• Vegetariškas

    Vegetariškas

  • Veganiškas

    Veganiškas

L Glutaminas

Pusiau-Esminė Amino Rūgštis

Skonis
Pakuotė
Kiekis

30% nuolaida viskam - kodas: LT30

Nuolaida kinta nuo 20% iki 30% - kodas: PASLAPTIS
Kokią nuolaidą gausi tu?
Pasiūlymas galioja ribotą laiką.
PIRKTI DABAR
16.49€

Produkto aprašymas

Kas yra L-gliutaminas?

L-gliutaminas yra viena iš 20 amino rūgščių, reikalingų normaliai raumenų veiklai. Iš amino rūgščių susidaro baltymai, kurių funkcija yra palaikyti sveikas ląsteles ir kūno audinius. Glutaminas pagrinde randamas įvairioje mėsoje ir žuvyje, mažais kiekiais gali būti ir kai kuriose daržovėse ir ankštiniuose augaluose.

L-gliutamino savybės

Glutaminas yra dalinai gaminamas ir organizme, tačiau didžioji dalis jo kasdienio kiekio turi būti gaunama tiesiogiai su maistu, todėl Jūsų mityboje puikiai tiktų vartojamas L-gliutamino amino rūgšties papildas. L-gliutamino tabletės lengvai praryjamos ir medžiagos yra greitai bei efektyviai pasisavinamos į organizmą.

Kam skirtas L-gliutaminas?

Glutaminas tinka visiems, kurie pasiryžę treniruotis ilgą laiką, dėl šios priežasties yra labai svarbu suderinti tinkamą mitybą, į kurią įeitų ir reikalingas kiekis amino rūgščių. Tam, kad organizmo veikla būtų normali, reikia tinkamo maistinių medžiagų kiekio ir nėra svarbu ar gausite su maistu ar su papildų pagalba, medžiagos bus panaudotos įvairioms funkcijoms atlikti.

L-gliutaminas yra tinkamas vartoti tiek veganams, tiek vegetarams.

Kaip vartoti L-gliutaminą?

Kaip mitybos papildą rekomenduojama vartoti 5 tabletes, 1 - 3 kartus dienoje. L-gliutaminas gali būti vartojamas bet kuriuo dienos metu, tačiau geriausia - ryte, prieš ar po trenruotės, bei prieš miegą. L-gliutaminas gali būti maišomas su vandeniu arba sultimis, tai pat kartu su prieš treniruotę vartojamais skysčiais.

Atkreipkite dėmesį, kad etiketės, esančios ant šio produkto, turi aprašymą anglų kalba. Prancūzų , italų, vokiečių, ispanų, danų, švedų ir suomių kalbų aprašymas taipogi gali būti ant pakuotės, tačiau yra negarantuojamas.

Pagrindiniai privalumai

  • Amino rūgštys, kurias tik dalinai gamina organizmas

Siūlomas naudojimas

Vartoti 3 tabletes, 1-2 kartus per dieną. Geriausia 45 minutės prieš Jūsų treniruotę arba taip pat ir po jos.

Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės. Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Laikyti vaikams nepasiekiamoje, sausoje, vėsioje vietoje, saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių. Tinkama vartoti vegetarams.

Sudedamosios dalys

L-gliutaminas, tūrio didinimo medžiagoss (dikalcio fosfatas, mikrokristalinė celiuliozė), lipnumą mažinančios medžiagos (silicio dioksidas, magnio stearatas).

Alergenai:

gali turėti pieno, sojų, kiaušinių, glitimo ir jų produktų pėdsakų

Maistinė informacija

Produkto maistingumas

Pirkėjų atsiliepimai

Šiuo metu nėra jokių atsiliepimų.

L Glutaminas

Pasirinkite paveikslėlį

L Glutaminas
Back to top