"Hurricane XS Elite"

All-in-one recovery formula

Skonis
Pakuotė
Kiekis
55.99€

Produkto aprašymas

Kas yra "Hurricane Elite" gelis?

"Hurricane Elite" gelis sukurtas pagal kompetetingą sporto programą, remiantis pasauline antidopingo agentūra (WADA) ir išlaikant ISO 17025 akreditaciją, taip užtikrinant, jog produktai neturi pašalinių neleistinų substancijų savo sudėtyje.

"Hurricane Elite" gelis yra viskas viename, užtikrina optimalų atsistatymą po intensyvių treniruočių. Sudėtyje yra baltymų, angliavandenių ir kitų medžiagų, todėl užtikrina greitą baltymų pasisavinimą, kurio reikia po treniruočių. Angliavandenių mišinyje yra dekstrozės ir smulkintų avižų, todėl pasirūpinome tiek greitai, tiek lėtai pasisavinama gliukoze.

Net 34g baltymų vienoje porcijoje, todėl "Hurricane Elite" gelis užtikrins Jūsų kūno raumenų atsistatymą ir augimą. Be to, sudėtyje yra ir 5g "Creapure", kuris padidina fizinį našumą trumpais laiko tarpais intensyvių treniruočių metu. Sudėtyje taip pat yra 1.5g HMB ir 4g glutamino.

Pagrindiniai privalumai

  • 34g baltymų vienoje porcijoje
  • Sudėtyje yra "Creapure" ir HMB
  • Angliavandenių mišinys

Siūlomas naudojimas

Įberkite 2 ¼ didelių kaušelių (70g) į 500ml vandens ar pieno į Myprotein gertuvę, suvartokite 30 minučių po treniruočių. Arba galite vartoti rytais su kokteiliu, koše, graikišku jogurtu, blynais ar be nieko.

Laikykite vėsioje, sausoje vietoje, atokiau nuo tiesioginių saulės spindulių. Šis produktas neturėtų būti vartojamas kaip pakaitalas įvairiai, subalansuotai mitybai. Tinkama vartoti vegetarams.

Sudedamosios dalys

Dėl alergenų, taip pat ir javų, turinčių glitimo, žiūrėkite paryškintus ingredientus. Taip pat gali būti kiaušinių pėdsakų.

Natūralaus šokolado skonio: baltymų mišinys (45%) (išrūgų baltymų koncentratas (pieno), išrūgų baltymų izoliatas (pieno)), angliavandenių mišinys (dekstrozė, smulkintos avižos), L-gliutaminas, kreatino monohidratas (Creapure*®*), HMB (beta -hidroksi-beta-metilbutirinė rūgštis), emulsiklis (sojų lecitinas), kakavos milteliai, natūralūs gardikliai, saldiklis (sukralozė)

Natūralaus braškių skonio: baltymų mišinys (49%) (išrūgų baltymų koncentratas (pieno), išrūgų baltymų izoliatas (pieno)), angliavandenių mišinys (angliavandenių mišinys (dekstrozė, smulkintos avižos), L-gliutaminas, kreatino monohidratas (Creapure*®*), HMB (beta -hidroksi-beta-metilbutirinė rūgštis), emulsiklis (sojų lecitinas), natūralūs gardikliai, dažiklis (burokėlių raudonis), saldiklis (sukralozė)

Maistinė informacija

Vartojimo procija - 2 ¼ didelių kaušų (70g)

Iš viso porcijų - 35 (2.5kg), 71 (5kg)

Produkto maistingumas

  100g 1 porcijoje *RPN
Energetinė vertė 1426 kJ/337 kcal 998 kJ/236 kcal 12%
Riebalai 3.7 g 2.6 g 4%
  iš kurių sočiųjų 1.8 g 1.3 g 7%
Angliavandeniai 32 g 22 g 8%
  iš kurių cukrų 21 g 15 g 17%
Baltymai 43 g 30 g 60%
Druska 0.25 g 0.18 g 3%
    100g 1 porcijoje
Kreatino monohidratas (Creapure®) 7.1 g 5 g  
HMB (betahidroksibetametilbutyrinė rūgštis) 2.1 g 1.5 g  

 

* Rekomenduojama paros norma vidutiniam suaugusiam žmogui (8400 kJ/2000 kcal)

Produkto maistingumas yra sudarytas pagal paprastą, be papildomų skonių produktą, renkantis alternatyvų skonį, produkto maistingumas gali kisti iki 15%

Pirkėjų atsiliepimai

Šiuo metu nėra jokių atsiliepimų.

"Hurricane XS Elite"

Pasirinkite paveikslėlį

Back to top