• Gluten Free

  Gluten Free

 • Vegetariškas

  Vegetariškas

 • Veganiškas

  Veganiškas

Kreatino Monohidratas - Batch Tested Range

Informed Sport Range

Skonis
Pakuotė
Kiekis

30% nuolaida viskam - kodas: LT30

30% nuolaida viskam - kodas: LT30
Pasiūlymas galioja ribotą laiką.
PIRKTI DABAR
17.49€

Produkto aprašymas

Kreatino monohidratas patikrintas "Informed-Sport" kokybę užtikrinančios programos ir WADA - agentūros, veikiančios prieš dopingo vartojimą, todėl šis produktas išlaiko ISO 17025 akreditaciją, kuri užtikrina, jog šis produktas savo sudėtyje neturi jokių draudžiamų vartoti medžiagų.

Kas yra kreatino monohidratas?

Kreatino monohidratas vartojamas įvairių sportininkų - nuo kultūristų iki sprinterių, bet labiausiai tų, kurie nori padidinti savo jėgas ir greitį, bei deginti riebalus.

Kreatino monohidrato savybės

Įrodyta, jog kreatino monohidratas padidina sportinį našumą trumpais periodais, todėl šis produktas tinkamas didelio intesyvumo pratimuose, kuriuos atlieka kultūristai, jėgos atletai ir sprinteriai.

Kam yra tinkamaskreatino monohidratas?

Kreatino monohidratas saugus vartoti ir tinkamas visiems, kurie atlieka sunkius pratimus trumpais periodais. Rekomenduojama vartoti 3-5g kreatino monohidrato iš karto po treniruotės kartu su išrūgų baltymų ir angliavandenių mišiniu, kurie pagreitina absorbciją ir atsistatymą.

Jūsų mitybos pasirinkimai mums tikrai rūpi. Tad kadangi šis produktas pagamintas, naudojant ingridientus ir technologijas, pritaikytus vartoti ir veganams, prašome atkreipti dėmesį, kad pieno milteliai yra apdorojami tomis pačiomis technologijomis, todėl šiame produkte jų galima rasti mažais kiekiais.

Atkreipkite dėmesį, kad etiketės, esančios ant šio produkto, turi aprašymą anglų kalba. Prancūzų, italų, vokiečių, ispanų, danų, švedų ir suomių kalbų aprašymas taipogi gali būti ant pakuotės, tačiau yra negarantuojamas.

Pagrindiniai privalumai

 • Tinkamas vartoti užsiiminėjantiems jėgos sportu
 • Lengvai sumaišomas su vandeniu
 • Padeda pagerinti jėgą ir galią

Siūlomas naudojimas

Įberti vieną su puse MP mažus kaušelio (5g) į vandenį, gerai išplakti ir suvartoti. Vartoti 1-2 kartus per dieną. Po 8 savaičių vartojimo darykite savaitės pertrauką, prieš pradedant naują vartojimo periodą.

1 x MP kaušelis (mažas) sveria 3g (į pakuotę neįeina).

Sudedamosios dalys

Be skonio

100% kreatino monohidratas

Įvairių uogų skonio

kreatino monohidratas, gardikliai, citrinų rūgštis, dažikliai (burokėlių raudonis ir antocianinai), saldikliai (sukralozė®).

Tropinio skonio

kreatino monohidratas, gardikliai, citrinų rūgštis, dažikliai (karotenas), saldikliai (sukralozė®).

Maistinė informacija

Kiekis 1 porcijoje: 5g Kreatino monohidratas

Produkto maistingumas yra sudarytas pagal paprastą, be papildomų skonių produktą. Renkantis alternatyvų skonį, kreatino monohidrato kiekis sumažės iki 0.75g 1 porcijoje.

Pirkėjų atsiliepimai

Jei atsiliepimai rašomi apie maisto ar kosmetikos prekes, rezultatai gali skirtis priklausomai nuo asmens. Klientų atsiliepimai yra nepriklausomi ir neatspindi The Hut Group nuomonės.

Santrauka

5.0

5.0

(1 atsiliepimas)

 • 5    1
 • 4    0
 • 3    0
 • 2    0
 • 1    0
Rūšiuoti pagal

creatinas

Iš viso:

5

Suderinamumas:

5

Skonis:

5

Veiksmingumas:

5

geras!!

Gerai dera su:

su proteinu

Wed Mar 14 15:18:48 GMT 2018 iki slv

Kreatino Monohidratas - Batch Tested Range

Pasirinkite paveikslėlį

Kreatino Monohidratas - Batch Tested Range
Back to top