• Gluten Free

  Gluten Free

 • Vegetariškas

  Vegetariškas

 • Veganiškas

  Veganiškas

Dikalio Fosfatas

Skonis
Pakuotė
Kiekis

Šiai prekei skiriama 50% nuolaida, ją tereikia įdėti į krepšelį

50% nukainotos 300+ prekių - nuolaidos kodas nereikalingas, tiesiog įdėkite prekes į krepšelį
Pasiūlymas galioja ribotą laiką.
Pirkti Dabar
25.99€

Produkto aprašymas

Fosfato papildus jau daugelį metų vartoja aukščiausios klasės sportininkai, kurie nori pagerinti ištvermę, nutolinti pasirodantį nuovargį. Šis papildas yra tinkamas visiems, kurie be sustojimo sportuoja daugiau nei 30 minučių, di-kalio fosfatas yra druskos pavidalo fosfatas, kuris yra žinomas dėl savo aukšto biologinio tinkamumo.

Fosfatai yra plačiai žinomi, nes yra gyvybiškai svarbūs energijos metabolizmo procese, atliekant tiek aerobinius, tiek anaerobinius pratimus. Organizme fosfatai yra reikalingi tam, kad būtų galima pagaminti ATP ir CP, kurie yra neįkainojami sprogstamosios energijos šaltiniai. Tad padėdami savo organizmui gaminti ATP ir CP, galime geriau atlikti staigius judesius tokius kiap sprintas ar svorių kilnojimas. Fosfatai taip pat yra naudojami, formuojant 2,3-difosfogliceratams (2,3-DPG), kurie padeda hemoglobinui atsiskirti nuo deguonies jūsų raumenų ląstelėse. Sudėtyje turint daug 2,3-DPG, padeda aprūpinti dirbančius raumenis deguonimi, tad pagerėja deguonies suvartojimas (vadinamasis VO2max) ir aerobinė talpa. Fosfato druskų naudojimas taip pat gali pagerinti riebalų ir angliavandenių pavertimą energija.

Vienas didžiausias fosfato papildų poveikis yra galimybė atitolinti pieno rūgšties gamybą. Yra žinoma, kad pieno rūgštis sumažina fizinį pajėgumą pratimų metu, tad pieno rūgšties poveikio mažinimas gali itin pagerinti fizinę išvermę. Be galimybės sumažinti pieno rūgšties kiekį, fosfato papildai taip pat gali sumažinti suvokiamą įdedamų pastangų kiekį treniruočių metu. Tad di-kalio fosfatas turi ne tik teigiamą fiziologinį poveikį, bet ir psichologinį: leidžia manyti, jog pratimus atlikti yra lengviau.

Kadangi fosfatai pagreitina riebalų pavertimą energija procesą, yra naudinga di-kalio fosfatą vartoti kartu su acetilo-L-karnitinu.

Pagrindiniai privalumai

 • Prisideda prie normalios nervų sistemos
 • Padeda palaikyti normalių raumenų funkciją
 • Paliko normalų kraujo spaudimą

Siūlomas naudojimas

Įpilkite norima kiekį vandens ar vaisių sulčių į savo gertuvę. Tuomet įdėkite 1g, suplakite ir išgerkite. Vartokite 4 kartus per dieną. Geriausia vartoti ant tuščio skrandžio.

Pastaba: Mes patariame visas porcijas pamatuoti, naudojant tikslias matavimo svarstykles. Net jeigu mes ir stengiamės suteikti tikslumą atitinkančius Myprotein matavimo kaušelius, jie išmatuoja tik apytiksliai ir tai nėra pakaitalas standartizuotiems matavimo prietaisams.

Neviršykite nustatytos rekomenduojamos paros normos. Šis produktas yra maisto papildas ir todėl neturi būti vartojamas kaip apkaitalas įvairiai, subalansuotai mitybai. Laikykite vėsioje, sausoje, mažiems vaikams nepasiekiamoje vietoje.

Sudedamosios dalys

Dirbama su įrenginiais, kuriuose taip pat gaminama su pieno, sojos, kiaušinių, glitimo produktais.

Be skonio: Di kalio fosfatas (100%)

Maistinė informacija

Vartojimo porcija - 1/4 tsp (1g)

Vartojimo porcijų pakuotėje - 250 (250g)

Produkto maistingumas

 1 porcijoje
Di kalio fosfatas  1 g

 

Produkto maistingumas yra sudarytas pagal paprastą, be papildomų skonių produktą, renkantis alternatyvų skonį, produkto maistingumas gali kisti.

Pirkėjų atsiliepimai

Šiuo metu nėra jokių atsiliepimų.

Dikalio Fosfatas

Pasirinkite paveikslėlį

Dikalio Fosfatas
Back to top