• Gluten Free

  Gluten Free

 • Vegetariškas

  Vegetariškas

 • Veganiškas

  Veganiškas

Kreatino Gliukonatas

Fast delivery creatine

Skonis
Pakuotė
Kiekis

Šiai prekei skiriama 50% nuolaida, ją tereikia įdėti į krepšelį

50% nukainotos 300+ prekių - nuolaidos kodas nereikalingas, tiesiog įdėkite prekes į krepšelį
Pasiūlymas galioja ribotą laiką.
Pirkti Dabar
11.99€

Produkto aprašymas

Kreatino gliukonatas – kreatinas, sujungtas su gliukoze. Ši forma yra geriau pasisavinama. Tai reiškia, kad papildomas kiekis kreatino pasieks Jūsų raumenis žymiai greičiau, todėl ženkliai padidins raumenų jėgą per trumpesnį laiką nei paprastas kreatinas.

Įvairūs moksliniai tyrimai rodo, kad norint, jog kreatinas pasiektų Jūsų raumenines ląsteles, geriausia jį vartoti kartu su angliavandeniais, kurie yra greitai skaidomi. Šiuo atveju gliukozės molekulė yra tarsi transportinė sistema kreatino gliukonatui. Tuomet kreatino gliukonatas suskaidomas į kreatiną ir cukrų, taip pagreitinamas jo įsisavinimas. Taip išlaikomos visos kreatino savybės ir duoda lygiai tokį patį rezultatą, kaip ir paprastas kreatinas, tik per žymiai trumpesnį laiką

Kreatinas padeda Jūsų kūnui gauti ir pagaminti didesnius ATP kiekius, t.y. cheminis junginys, suteikiantis jėgos raumenų judėjimui. Kuo didesnis ATP kiekis, tuo didesnė jėga ir ištvermė.

Pagrindiniai privalumai

 • Kreatino molekulės susijungusios su gliukozės molekulėmis
 • Pagerina trumpalaikę raumenų veiklą, atliekant didelio intensyvumo pratimus
 • Padidina medžiagų įsisavinimą į raumenis

Siūlomas naudojimas

5g produkto įberti į vandenį, gerai suplakti ir išgerti. Vartoti 1-2 kartus per dieną, patartina prieš ir po fizinio krūvio. Po 8 savaičių produkto vartojimo būtina daryti 1 savaitės pertrauką, vėliau vartojimą tęsti.

Įspėjimas: Patariame visas porcijas sverti su tiksliomis maistinėmis svarstyklėmis. Arba naudoti Myprotein kaušelius tiksliam produkto masės nustatymui, jie atitinka nurodytus vartojimo kiekius. Kiti standartiniai matavimo kaušeliai gali būti netikslūs.

Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės. Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Laikyti vaikams nepasiekiamoje, sausoje, vėsioje vietoje, saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių.

Sudedamosios dalys

Gali turėti pieno, sojų, kiaušinių, glitimo ir jų produktų pėdsakų.

Be skonio: kreatino gliukonatas (100%)

Maistinė informacija

Vartojimo porcija - 1 a.š. (5g)

Iš viso poricjų - 50 (250g), 100 (500g), 200 (1kg)

Maistingumas

 1 porcijoje
Kreatino gliukonatas  5 g

 

Produkto maistingumas yra sudarytas pagal paprastą, be papildomų skonių produktą, renkantis alternatyvų skonį, produkto maistingumas gali kisti.

Pirkėjų atsiliepimai

Šiuo metu nėra jokių atsiliepimų.

Kreatino Gliukonatas

Pasirinkite paveikslėlį

Kreatino Gliukonatas
Back to top