Avižos Ir Išrūgos

Up to 23g of Protein per Bar

Skonis
Pakuotė
Kiekis

25% nuolaida viskam - naudokite kodą LT25

Pasinaudokite 25% nuolaida su kodu LT25
Pasiūlymas galioja ribotą laiką.
Pirkti Dabar
25.99€

Produkto aprašymas

Produkto apžvalga

Mūsų naujai sukurti avižų ir išrūgų paplotėliai yra ypatingai maistingas užkandis tiems, kurie nori pridėti daugiau baltymų ir angliavandenių į savo įprastinę mitybą. Kiekvienas 88g batonėlis turi daugiau kaip 22g aukštos kokybės baltymų, išgaunamų iš išrūgų baltymų koncentrato ir pieno baltymų mišinio. Sudėtyje esantys angliavandeniai yra išgaunami iš unikalaus avižų mišinio, užtikrinančio malonios tekstūros ir skonio užkandį.

Mes ne tik pagerininome orginalią avižų ir išrūgų papltėlių tekstūrą, bet ir pasistengėme jums sukurti dar du burnoje tiesiog tirpsnančius skonius, tad garantuojame, kad patenkins visus smaližių poreikius. Tiek vyšnių ir migdolų riešutų, tiek sūdytos karamelės skoniai tikrai jus maloniai nustebins, tad siūlome išbandyti, paragauti ir mėgautis.

Kuo naudingos avižos ir išrūgos?

Kiekviename 88g batonėlyje yra daug baltymų, kurie prisideda prie raumenų masės augimo ir palaikymo, kuomet jūs derinate tai kartu su stūkturizuota treniruočių programa. Avižų mišinys aprūpins jūsų organizmą kompleksiniu angliavandenių šaltiniu, o ne dažniausiai esamais standartizuotais daug cukraus turinčiais paplotėliais. Kiekvienas paplotėlis savo sudėtyje turi daug skaidulų ir mažai cukraus, tad jums nebereikia ieškoti jokio kito maistingo užkandžio. Avižos ir išrūgos užtikrina, kad dienos metu jūsų organizmas gaus pakankamą kiekį baltymų, o gaunamas maisto medžiagų kiekis leis mėgautis aktyviu gyvenimo būdu.

Kam skirtos avižos ir išrūgos?

Avižų ir išrūgų batonėliai yra puikus pasirinkimas kiekvienam: tiek įprastam sporto salių lankytojui, tiek itin rimtiems maratonų bėgikams, ieškantiems būdų kaip padidinti kasdienį suvartojamą baltymų kiekį, taip prisidedant prie raumenų masės augimo ir palaikymo. Sportuojant itin daug ir laikantis griežtų treniruočių rėžimų, atletai dažnai susiduria su tuo, kad baltymai yra būtini, norint palaikyti tokį rėžimą, tad avižųs ir išrūgų batonėliai yra puikus pasirinkimas, nes jūs tiesiog visada galite turėti keletą jų savo sportiniame krepšyje, kišenėje ar automobilyje.

Pagrindiniai privalumai

  • Viename batonėlyje yra iki 23g baltymų
  • Daug skaidulinių medžiagų
  • Mažai cukrų

Siūlomas naudojimas

Vartokite kaip daug baltymų turintį užkandį tarp valgių norėdami padidinti suvartojimo baltymų kiekį.

Perspėjimas: Nesaikingas vartojimas gali sukelti vidurius laisvinantį poveikį. Netinka diabetikams. Šis produktas neturi būti vartojamas kaip įvairios, sveikos ir subalansuotos mitybos pakaitalas. Laikyti vėsioje sausoje vietoje, atokiau nuo tiesioginių saulės spindulių.

Sudedamosios dalys

Dėl alergenų, tame tarpe ir dribsnių turinčių glitimo, žiūrėkite paryškintus ingridientus. Taip pat gali turėti kiaušinių, žemės riešutų, riešutų ir sieros dioksido pėdsakų.

Sūdytos karamelės skonio: avižų mišinys (40%) (avižiniai dribsniai), kepintos salyklinės avižos (pilno grūdo avižiniai dribsniai, palmių aliejus, miežių salyklo ekstraktas)), baltymų mišinys (16%) (pieno baltymai, išrūgų baltymų koncentratas (pienas)), drėkikliai (glicerolis, maltitolis), hidrolizuotas kolagenas, pieninio šokolado skonio glaistas (8%) (saldikliai (izomaltas, sukralozė), ne-hidrogenintas palmių ir palmių branduolių aliejus, išrūgų milteliai (pienas), sumažinto riebumo kakavos milteliai, pagerinti kviečių miltai (kviečių miltai, kalcio karbonatas, geležis, niacinas, tiaminas), emulsikliai (sojos lecitinas, E476), natūralus gardiklis), izomalto-oligosacharidai, žemės riešutų gabaliukai, gardiklis, rapsų sėklų aliejus, druska, dažiklis (paprasta karamelė), antioksidantas (natūralūs įvairūs tokoferoliai).

