Myprotein MixMaster Plaktuvas - Pink

Vientisi Kokteiliai Be Gumulėlių

25% nuolaida viskam - naudokite kodą LT25

Pasinaudokite 25% nuolaida su kodu LT25
Pasiūlymas galioja ribotą laiką.
Pirkti Dabar
4.49€

Prekių atsargos:

Produkto aprašymas

Šie plaktuvai, yra vėliausio dizaino, skysčių nepraleidžiantys plaktuvai iš "Buchsteiner" kompanijos. Mūsų nauji myprotein.co.uk "MixMaster" plaktuvai yra pagaminti mūsų užsakymu "Buchsteiner" kompanijos įsikūrusios Vokietijoje. Šie plaktuvai yra tiesiog neįtikėtinai puikus ir už gerą kainą!

MixMaster plaktuvai yra tai ko kiekvienam reikia norint suplakti kokteilį.Š ie plaktuvai, yra vėliausio dizaino, jie atkeliauja su skiriamuoju tinkleliu, kuris užtikrina kokteilį be gumulėlių, jie taipogi turi užsukamą dangtelį, todėl yra daug saugesni plakant.

MixMaster plaktuvai yra 700ml talpos ir turi mililitrinę skalę. Jie taipogi turi mūsų do spalvotus logotipus išspausdintus ant abiejų pusių, bei tamsiai mėlyną užsukamą dangtelį, kuris turi platesnį kaklelį, kad būtų lengviau gerti. Mes esame įsitikinę kad šis kokteilių plaktuvą PRIVALO turėti kiekvienas, kuris vartoja papildus miltelių pavidale.

100% tinkami plauti indaplovėse.

Pagrindiniai privalumai

  • Super ergonomiškas dizainas
  • Saugus užsukamas dangtelis
  • Platus kaklelis, kad būtų lengviau gerti

Siūlomas naudojimas

DĖMESIO: Nenaudokite šio produkto su šiltais ar karštais skysčiais. Sandariai uždaryti karšti ar šilti skysčiai sukuria papildomą slėgį, dėl kurio plaktuvo viršus arba tarpinė gali nušauti taip išpurškiant visą plaktuvo turinį. Plaunant šį produktą, mes rekomenduojame dangtelį laikyti visuomet nuimtą.

Pirkėjų atsiliepimai

Šiuo metu nėra jokių atsiliepimų.

Myprotein MixMaster Plaktuvas - Pink

Pasirinkite paveikslėlį

Myprotein MixMaster Plaktuvas - Pink
Back to top