Kofeino Ir Cla Kapsulės

Unique Duo-Capsule Design

Skonis
Pakuotė
Kiekis

25% nuolaida viskam - naudokite kodą LT25

Pasinaudokite 25% nuolaida su kodu LT25
Pasiūlymas galioja ribotą laiką.
Pirkti Dabar
20.49€

Produkto aprašymas

Kas yra kofeino ir CLA kapsulės?

Kofeino ir CLA uniklaus dizaino dvigubos kapsulės turi konjuguotos linolo rūgšties ir kofeino mišinį. Ši kapsulė sukurta taip, jog užmaskuoja nemalonius ingredientų kvapus ir skonį ir užtikrina dviejų ingredientų tarpusavio atskirtumą.

Kokios kofeino ir CLA kaspulių savybės?

Kofeino ir CLA kaspulės aprūpina daugiau nei 1g CLA kiekvienoje dviguboje kapsulės porcijoje ir 62mg kofeino, kuris padidina budrumą ir dėmesį.

Kam kofeino ir CLA kaspulės tinkamos vartoti?

Kofeino ir CLA kaspulės tinka visiems, kurie ieško lengvo ir visapusiško būdo padidinti suvartojamą CLA kiekį, tuo pačiu gauti kofeino. Kiekvienoje dviguboje kapsulėje yra 62mg kofeino, todėl tinka vartoti prieš treniruotę.

Atkreipkite dėmesį, kad etiketės, esančios ant šio produkto, turi aprašymą anglų kalba. Prancūzų, italų, vokiečių, ispanų, danų, švedų ir suomių kalbų aprašymas taipogi gali būti ant pakuotės, tačiau yra negarantuojamas.

Pagrindiniai privalumai

  • Daugiau nei 1g CLA kiekvienoje 2 kapsulių porcijoje
  • Unikalus dvigubos kapsulės dizainas
  • Daugiau nei 60mg kofeino kiekvienoje porcijoje

Siūlomas naudojimas

Vartokite 2 kapsules iš ryto arba 45-60 minučių prieš treniruotę.

Įspėjimas: sudėtyje yra kofeino. Nerekomenduojama vaikams, nėščioms ar krūtimi maitinančioms moterims. 62 mg kofeino vienoje porcijoje. Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės. Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Laikyti vaikams nepasiekiamoje, sausoje, vėsioje vietoje, saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių. Netinkama vartoti vegetarams

Sudedamosios dalys

Dėl alergenų, žiūrėkite paryškintus ingridientus. Sudėtyje gali turėti pieno, sojų, kiaušinių, glitimo ir jų produktų pėdsakų.

Konjuguota linolo rūgštis (Clarinol®), želatina, žuvies želatina, kofeinas, standiklis (bičių vaško baltymas), vanduo, dažikliai (titano dioksidas, geležies oksidas, briliantinis mėlis).

Maistinė informacija

Vartojimo porcija - 2 kapsulės

Iš viso porcijų - 45 (90 kapsulių), 90 (180 kapsulių)

Produkto maistingumas

      1 porcijoje
Konjuguota linolo rūgštis (CLA)     1.23 g
Kofeinas     62 mg

Pirkėjų atsiliepimai

Šiuo metu nėra jokių atsiliepimų.

Kofeino Ir Cla Kapsulės

Pasirinkite paveikslėlį

Kofeino Ir Cla Kapsulės
Back to top