Perspėjimas: Nesaikingas vartojimas gali turėti vidurius laisvinantį poveikį. Netinka diabetikams.

Aviečių skonio: avižų mišinys (40%) (avižiniai dribsniai), kepintos salyklinės avižos (pilno grūdo avižiniai dribsniai, palmių aliejus, miežių salyklo ekstraktas)), baltymų mišinys (14%) (pieno baltymai, išrūgų baltymų koncentratas (pienas)), drėkikliai (glicerolis, maltitolis), hidrolizuotas kolagenas, baltojo šokolado skonio glaistas (11%) (saldikliai (izomaltas, sukralozė), ne-hidrogenintas palmių ir palmių branduolių aliejus, išrūgų milteliai (pienas), pagerinti kviečių miltai (kviečių miltai, kalcio karbonatas, geležis, niacinas, tiaminas), emulsikliai (sojos lecitinas), natūralus gardiklis), hidrolizuotas kolagenas, izomalto-oligosacharidai, šaldytų džiovintų aviečių gabaliukai, gardiklis, rapsų sėklų aliejus, saldiklis (sakralozė), antioksidantas (natūralūs įvairūs tokoferoliai).

Perspėjimas: Nesaikingas vartojimas gali turėti vidurius laisvinantį poveikį. Netinka diabetikams.

Šokolado ir žemės riešutų skonio: avižų mišinys (40%) (avižiniai dribsniai), kepintos salyklinės avižos (pilno grūdo avižiniai dribsniai, palmių aliejus, miežių salyklo ekstraktas)), baltymų mišinys (14%) (pieno baltymai, išrūgų baltymų koncentratas (pienas)), drėkikliai (glicerolis, maltitolis), hidrolizuotas kolagenas, pieniško šokolado skonio glaistas (11%) (saldikliai (izomaltas, sukralozė), ne-hidrogenintas palmių ir palmių branduolių aliejus, išrūgų milteliai (pienas), sumažinto riebumo kakavos milteliai, pagerinti kviečių miltai (kviečių miltai, kalcio karbonatas, geležis, niacinas, tiaminas), emulsikliai (sojos lecitinas, E476), natūralus gardiklis), hidrolizuotas kolagenas, izomalto-oligosacharidai, žemės riešutų gabaliukai, sumažinto riebumo kakavos milteliai, gardiklis (žemės riešutai), žemės riešutų miltai, rapsų sėklų aliejus, druska, antioksidantas (natūralūs įvairūs tokoferoliai).

Perspėjimas: Nesaikingas vartojimas gali turėti vidurius laisvinantį poveikį. Netinka diabetikams.

Vyšnių ir migdolų riešutų skonio: avižų mišinys (40%) (avižiniai dribsniai), kepintos salyklinės avižos (pilno grūdo avižiniai dribsniai, palmių aliejus, miežių salyklo ekstraktas)), baltymų mišinys (14%) (pieno baltymai, išrūgų baltymų koncentratas (pienas)), drėkikliai (glicerolis, maltitolis), jogurtinio skonio glaistas (9%) (saldiklis (maltitolis), nehidrinti augaliniai riebalai (palmių branduolių aliejus, palmių aliejus, taukmedžio aliejus), saldūs išrūgų milteliai (pienas), jogurto milteliai (pienas), emilsiklis (sojos lecitinas), rūgštis (citirnų rūgštis)), hidrolizuotas kolagenas, izomalto-oligosacharidai, migdolų riešutų gabaliukai (riešutai), gardiklis, rapsų sėklų aliejus, antioksidantas (natūralūs įvairūs tokoferoliai).

Perspėjimas: Nesaikingas vartojimas gali turėti vidurius laisvinantį poveikį. Netinka diabetikams.

