida viskam - kodas: LT30
Pasiūlymas galioja ribotą laiką.
PIRKTI DABAR
8.49€

Prekių atsargos:

Produkto aprašymas

Myprotein Figure 8 dirželiai yra puiki treniruočių priemonė, padedanti pagerinti kėlimo techniką ir sumažinti nuovargį sugriebiant ir laikant štangą.

Šie patvarūs medvilniniai dirželiai idealiai tinka kaip pakaitalas sukurtiems tradiciniems kėlimo dirželiams, kurie daugeliui žmonių yra nepatogūs ir nepraktiški.

The Myprotein Figure 8 dirželiai pagaminti taip, kad apsisuktų apie kėlimo štangą, tuo pačiu metu laikant riešus saugiai užfiksuotus tarp abiejų lankų. Tai palengvina abi kėlimo technikas, tiek "ranka po" ir "ranka virš" ir užtikrina saugų bet kokio dydžio štangos kėlimą.

Ne kaip tradiciniai kėlimo dirželiai, Myprotein Figure 8 dirželiai gali būti koreguojami kėlimo metu be būtinybės juos nusiimti iš viso. Dėl komforto ir papildomos apsaugos kiekvienas dirželis yra paminkštintas ir tai apsaugo Jūsų riešus.

Pagrindiniai privalumai

  • Pagerina svorių kėlimo techniką
  • Galima dydį koreguoti kėlimo metu
  • Paminkštinimas apsaugo riešus

Siūlomas naudojimas

Pro vieną iš diržo skylių prakiškite riešą, o pro kitą - štangą, vėliau ir antrą riešą, taip užtikrindami štangos stabilumą. Užtikrinkite, jog laikote diržą ir štangą saugiai prieš atlikdami pratimą.

Dėl išsamesnių naudojimosi instrukcijų rekomenduojame pasikonsultuoti su fitneso ekspertu.

Pirkėjų atsiliepimai

Šiuo metu nėra jokių atsiliepimų.

Myprotein Figure 8 dirželiai

Pasirinkite paveikslėlį

Myprotein Figure 8 dirželiai
Back to top