Myprotein metaliniai kabliai svorių kelnojimui

30% nuolaida viskam - kodas: LT30

Nuolaida kinta nuo 20% iki 30% - kodas: PASLAPTIS
Kokią nuolaidą gausi tu?
Pasiūlymas galioja ribotą laiką.
PIRKTI DABAR
18.99€

Prekių atsargos:

Produkto aprašymas

Metaliniai kabliai sukurti sunkių svorių kelnojimui, užtvirtinant sugriebimą ir mažinnant sugriebimo nuovargį kėlimo metu.

Metaliniai kabliai svorių kelnojimui padaryti taip, kad atitiktų kiekvieną kėlimui skirtą štangą, pašalintų neopreną. Jie yra paminkštinti, lengvai koreguojami ir prisitaikantys prie riešo. Kai riešo dirželiai yra tvirtai užsegti, uždėkite štangą ant metalinių kablių ir lenvai suimkite štangą, taip užtikrindami stabilumą. Tada pajusite produkto ergonomiką ir patogumą, keliant svorius ir pamiršite visus nepatogumus, kurie Jus vargino prieš tai.

Metaliniai kabliai svorių kelnojimui aprūpins Jus patikimu sugriebimu ir jėga, kuri leis kelti sunkesnius svorius ilgesnį laiką, tuo pačiu ir apsaugos jus. Patogumas atsispindi tame, jog Jums nebereikės daugiau užrišti ir atrišti dirželių kaip įprasta su tradiciniais, kėlimui skirtais kabliais.

Pagrindiniai privalumai

  • Padidina suėmimo sukibimą, keliant sunkius svorius
  • Tinka betkokio svorio kėlimui

Siūlomas naudojimas

Užsidėję riešų apsaugas su metaliniais kabliais, užfiksuokite juos naudodami tvirtą Velcro užsegimą, šiuo atveju metaliniai kabliai liks jūsų delnuose. Tada uždėkite pirštus and kablių, tuo pačiu metu užtikrinant, jog taip pat saugiai laikote ir pačią štangą.

Dėl išsamesnių naudojimosi instrukcijų rekomenduojame pasikonsultuoti su fitneso ekspertu.

Pirkėjų atsiliepimai

Šiuo metu nėra jokių atsiliepimų.

Myprotein metaliniai kabliai svorių kelnojimui

Pasirinkite paveikslėlį

Myprotein metaliniai kabliai svorių kelnojimui
Back to top