Šokoladinių traškučių skonio: avižų mišinys (40%) (avižiniai dribsniai), kepintos salyklinės avižos (pilno grūdo avižiniai dribsniai, palmių aliejus, miežių salyklo ekstraktas)), baltymų mišinys (14%) (pieno baltymai, išrūgų baltymų koncentratas (pienas)), drėkikliai (glicerolis, maltitolis), hidrolizuotas kolagenas, pieniško šokolado skonio glaistas (8%) (saldikliai (izomaltas, sukralozė), hidrogenintas palmių ir palmių branduolių aliejus, išrūgų milteliai (pienas), sumažinto riebumo kakavos milteliai, pagerinti kviečių miltai (kviečių miltai, kalcio karbonatas, geležis, niacinas, tiaminas), emulsikliai (sojos lecitinas, E476), natūralus gardiklis), izomalto-oligosacharidai, sumažinto riebumo kakavos milteliai, šokoladiniai traškučiai su saldikliu (saldiklis (maltitolis), kakavos masė, emulsiklis (sojos lecitinas), sumažinto riebumo kakavos milteliai, natūralus gardiklis), gardiklis, rapsų sėklų aliejus, antioksidantas (natūralūs įvairūs tokoferoliai).

Perspėjimas: Nesaikingas vartojimas gali turėti vidurius laisvinantį poveikį. Netinka diabetikams.

Maistinė informacija

"

Porcijos dydis - 1 paplotėlis (88g)

Porcijų pakuotėje - 18 paplotėlių

Maistinė vertė

     100g Viename paplotėlyje (88g)
Energetinė vertė 1539 kJ/368 kcal 1354 kJ/324 kcal
Riebalai 11 g 9.7 g
kuriuose sočiųjų riebalų rūgščių
4.1 g 3.6 g  
Angliavandenių 44 g 38 g
iš kurių cukrų 3.9 g 3.4 g  
Pluošto 8.3 g 7.3 g
Baltymų 25 g 22 g
Druskos 0.17 g 0.15 g

 

Produkto maistingumas yra sudarytas pagal paprastą, be papildomų skonių produktą, renkantis alternatyvų skonį, produkto maistingumas gali kisti.

"

Pirkėjų atsiliepimai

Jei atsiliepimai rašomi apie maisto ar kosmetikos prekes, rezultatai gali skirtis priklausomai nuo asmens. Klientų atsiliepimai yra nepriklausomi ir neatspindi The Hut Group nuomonės.

Santrauka

4.5

4.5

(4 atsiliepimai)

  • 5    3
  • 4    0
  • 3    1
  • 2    0
  • 1    0
Rūšiuoti pagal

Sotu ir nesaldu

Iš viso:

5

Suderinamumas:

5

Skonis:

5

Veiksmingumas:

5

Man labai tinka po sporto sokoladinio skonio. Batonelis didelis, tai uztenka tik puses, kad pajausti sotuma. Nera labai saldus.

Gerai dera su:

Vanduo

Mon Feb 19 11:27:23 GMT 2018 iki Motyvuota

Šokoladinis batonėlis

Iš viso:

5

Suderinamumas:

5

Skonis:

5

Veiksmingumas:

5

Šokoladinio skonio batonėliai labai patiko, konsistensija keistoka, bet skanu.Visa suvalgius nesinori nieko daugiau, tik gerti :) pakankamai didelis kiekis batonėlio. Reikia išbandyti kitu skoniu.

Fri Dec 22 14:24:23 GMT 2017 iki Rentre

Not bad

Iš viso:

5

Suderinamumas:

5

Skonis:

4

Man, kaip saldumo nelabai megstanciam, batonelis buvo kaip tik. Nei per saldus, nei per sausas. Turiu deze avieciu skonio, eina i pabaiga ir tikrai dar pirksiu, nes labai geras uzkandis. Batonelis yra nemazas, tad uzvalgius sotumo jausma tikrai pajuntu. Kas siek tiek kliuna, tai konsistencija - kai valgai tikrai jauciasi, kad maltos sausos avizos, bet visa kita liuks.

Gerai dera su:

Arbata, kava

Tue May 30 11:29:18 BST 2017 iki Samas

Skonis

Iš viso:

3

Suderinamumas:

4

Skonis:

2

Veiksmingumas:

4

Pačio batonėlio sudėtis puiki, skonis - neįpatingas, labai sausa, neužsigeriant visą suvalgyti yra iššūkis. Pats batonėlis nėra saldus, labai stipriai jaučiasi avižų skonis. Pripažinsiu dėžę subaigiau sunkiai ir be entusiazmo :)

Gerai dera su:

Vandeniu, daug vandens.

Sat Apr 29 10:43:02 BST 2017 iki Sigid

Avižos Ir Išrūgos

Pasirinkite paveikslėlį

Avižos Ir Išrūgos
Back to top