• Gluten Free

  Gluten Free

 • Vegetariškas

  Vegetariškas

 • Veganiškas

  Veganiškas

DMAE Milteliai

Skonis
Pakuotė
Kiekis

Šiai prekei skiriama 50% nuolaida, ją tereikia įdėti į krepšelį

50% nukainotos 300+ prekių - nuolaidos kodas nereikalingas, tiesiog įdėkite prekes į krepšelį
Pasiūlymas galioja ribotą laiką.
Pirkti Dabar
7.49€

Produkto aprašymas

DMAE yra pagamintas iš natūraliųjų išteklių ir gali būti randamas mažais kiekiais daugumoje riebiųjų žuvų (Sardinėse). Jį sudaro du pagrindiniai ingridientai 2-dimetilaminoetanolis ir dimetiletanolaminas. Tai natūralus cholino pirmtakas, kuris yra svarbus neurotransmiterių signalo perdavimui ir būtinas normaliai nervų sistemos veiklai smegenyse ir visame kūne. Dėl to produktas naudojamas daugumos atletų, kurie nori išlaikyti didelį susikaupimą ilgą laiką, pavyzdžiui, ilgų distancijų bėgimo metu, žaidžiant futbolą ar dviračių sporte.

Taip pat jis yra vartojamas ir žmonių, kurie kenčia nuo aktyvumo ir dėmesio sutrikimo (ADHD) ir alzhaimerio ligos. DMAE yra stiprus ir efektyvus produktas, kuris parodė įspūdingus rezulatatus visose skirtingose situacijose.

Klinikiniais tyrimais nustatyta, kad cholinas daro teigiamą įtaką kūnui ir mintims. Padidėjusi koncentracija tam tikroms užduotims atlikti ir gebėjimas aiškiau ir greičiau įsiminti informaciją - visa tai būtent cholino dėka.

Neseniai DMAE buvo pradėtas vartoti ir kituose produktuose, tokiuose kaip gydyme nuo raukšlių. Dėl savo teigiamo efekto nervinei sistemai, dauguma žmonių pradėjo dėti DMAE į odos priežiūros kremus ir teigia, kad jis sulygino odą ir padarė ją švelnesnia, tačiau tolimesnių klinikinių tyrimų atlikta nebuvo.

Pagrindiniai privalumai

 • Randami riebiose žuvyse
 • Natūralus cholino pirmtakas
 • Sunormalizuoja riebalų apykaitą organizme

Siūlomas naudojimas

Į gertuvę su norimu kiekiu vandens ar sulčių, įdėti 185mg produkto, gerai išplakti ir išgerti. Vartoti 1-2 kartus per dieną.

Įspėjimas: Patariame visas porcijas sverti su tiksliomis maistinėmis svarstyklėmis. Arba naudoti Myprotein kaušelius tiksliam produkto masės nustatymui, jie atitinka nurodytus vartojimo kiekius. Kiti standartiniai matavimo kaušeliai gali būti netikslūs.

Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės. Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Laikyti vaikams nepasiekiamoje, sausoje vietoje, saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių.

Sudedamosios dalys

Gali turėti sojų, kiaušinių, glitimo ir jų produktų pėdsakų.

Dimetiletanolamino milteliai (DMAE) (100%)

Maistinė informacija

Vartojimo porcija - 220 mg

Pakuotė - 454 (100g), 4545 (1kg)

Produkto maistingumas

  1 porcijoje
DMAE     81.4 mg

 

 

Pirkėjų atsiliepimai

Šiuo metu nėra jokių atsiliepimų.

DMAE Milteliai

Pasirinkite paveikslėlį

DMAE Milteliai
Back to top