Pridėta į jūsų krepšelį

Atsiprašome, įvyko klaida. Prašome pabandyti dar kartą.

Kiekis:

Tarpinė suma ( Prekės jūsų krepšelyje)

Pasiūlymas
Alpha Lipoic Acid - 60 Caps

Alfa Lipo Rūgštis

Antioksidantas

EUR 16.99

16.99€

2 atsiliepimai

Item limited to max quantity of 5000

( 0 item is in your basket items are in your basket )

30% nuolaida viskam - kodas: LT30

30% nuolaida viskam - kodas: LT30
Pasiūlymas galioja ribotą laiką.
***
Pasiūlymas galioja ribotą laiką arba kol yra atitinkamų prekių sandėlyje. Užsakymų metu gali būti panaudotas tik vienas nuolaidos kodas. Klientai gali pateikti kelis užsakymus. Pasiūlymas negalioja šioms naujoms inovacijoms: apranga (Power, Sculpt, Luxe, Form, Original, Escape), PhaseTech, Myamino Energy, Baked Cookie, BCAA Energy,
 All Oats and Carb Crusher.
PIRKTI DABAR
 • Produkto peržiūra

  Kaip mitybos papildas alfa lipoininė rūgštis (ALA) yra veiksmingas antioksidantas, kuris suardo laisvuosius radikalus, pavojingus organizmui.

  ALA vienintelė iš kitų antioksidantų turi unikalią savybę - gali išlikti veikli ir vandeninėje ir riebalų lipidų aplinkoje. Tai reiškia, kad padeda apsaugoti didžiąją dalį kūno nuo laisvųjų radikalų pavojingų efektų.

  ALA taip pat dažnai vartojama kultūristų, nes padeda pašalinti susikaupusius riebalus, o tuo pačiu pagreitinti lieso raumens augimą. Manoma, jog ALA netiesiogiai padeda gauti visą įmanomą energiją iš riebalų, baltymų ir angliavandenių.

  Atkreipkite dėmesį, kad etiketės, esančios ant šio produkto, turi aprašymą anglų kalba. Prancūzų, italų, vokiečių, ispanų, danų, švedų ir suomių kalbų aprašymas taipogi gali būti ant pakuotės, tačiau yra negarantuojamas.

  Pagrindiniai privalumai
  • Stiprus antioksidantas
  • Lengvai pasisavinamas
  • Padeda detoksikuoti kepenis
 • Siūlomas naudojimas

  Vartoti 1 kapsulę per dieną. Geriausia vartoti kartu su maistu.

  Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės. Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Laikyti vaikams nepasiekiamoje, sausoje, vėsioje vietoje. Saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių. Netinkama vartoti vegetarams.

 • Sudedamosios dalys

  Alfalipoinė rūgštis, lipnumą mažinančios medžiagos (magnio stearatas), kapsulė (želatina).

  Alergenai:

  gali turėti pieno, sojų, kiaušinių, glitimo ir jų produktų pėdsakų.

 • Maistinė informacija

  Vartojimo porcija - 1 kapsulė

  Iš viso porcijų - 60 (60 kapsulės), 120 (120 kapsulės)

  Produkto maistingumas

        1 porcijoje
  Alfa lipoininė rūgštis     500 mg

Pirkėjų atsiliepimai

5.0

2 atsiliepimai

5 2
4 0
3 0
2 0
1 0

Geriausi klientų atsiliepimai

Jei atsiliepimai rašomi apie maisto ar kosmetikos prekes, rezultatai gali skirtis priklausomai nuo asmens. Klientų atsiliepimai yra nepriklausomi ir neatspindi The Hut Group nuomonės.

Alfa lipo rūgštis

Alfa lipo rūgštis apibūdinamas kaip "universalus antioksidantas", kuris galį padėti neutralizuoti daugiau laisvųjų radikalų ląstelių nei dauguma kitų antioksidantų, kurių didžioji dalis linkę tirpti arba riebaluose arba vandenyje, bet ne abiejuose terpėse. Alfa lipo rūgštis tirpsta ir vandenyje ir riebaluose, todėl gali pasiekti ir riebalinius audinius, pavyzdžiui, nervų sistemos, ir taip pat, audinius daugiausia sudarytus iš vandens, pavyzdžiui, širdies ir taip apsaugoti lipoproteinus ir membranas kartu. Joks kitas natūralus antioksidantas negali to padaryti. Alfa lipoinė rūgštis yra riebioji rūgštis, įprastai esanti kiekvienoje kūno ląstelėje. Ji reikalinga tam, kad būtų organizmui gaminamas pakankamas energijos, normalioms jo funkcijoms palaikyti, kiekis. Alfa lipo rūgštis aptinkama maisto produktuose bei sintetinama kepenyse. Pastebėta, kad ji efektyviai mažina somatinės ir autonominės diabetinės neuropatijos požymius. Pastaruoju metu atliekami išplėstiniai klinikiniai tyrimai norint pagrįsti alfa lipo rūgšties anti diabetines savybes. Vokietijoje atliktų tyrimų autoriai nurodo teigiamą šio preparato efektyvumą gydant diabetinę neuropatiją.

Gerai dera su:

Vandeniu

Alfa Lipo Rūgštis

Kalbant apie cheminę struktūrą, tai riebalų rūgštis, turinti sieros. Tai galima rasti kiekvieno mūsų kūno ląstelėje, kur ji padeda kurti energiją. Alfa lipoinė rūgštis yra pagrindinė medžiagų apykaitos proceso dalis, dėl kurios gliukozė paverčiama energija kūno poreikiams. Be to, tioktinė rūgštis yra antioksidantas - neutralizuoja kenksmingus chemikalus, vadinamus laisvųjų radikalų kiekiu.

Gerai dera su:

vandeniu

Back to top