• Gluten Free

    Gluten Free

Būtiniausios Amino Rūgštys

(EAA's)

Skonis
Pakuotė
Kiekis

30% nuolaida viskam - kodas: LT30

Nuolaida kinta nuo 20% iki 30% - kodas: PASLAPTIS
Kokią nuolaidą gausi tu?
Pasiūlymas galioja ribotą laiką.
PIRKTI DABAR
18.99€

Produkto aprašymas

Kas yra amino rūgštys ?

Amino rūgštys yra sudėtingos cheminės medžiagos, kurios yra statybiniai baltymų blokai, reikalingi, kuriant naują audinį ir atstatant seną. Amino rūgštis, negali būti sintetinama arba sukurta kūno ir todėl turi būti gaunama su maistu.

 

Amino rūgščių nauda

Pagrindinės amino rūgštys reikalingos kūnui yra leucinas, izoleucinas, valinas, lizinas, fenilalaninas, treoninas, histidinas, metioninas ir triptofanas. Šis produktas 15 gramų porcijoje turi 5000mg leucino, kas yra daugiau, nei esamas kiekis standartiniuose išrūgų baltymuose, taip pat neturi riebalų ir angliavandenių.

Kam tinka amino rūgštys?

Amino rūgštys yra rekomenduojama tiems, kurie nori padidinti savo dienos metu suvartojamų amino rūgščių kiekį. Jos gali būti randamos mažais kiekiais, natūraliuose maisto produktuose.

Atkreipkite dėmesį, kad ant šio produkto informacija pateikiama anglų kalba.

Pagrindiniai privalumai

  • Statybiniai baltymų blokai
  • Gali patekti tik per mūsų mitybą
  • Vienoje porcijoje yra 5000mg leucino

Siūlomas naudojimas

Įpilkite 500-600 ml vandens ar sulčių į mūsų plaktuvą. Tuomet įdėkite 20g miltelių, suplakite ir iškart suvartokite. Vartokite du kartus per dieną - vieną porciją prieš ir vieną po treniruotės.

Neviršykite rekomenduojamos dozės. Šis produktas yra maisto papildas, todėl neturėtų būti vartojamas kaip subalansuotos mitybos ir sveikos gyvensenos pakaitalas. Laikykite vėsioje, sausoje vietoje, toliau nuo mažų vaikų. Netinka vartoti vegetarams.

Įspėjimas: Mes patariame kiekvieną porciją pasverti tiksliomis svarstyklėmis. Nors mes ir stengiamės, jog kuo tiksliau būtų paimama mūsų Myprotein kaušeliais, tačiau šiuo būdų paimamas apytikslis kiekis ir tai nėra alternatyva tiksliam svėrimo prietaisui.

Neviršykite rekomenduojamos dozės. Šis produktas yra maisto papildas, todėl neturėtų būti vartojamas kaip subalansuotos mitybos ir sveikos gyvensenos pakaitalas. Laikykite vėsioje, sausoje vietoje, toliau nuo mažų vaikų.

Sudedamosios dalys

Pagaminta aplinkoje, kurioje taip pat naudojamas pienas, soja, gliutenas bei jų produktai.

Natūralaus skonio:

Nepakeičiamųjų aminorūgščių miltelių mišinys (L-leucinas (33%), L-izoleucinas (6%), L-lizinas (15%), L-valinas (15%), L-fenilalaninas (12%), L-treoninas (10%), L-histidinas (5%), L-metioninas(3%), L-triptofanas (1%))

Raudonųjų obuolių skonio:

Nepakeičiamųjų aminorūgščių milteliai (80%) (L-leucinas, L-valinas, L-lizinas, L-fenilalaninas, L-treoninas, L-izoleucinas, L-histidinas, L-metioninas, L-triptofanas), gardikliai (medžiagos gardikliai), rūgštis (citrinų rūgštis), dažikliai (burokėlių raudonis), saldiklis (sukralozė).

Raudonųjų pupelių skonio:

Nepakeičiamųjų aminorūgščių milteliai (80%) (L-leucinas, L-valinas, L-lizinas, L-fenilalaninas, L-treoninas, L-izoleucinas, L-histidinas, L-metioninas, L-triptofanas), gardikliai (gardiklių medžiagos), rūgštis (citrinų rūgštis), dažikliai (burokėlių koncentratas, obuolių ekstraktas), saldiklis (sukralozė).

Yuzu skonio:

Nepakeičiamųjų aminorūgščių milteliai (80%) (L-leucinas, L-valinas, L-lizinas, L-fenilalaninas, L-treoninas, L-izoleucinas, L-histidinas, L-metioninas, L-triptofanas), gardikliai (gardiklių medžiagos, natūralios gardiklių medžiagos), rūgštis (citrinų rūgštis), saldiklis (sukralozė), dažikliai (kurkuminas).

Japoniškųjų slyvų skonio:

Nepakeičiamųjų aminorūgščių milteliai (80%) (L-leucinas, L-valinas, L-lizinas, L-fenilalaninas, L-treoninas, L-izoleucinas, L-histidinas, L-metioninas, L-triptofanas), gardikliai (gardiklių medžiagos), rūgštis (citrinų rūgštis), dažikliai (burokėlių koncentratas), saldiklis (sukralozė).

Greipfrutų skonio:

Nepakeičiamųjų aminorūgščių milteliai (84%) (L-leucinas, L-valinas, L-lizinas, L-fenilalaninas, L-treoninas, L-izoleucinas, L-histidinas, L-metioninas, L-triptofanas, gardikliai (natūralios gardiklių medžiagos), rūgštis (citrinų rūgštis), saldiklis (sukralozė).

 

Maistinė informacija

"

Porcijos dydis - 1/2 šaukštelio (15g)

Porcijų pakuotėje - 16 (250g), 33 (500g), 66 (1kg)

Maistinė vertė

  Vienoje porcijoje
L leucino     5 g
L valino     2.2 g
L lizino     2.2 g
L fenilalanino     1.8 g
L treonino     1.5 g
L izoleucino     890 mg
L histidino     710 mg
L metionino     500 mg
L triptofano     200 mg

 

Produkto maistingumas yra sudarytas pagal paprastą, be papildomų skonių produktą, renkantis alternatyvų skonį, produkto maistingumas gali kisti.

"

Pirkėjų atsiliepimai

Jei atsiliepimai rašomi apie maisto ar kosmetikos prekes, rezultatai gali skirtis priklausomai nuo asmens. Klientų atsiliepimai yra nepriklausomi ir neatspindi The Hut Group nuomonės.

Santrauka

3.0

3.0

(1 atsiliepimas)

  • 5    0
  • 4    0
  • 3    1
  • 2    0
  • 1    0
Rūšiuoti pagal

Amino rukstys

Iš viso:

3

Suderinamumas:

3

Skonis:

1

Veiksmingumas:

5

Sudetis gera tirpsta neblogai bet skiesk su kuo nori sugadina skoni o viena gerti skiedziant su vandieniu neimanoma.Galetu tas produktas buti su skoniais.

Mon Jan 08 17:28:03 GMT 2018 iki Albinas

Būtiniausios Amino Rūgštys

Pasirinkite paveikslėlį

Būtiniausios Amino Rūgštys
Back to top