Pridėta į jūsų krepšelį

Atsiprašome, įvyko klaida. Prašome pabandyti dar kartą.

Kiekis:

Tarpinė suma ( Prekės jūsų krepšelyje)

Pasiūlymas
Creatine Monohydrate, Pouch 1kg HFL

Kreatino Monohidratas - Batch Tested Range

Informed Sport Range

 • Vegetariškas
 • Veganiškas
 • Be glitimo
EUR 17.49

17.49€

2 atsiliepimai

Item limited to max quantity of 5000

( 0 item is in your basket items are in your basket )

30% nuolaida viskam - kodas: LT30

30% nuolaida viskam - kodas: LT30
Pasiūlymas galioja ribotą laiką.
***
Pasiūlymas galioja ribotą laiką arba kol yra atitinkamų prekių sandėlyje. Užsakymų metu gali būti panaudotas tik vienas nuolaidos kodas. Klientai gali pateikti kelis užsakymus. Pasiūlymas negalioja šioms naujoms inovacijoms: apranga (Power, Sculpt, Luxe, Form, Original, Escape), PhaseTech, Myamino Energy, Baked Cookie, BCAA Energy,
 All Oats and Carb Crusher.
PIRKTI DABAR
 • Produkto peržiūra

  Kreatino monohidratas patikrintas "Informed-Sport" kokybę užtikrinančios programos ir WADA - agentūros, veikiančios prieš dopingo vartojimą, todėl šis produktas išlaiko ISO 17025 akreditaciją, kuri užtikrina, jog šis produktas savo sudėtyje neturi jokių draudžiamų vartoti medžiagų.

  Kas yra kreatino monohidratas?

  Kreatino monohidratas vartojamas įvairių sportininkų - nuo kultūristų iki sprinterių, bet labiausiai tų, kurie nori padidinti savo jėgas ir greitį, bei deginti riebalus.

  Kreatino monohidrato savybės

  Įrodyta, jog kreatino monohidratas padidina sportinį našumą trumpais periodais, todėl šis produktas tinkamas didelio intesyvumo pratimuose, kuriuos atlieka kultūristai, jėgos atletai ir sprinteriai.

  Kam yra tinkamaskreatino monohidratas?

  Kreatino monohidratas saugus vartoti ir tinkamas visiems, kurie atlieka sunkius pratimus trumpais periodais. Rekomenduojama vartoti 3-5g kreatino monohidrato iš karto po treniruotės kartu su išrūgų baltymų ir angliavandenių mišiniu, kurie pagreitina absorbciją ir atsistatymą.

  Jūsų mitybos pasirinkimai mums tikrai rūpi. Tad kadangi šis produktas pagamintas, naudojant ingridientus ir technologijas, pritaikytus vartoti ir veganams, prašome atkreipti dėmesį, kad pieno milteliai yra apdorojami tomis pačiomis technologijomis, todėl šiame produkte jų galima rasti mažais kiekiais.

  Atkreipkite dėmesį, kad etiketės, esančios ant šio produkto, turi aprašymą anglų kalba. Prancūzų, italų, vokiečių, ispanų, danų, švedų ir suomių kalbų aprašymas taipogi gali būti ant pakuotės, tačiau yra negarantuojamas.

  Pagrindiniai privalumai
  • Tinkamas vartoti užsiiminėjantiems jėgos sportu
  • Lengvai sumaišomas su vandeniu
  • Padeda pagerinti jėgą ir galią
 • Siūlomas naudojimas

  Įberti vieną su puse MP mažus kaušelio (5g) į vandenį, gerai išplakti ir suvartoti. Vartoti 1-2 kartus per dieną. Po 8 savaičių vartojimo darykite savaitės pertrauką, prieš pradedant naują vartojimo periodą.

  1 x MP kaušelis (mažas) sveria 3g (į pakuotę neįeina).

 • Sudedamosios dalys

  Be skonio

  100% kreatino monohidratas

  Įvairių uogų skonio

  kreatino monohidratas, gardikliai, citrinų rūgštis, dažikliai (burokėlių raudonis ir antocianinai), saldikliai (sukralozė®).

  Tropinio skonio

  kreatino monohidratas, gardikliai, citrinų rūgštis, dažikliai (karotenas), saldikliai (sukralozė®).

 • Maistinė informacija

  Kiekis 1 porcijoje: 5g Kreatino monohidratas

  Produkto maistingumas yra sudarytas pagal paprastą, be papildomų skonių produktą. Renkantis alternatyvų skonį, kreatino monohidrato kiekis sumažės iki 0.75g 1 porcijoje.

Pirkėjų atsiliepimai

5.0

2 atsiliepimai

5 2
4 0
3 0
2 0
1 0

Geriausi klientų atsiliepimai

Jei atsiliepimai rašomi apie maisto ar kosmetikos prekes, rezultatai gali skirtis priklausomai nuo asmens. Klientų atsiliepimai yra nepriklausomi ir neatspindi The Hut Group nuomonės.

6T

Sveiki, produktas tikrai patiko ir nenuvylė. Naudoju 5g po treniruotės, išgeriu kartu su baltymais. Gerai suplakus jo skonio beveik nesijaučia. Maišelyje taip pat radau ir plastikinį šaukštelį su gradacija. Po mėnesio naudojimo štangos spaudimas padidėjo 10kg.

Gerai dera su:

Baltymais, tirpiomis avižomis.

creatinas

geras!!
Gerai dera su:
su proteinu

Back to top