• Vegetariškas

  Vegetariškas

 • Veganiškas

  Veganiškas

 • Gluten Free

  Gluten Free

Kalcio ir magnio tabletės

Rich in Calcium and Magnesium

Kiekis
50% nuolaida išrinktoms prekėms! | Nuolaidos kodas: LT50

50% nuolaida išrinktoms prekėms! | Nuolaidos kodas: LT50

Sumažinkite kainą per pusę išrinktoms prekėms su kodu LT50

Reikia baltymų ar baltyminių blynelių? Peržiūrėkite mūsų baltymus, kuriuos nukainavome iki 30%...

Pasiūlymas galioja ribotą laiką.

Pirkti Dabar
13.49€

Produkto aprašymas

Kas yra kalcio ir magnio tabletės?

Mums dažnai trūksta pagrindinių mineralų dėl įtempto gyvenimo būdo, tad daugelis iš mūsų susiduria su nepastoviais valgymo įpročiais ir bloga mityba dėl prastų maisto produktų. Kalcio ir magnio tabletės 100% aprūpins jus visa rekomenduojama paros norma (RPN) abiejų šių būtinųjų mineralų. RPN rekomenduoja Sveikatos Ministerija.

Kokia pagrindinė nauda?

 • Kalcis yra būtinas mineralas, kurio jūsų organizmui reikia dėl daugelio priežasčių: pirmiausia, tai prisideda prie normalios raumenų funkcijos ir neurotransmisijos, kuri būtina raumenų susitraukimo ir atpalaidavimo procesų metu. Dar daugiau, tai yra gausiausiai randamas mineralas žmogaus organizme, kalcis prisideda prie normalių kaulų ir dančių palaikymo.Galiausiai, kalcis prisideda prie energijos metobolizmo (baltymų angliavandenių ir riebalų metabolizmo) ir kartu atlieka svarbią funkciją ląstelių dalijimosi procese.
 • >Magnis yra visur esantis mineralas, kuris yra būtinas keletui fiziologinių procesų, tame tarpe normalios baltymų sintezės palaikymui (gaminant naujus baltymus) ir mažinant nuovargį ir pervargimą.
 • Sudėtyje nėra glitimo produktų, tinkama vegenams ir vegetarams.

Ar šis produktas tinka man?

Visiems, kurie nori pagerinti savo sveikatą viena patogia tablete, kuri turi 100% rekomenduojamos kalcio (800mg) ir magnio (375mg) paros normos. Prašome atkreipti dėmesį, kad ši dozė bus gaunama suvartojus 3 siūlomas tabletes.

Atkreipkite dėmesį, kad etiketės, esančios ant šio produkto, turi aprašymą anglų kalba. Prancūzų, italų, vokiečių, ispanų, danų, švedų ir suomių kalbų aprašymas taipogi gali būti ant pakuotės, tačiau yra negarantuojamas.

Pagrindiniai privalumai

 • Nėra glitimo ir tinkama tiek veganam, tiek vegetarams
 • 3 tabletėse yra 100% rekomenduojamos kalcio ir magnio paros normos

Siūlomas naudojimas

Mes rekomenduojame vartoti 3 tabletes kasdien.

Šis produktas yra maisto papildas ir neturi būti vartojamas kaip pakaitalas sveikai ir subalansuotai mitybai. Neviršykite rekomenduojamos paros normos. Laikykite vėsioje sausoje vietoje, atokiau nuo tiesioginių saulės spindulių. Tinkama vegetarams ir veganams. Laikykite mažiems vaikams nepasiekiamoje vietoje.

Sudedamosios dalys

Kalcis (nešiklis: maltodekstrinas), magnis, tirštiklis (mikrokristalinė celiuliozė), lipnumą mainančios medžiagos (magnio stearatas, staerino rūgštis), standiklis (hidroksipropil metil-celiuliozė), glazūravimo medžiagas (glicerolis, karnaubo vaškas).

 

Maistinė informacija

Vartojimo porcija - 3 tabletės

Porcijų pakuotėje - 30 (90 tablečių), 90 (270 tablečių)

Produkto maistingumas

    1 porcijoje *RPN
Kalcis   800 mg 100%
Magnis   375 mg 100 %

 

* Rekomenduojama paros norma vidutiniam suaugusiam žmogui (8400 kJ/2000 kcal)

Pirkėjų atsiliepimai

Šiuo metu nėra jokių atsiliepimų.

Kalcio ir magnio tabletės

Pasirinkite paveikslėlį

Kalcio ir magnio tabletės
Back to top