Myprotein metaliniai kabliai svorių kilnojimui

25% nuolaida viskam - naudokite kodą LT25

Pasinaudokite 25% nuolaida su kodu LT25
Pasiūlymas galioja ribotą laiką.
Pirkti Dabar
18.99€

Prekių atsargos:

Produkto aprašymas

Metaliniai kabliai sukurti sunkių svorių kilnojimui, užtvirtinant sugriebimą ir mažinnant sugriebimo nuovargį kėlimo metu.

Metaliniai kabliai svorių kilnojimui padaryti taip, kad atitiktų kiekvieną kėlimui skirtą štangą, pašalintų neopreną. Jie yra paminkštinti, lengvai koreguojami ir prisitaikantys prie riešo. Kai riešo dirželiai yra tvirtai užsegti, uždėkite štangą ant metalinių kablių ir lenvai suimkite štangą, taip užtikrindami stabilumą. Tada pajusite produkto ergonomiką ir patogumą, keliant svorius ir pamiršite visus nepatogumus, kurie Jus vargino prieš tai.

Metaliniai kabliai svorių kilnojimui aprūpins Jus patikimu sugriebimu ir jėga, kuri leis kelti sunkesnius svorius ilgesnį laiką, tuo pačiu ir apsaugos jus. Patogumas atsispindi tame, jog Jums nebereikės daugiau užrišti ir atrišti dirželių kaip įprasta su tradiciniais, kėlimui skirtais kabliais.

Pagrindiniai privalumai

  • Padidina suėmimo sukibimą, keliant sunkius svorius
  • Tinka betkokio svorio kėlimui

Siūlomas naudojimas

Užsidėję riešų apsaugas su metaliniais kabliais, užfiksuokite juos naudodami tvirtą Velcro užsegimą, šiuo atveju metaliniai kabliai liks jūsų delnuose. Tada uždėkite pirštus and kablių, tuo pačiu metu užtikrinant, jog taip pat saugiai laikote ir pačią štangą.

Dėl išsamesnių naudojimosi instrukcijų rekomenduojame pasikonsultuoti su fitneso ekspertu.

Pirkėjų atsiliepimai

Šiuo metu nėra jokių atsiliepimų.

Myprotein metaliniai kabliai svorių kilnojimui

Pasirinkite paveikslėlį

Myprotein metaliniai kabliai svorių kilnojimui
Back to top