• Vegetariškas

  Vegetariškas

 • Veganiškas

  Veganiškas

 • Gluten Free

  Gluten Free

Kalcio ir magnio tabletės

Rich in Calcium and Magnesium

Kiekis

30% nuolaida viskam - kodas: LT30

Nuolaida kinta nuo 20% iki 30% - kodas: PASLAPTIS
Kokią nuolaidą gausi tu?
Pasiūlymas galioja ribotą laiką.
PIRKTI DABAR
13.99€

Produkto aprašymas

Kas yra kalcio ir magnio tabletės?

Dažnai mums gali trūkti pagrindinių mineralų dėl beprotiško gyvenimo būdo bei prastos valgomo maisto vertės. Kalcio bei magnio tabletės suteikia 100% abiejų mineralų rekomenduojamos paros normos (RPN); RPN yra rekomendacijos, teikiamos Sveikatos ministerijos.

Kokie pagrindiniai šio produkto privalumai?

 • Kalcis - nepakeičiamas mineralas, kurio Jūsų kūnas reikalauja dėl daugelio priežasčių: pirmiausia, kalcis prisideda prie normalios raumenų funkcijos bei nervinio signalo perdavimo, kuris reikalingas raumenų susitraukimo ir atsipalaidavimo procesams. Be to, tai labiausiai paplitęs mineralas žmogaus kūne, vadinasi kalcis prisideda ir prie normalių kaulų bei dantų palaikymo. Galų gale, kalcis prisideda ir prie normalaus, energijos suteikiančio metabolizmo (riebalų, angliavandenių bei baltymų), taip pat vaidina svarbų vaidmenį ląstelių dalijimosi ir specializavimosi procesuose.
 • Magnis yra plačiai paplitęs elementas, kuris svarbus įvairiems fiziologiniams procesams, tokiems kaip normalios baltymų sintezės palaikymui bei mažina nuovargį ir išsekimą.
 • Be gliuteno ir tinka tiek veganams, tiek vegetarams.

Ar šis produktas skirtas man?

Produktas skirtas kiekvienam, norinčiam optimizuoti sveikatą vartojant šias tabletes, kurių kiekvienos sudėtyje yra 100% rekomenduojama kalcio (800mg) bei magnio (375mg) paros norma. Prašome atkreipti dėmesį, jog ši dozė yra 3 tabletėse - tiek ir rekomenduojama vartoti kasdien.

Atkreipkite dėmesį, kad etiketės, esančios ant šio produkto, turi aprašymą anglų kalba. Prancūzų, italų, vokiečių, ispanų, danų, švedų ir suomių kalbų aprašymas taipogi gali būti ant pakuotės, tačiau yra negarantuojamas.

Pagrindiniai privalumai

 • Be glitimo, tinkama vertoti ir veganams ir vegetarams
 • 3 tabletėse yra 100% rekomenduojamos kalcio ir magnio porcijos

Siūlomas naudojimas

Mes rekomenduojame vartoti 3 tabletes per dieną.

Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės. Laikykite vėsioje, sausoje, vaikam neprieinamoje vietoje, atokiau nuo tiesioginių saulės spindulių. Tinkama vartoti vegetarams ir veganams.

Sudedamosios dalys

Kalcis (nešikliai: maltodekstrinas), standiklis (mikrokristalinė celiuliozė), gelinimo medžiaga (hidroksipropilmetilceliuliozė), lipnumą mažinanti medžiaga (magnio stearatas), blizgikliai (glicerolis, karnaubos vaškas), Vitaminas D (nešikliais: cukrus, stabilizatorius [akacijų dervos], krakmolas, saulėgrąžų aliejus).

 

Maistinė informacija

Vartojimo porcija - 3 tabletės

Iš viso porcijų - 30 (90 tablečių), 90 (270 tablečių)

Produkto maistingumas

    1 porcijoje *RPN
Kalcis   800 mg 100%
Magnis   375 mg 100 %

 

* Rekomenduojama paros norma vidutiniam suaugusiam žmogui (8400 kJ/2000 kcal)

Pirkėjų atsiliepimai

Šiuo metu nėra jokių atsiliepimų.

Kalcio ir magnio tabletės

Pasirinkite paveikslėlį

Kalcio ir magnio tabletės
Back to top