Cinkas Ir Magnis

Skonis
Pakuotė
Kiekis

30% nuolaida viskam - kodas: LT30

Nuolaida kinta nuo 20% iki 30% - kodas: PASLAPTIS
Kokią nuolaidą gausi tu?
Pasiūlymas galioja ribotą laiką.
PIRKTI DABAR
12.99€

Produkto aprašymas

Kas yra Cinkas ir Magnis?

Cinkas ir Magnis tai dviejų mineralų mišinys (Cinko methioninas ir Magno Citratas) bei Vitaminas B6. Cinkas, Cinko methionino formoje, ir Magnis, Magnio citrato formoje yra lengviausiai žmogaus kūne įsisavinamos formos .

Cinko ir Magnio Nauda

Vartojamas Cinkas ir Magnis turi daugybę teigiamų savybių kūnui ir jo funkcionamumui. Magnis prisideda prie elektrolitų balanso palaikymo bei stiprina kaulus bei dantis, palaiko normalią centrinės nervų sistemos funkciją bei raumenų funkcijas, baltymų sintezę ir psichologines funkcijas, taipat mažina nuovargį.

Cinkas prisideda prie normalios imuninės sistemos veiklos ir makromineralinių medžiagų metabolizmo, palaiko normalų testosterono lygį kraujyje, stiprina regėjimą, odą, plaukus, nagus, kaulus. Jis taipogi prisideda prie normalaus sąmonės funkcionavimo ir padeda apsaugoti ląsteles nuo oksidacinio streso.

Kam Cinkas ir Magnis tinkamas?

Cinkas ir Magnis yra tinkami prie betkokių vartojamų papildų. Cinkas ir Magnis prisideda prie daugelio prischologinių funkcijų ir yra sveikintinas papildas tiek atletams tiek žmonės kurie išviso nesportuoja. Daugelis mūsų klientų perka Cinką ir Magnį kartu su kitais mūsų produktais, skirtais Raumenims, Jėgai bei Sporto Efektyvumui palaikyti.

Pagrindiniai privalumai

  • Padeda palaikyti normalią centrinės nervų sistemos ir raumenų funkciją
  • Mažina nuovargį
  • Padeda palaikyti sveikus kaulus ir dantis

Siūlomas naudojimas

Suvartoti 3 kapsules kasdien. Geriausia esant tusčiu skrandžiu, 30 - 60 minučių prieš einant miegoti.

Dėmesio: Ilgalaikis Vitamino B6 vartojimas gali sukelti švelnų dilgščiojimą ir nejautrumą. Neviršyti rekomenduotinos dienos normos. Šis produktas neturėtų būti vartojamas kaip įvairios ir subalansuotos dietos pakaitalas. Laikyti vėsioje, sausoje vietoje, atokiau nuo saulės spindulių. Netinka vegetarams. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje.

Sudedamosios dalys

Magnio oksidas, kapsulė (želatininė), cinko oksidas, antioksidaciniai reagentai (magnio stearatas, silicio dioksidas), vitaminas B6, vario gliukonatas.

Maistinė informacija

Porcijos Dydis - 3 Kapsulės

Porcijų kiekis pakuotėje - 30 (90 Kapsulių), 90 (270 Kapsulių)

Maistinė Vertė

    Vienoje Porcijoje *RN
Vitaminas B6   11.1 mg 793%
Magnis   450mg 120%
Cinkas   30mg 300%
Varis   0.6 mg 60%

 

* Rekomenduojamas paros kiekis vidutiniam suaugusiajam (8400 kJ/2000 kcal)

Pirkėjų atsiliepimai

Šiuo metu nėra jokių atsiliepimų.

Cinkas Ir Magnis

Pasirinkite paveikslėlį

Cinkas Ir Magnis
Back to top