Pridėta į jūsų krepšelį

Atsiprašome, įvyko klaida. Prašome pabandyti dar kartą.

Kiekis:

Tarpinė suma ( Prekės jūsų krepšelyje)

Pasiūlymas

Lieso Apibrėžimo Ryšulys

EUR 85.15

85.15€

Item limited to max quantity of 5000

( 0 item is in your basket items are in your basket )

30% nuolaida viskam - kodas: LT30

30% nuolaida viskam - kodas: LT30
Pasiūlymas galioja ribotą laiką.
***
Pasiūlymas galioja ribotą laiką arba kol yra atitinkamų prekių sandėlyje. Užsakymų metu gali būti panaudotas tik vienas nuolaidos kodas. Klientai gali pateikti kelis užsakymus. Pasiūlymas negalioja šioms naujoms inovacijoms: PhaseTech, Myamino Energy, Baked Cookie, BCAA Energy,
 All Oats and Carb Crusher and new clothes (Power, Sculpt, Luxe, Form, Original, Escape, Forever, Twist,, Reach, Shape, Boost Therma, Luxe Elite, Dry Tech, Move)
PIRKTI DABAR
 • Produkto peržiūra

  Lieknėjimo ir raumenų auginimo rinkinys buvo suformuotas tam, kad padidintų raumenų masės augimą, siekiant atsikratyti nereikalingų kūno riebalų. Vartojamas tiek atletų ar kultūristų, tiek žmonių tiesiog siekiančių užsiauginti raumenis. Šis rinkinys sukurtas vartoti kartu su griežta, efektyvia treniruočių rutina ir subalansuotu mitybos planu, siekiant padidinti raumenų apimtis ir jėgą bei tuo pačiu palaikyti mažą procentinį riebalų kiekį. Į šį mišinį įeina 5 atidžiai parinkti papildai, kuriuos vartotojant tam tikromis porcijomis aprūpinsite organizmą pačiomis geriausiomis maistinėmis medžiagomis visą mėnesį.

  Kiekvienas iš penkių papildų pasirinktas pagal savo savybes auginti raumenų masę ir jėgą arba mažinti kūno riebalus, todėl norimų rezultatų pasieksite, vartojant visus papildus kartu tam tikromis porcijomis. Specifinės rinkinio medžiagos - Hurricane XS; mūsų labiausiai parduodama "Viskas viename" baltymų formulė, kuriame yra Creapure® - gryniausio kreatino, kuris augina raumeninį audinį; Thermopure - padidinančio metabolizmo greitį ilsintis (RMR) ir sumažinančio nuovargį; trijų riebiųjų rūgščių CLA (konjuguota linolinė rūgštis), kuri degina kūno riebalus ir padidina raumenų kiekį; bei taurino, kuris padeda įsisavinti papildomas maistines medžiagas į raumenis ir taip pagreitina jų atsistatymą ir augimą.

  Už neįtikėtinai mažą kainą, aukštos kokybės lieknėjimo rinkinys gali būti vartojamas tų, kurie jau yra patyrę sportininkai ir tų, kurie tikslingai siekia sulieknėti ir užsiauginti raumenis per 30 dienų arba tiesiog tų, kurie nori papildomų papildų (tokių kaip taurino, Hurricane XS, CLA ir Thermopure) savo mityboje.

  Jog suprastumėte, kaip lieknėjimo ir raumenų auginimo rinkinys turėtų būti vartojamas, mes Jums sukūrėme papildo vartojimo plano pavyzdį:

  • Pusryčiai
   • 2 CLA minkštos gelinės kapsulės
  • Prieš treniruotę
   • 2-3 Thermopure kapsulės
   • 3g taurino
  • Treniruotės metu
  • Po treniruotėms skirtas kokteilis
   • 70g Hurricane XS
  • Prieš miegą
   • 3g taurino

  Hurricane XS (braškių kremo skonio, 2.5kg): "viskas viename" papildas, kuriame yra visos lieso audinio auginimui reikalingos maistinės medžiagos.

  Thermopure (90 tablečių): stiprus termogeninis mišinys, kuris pagreitina riebalų skaidymą ir padidina energijos kiekį, bei gyvybingumą.

  CLA (60 minkštų gelinių kapsulių): moksliškai patvirtintos laisvosios riebiosios rūgštys, kurios augina raumeninį audinį ir degina kūno riebalus.

  Taurinas (250g): amino rūgštis, kuri sugeba padidinti pasisavinamų maistingų medžiagų kiekį, taip užtikrindama raumenų augimą ir atsistatymą.

  Myprotein gertuvė mišiniams (600ml): The Myproteingertuvė mišiniams yra pagerinta sporto papildams skirtos gertuvės versija, kuri padeda lengvai ir greitai sumaišyti individualius papildus kiekvienam.

  SKONIAI, PRODUKTAI IR DYDŽIAI YRA TOKIE, KOKIE NURODYTI, TAČIAU GALI BŪTI PAKEISTI BE ĮSPĖJIMO, TAI PRIKLAUSO NUO ATSARGŲ KIEKIO SANDELIUOSE.

  Pagrindiniai privalumai
  • Pagreitina ir pagerina raumeninio audinio augimą
  • Aukšta kokybė
 • Siūlomas naudojimas

  Dėl išsamios infomarcijos prašome skaityti produkto pakuotėje esančią instrukciją.

 • Sudedamosios dalys

  Dėl išsamios informacijos prašome skaityti informacinį produkto lapelį.

 • Maistinė informacija

  Dėl išsamios infomarcijos prašome skaityti produkto pakuotėje esančią instrukciją

Pirkėjų atsiliepimai

Šiuo metu nėra jokių atsiliepimų.

Parašykite atsiliepimą ir galėsite laimėti £ 100 kuponą

Back to top