Myprotein Mini Kokteilių Plaktuvas

Idealus kokteilių plaktuvas

25% nuolaida viskam - naudokite kodą LT25

Pasinaudokite 25% nuolaida su kodu LT25
Pasiūlymas galioja ribotą laiką.
Pirkti Dabar
2.99€

Prekių atsargos:

Produkto aprašymas

Myprotein Mini Koktelių Plaktuvas yra vienas iš pažangiausių sportinių papildų plaktuvų, padedančių jums pagaminti vientisą gėrimą beveik be pastangų. Dabar mes jį padarėme dar patogesnį ir legviau naudojamą fantastišką mini 400ml plaktuvą. Naujasis 400ml plaktuvas užima dar mažiau vietos jusų sporto krepšyje, tai puikus plaktuvas keliaujant.

Unikalus metalinis maišomasis kamuolys veikia kaip plaktuvas, kuris išskaido papildų miltelius ir padeda juos išmaišyti jūsų pasirinktame gėrime. Tiesiog purtykite koktelių plaktuvą ir leiskite maišomajam kamuoliui padaryti visą darbą!

Saugus užsukamas dangtis užtikrina kad skysčiai neprabėgs, o atverčiamas kamštelis užtikrina lengvą naudojimasi, lyginant su kitais nepatogiais dizainais. Myprotein Koktelių Plaktuvas sukurtas taip kad būtų patogus laikyti rankoje, o 400 ml talpa jį padaro pačiu ergonomiškiausiu kokteilių plaktuvu rinkoje; funkcionalus ir stilingas!

Pagrindiniai privalumai

  • Idealus pakaitalas elektriniams plaktuvui
  • Visiškai sandarus 'nelašantis' plaktuvas
  • Sukurtas kad būtų legvai valomas

Siūlomas naudojimas

INFORMACIJA: Nenaudokite šio produkto su šiltais ar karštais skysčiais. Sandariai uždaryti karšti ar šilti skysčiai sukuria papildomą slėgį, dėl kurio plaktuvo viršus arba tarpinė gali nušauti taip išpurškiant visą plaktuvo turinį. Plaunant šį produktą, mes rekomenduojame dangtelį laikyti visuomet nuimtą.

Pirkėjų atsiliepimai

Jei atsiliepimai rašomi apie maisto ar kosmetikos prekes, rezultatai gali skirtis priklausomai nuo asmens. Klientų atsiliepimai yra nepriklausomi ir neatspindi The Hut Group nuomonės.

Santrauka

5.0

5.0

(1 atsiliepimas)

  • 5    1
  • 4    0
  • 3    0
  • 2    0
  • 1    0
Rūšiuoti pagal

Plaktuvas

Iš viso:

5

Labai patogus, kompaktiškas, sandarus plaktuvas tinkantis vienai porcijai baltymų. Kamuoliukas gerai išplaka ir nepalieka kamuoliukų.

Sun Jul 02 18:15:37 BST 2017 iki Tadas

Myprotein Mini Kokteilių Plaktuvas

Pasirinkite paveikslėlį

Myprotein Mini Kokteilių Plaktuvas
Back to top