Pridėta į jūsų krepšelį

Atsiprašome, įvyko klaida. Prašome pabandyti dar kartą.

Kiekis:

Tarpinė suma ( Prekės jūsų krepšelyje)

Pasiūlymas

Myprotein Skystos Kalkės

250ml

EUR 11.49

11.49€

Item limited to max quantity of 5000

( 0 item is in your basket items are in your basket )

30% nuolaida viskam - kodas: LT30

30% nuolaida viskam - kodas: LT30
Pasiūlymas galioja ribotą laiką.
***
Pasiūlymas galioja ribotą laiką arba kol yra atitinkamų prekių sandėlyje. Užsakymų metu gali būti panaudotas tik vienas nuolaidos kodas. Klientai gali pateikti kelis užsakymus. Pasiūlymas negalioja šioms naujoms inovacijoms: PhaseTech, Myamino Energy, Baked Cookie, BCAA Energy,
 All Oats and Carb Crusher and new clothes (Power, Sculpt, Luxe, Form, Original, Escape, Forever, Twist,, Reach, Shape, Boost Therma, Luxe Elite, Dry Tech, Move)
PIRKTI DABAR
 • Produkto peržiūra

  Kas yra Skystos Kalkės?

  Skystos Kalkės yra skystis, kuris naudojamas ant rankų ar kojų, norint pagerinti suėmimą ar sumažinti prakaitavimą. Skystos Kalkės nepersineša ant sportinių įrengimų, ir kitaip nei tradicinė kalkių pudra, nepalieka dėmių ant rūbų, bei negali būti įkvėptos. Mūsų skystos kalkės yra patalpintos 250ml daugkartinio naudojimo uždaromame plastikiniame buteliuke.

  Kam Skystos Kalkės tinkamos?

  Skystos Kalkės nėra naudojamos vien Kopinėjant, kitos sporto šakos, tokios kaip Svorių Kilnojimas, Golfas, Gimnastika bei Boulingas gali pasipelnyti iš Skystų Kalkių teikiamos naudos.

  Skystų Kalkių Nauda

  • Padeda tvirčiau suimti
  • Mažina prakaitavimą
  • Nepalieka dėmių

  Norime pažymėti kad etiketės esančios ant šio produkto turi aprašymą bent jau Anglų kalba. Prancūzų , Italų, Vokiečių, Ispanų, Danų, Švedų ir Suomių kalbų aprašymas taipogi gali buti ant pakuotės, tačiau yra negarantuojamas.

  Pagrindiniai privalumai
  • Pastebimai sumažina prakaitavimą
  • Padeda tvirčiau suimti
  • Gali padėti pakelti didesnį svorį
 • Siūlomas naudojimas

  Naudoti ant rankų ar kojų pagal paskirtį. Po naudojimo mes rekomenduojame nuplauti produktą muiluotu vandeniu. Neragauti ir nebandyti nuryti produkto, geriausia patikrinti mažą kūno zoną dėl neigiamos odos reakcijos. Nenaudoti ant pažeistos odos.

 • Sudedamosios dalys

  Alkoholis , Magnis, Karbonatas, Tirštikis ir Kvapiklis.

Pirkėjų atsiliepimai

Šiuo metu nėra jokių atsiliepimų.

Parašykite atsiliepimą ir galėsite laimėti £ 100 kuponą

Back to top