• Gluten Free

    Gluten Free

L Histidinas

Skonis
Pakuotė
Kiekis

Šiai prekei skiriama 50% nuolaida, ją tereikia įdėti į krepšelį

50% nukainotos 300+ prekių - nuolaidos kodas nereikalingas, tiesiog įdėkite prekes į krepšelį
Pasiūlymas galioja ribotą laiką.
Pirkti Dabar
19.49€

Produkto aprašymas

L-histidinas - aminorūgštis, kurios organizmas negali pats pasigaminti, todėl reikalinga ją gauti su maistu arba papildų pagalba. L-histidinas reikalingas daugeliui organizmo funkcijų - histamino gamybai, sveikam širdies darbui palaikyti bei kraujotakos sistemai, taip pat pagerinti imuninės sistemos atsaką į infekcijas.

L-histidinas reikalingas ir daugelio fermentų struktūroje, pavyzdžiui, gastrinui, kuris efektyviai pagerina virškinimo procesą ir greičiau išlaisvina maistines medžiagas iš suvartoto maisto, tarp jų vitaminus ir mineralus.

Pagrindinė L-histidino savybė - užtikrina mineralų balansą kraujyje, tarp jų ir kai kurių metalų - cinko ir geležies. Histidinas susijungia su cinku ir padeda jį pernešti į ląsteles ir pagerina ląstelės funkcijas. Žmonėms, kurių organizme yra nepakankamas kiekis L-histidino, pasireiškia cinko trūkumas, galintis sukelti energijos trūkūmą bei susilpninti imuninę sistemą.

L-histidinas yra artimai susijęs su histaminu, chemine medžiaga, kurią organizmas gamina susidarius infekcijai. Nors histaminas susidaro infekcijos atveju susižeidus ir kaip atsakas į elergenus, sukeliančius šienligę, jis taip pat reikalingas ir apsisaugoti nuo šių infekcijų.

L-histidinas yra nepakeičiamoji aminorūgštis, kurios organizmas negali pasigaminti ir ji turi būti gaunama su maistu. Randama mėsoje, žuvyje ir pieno produktuose. Ypatingai svarbus L-histidino papildas vegetarams, dėl vegetarų išskritinės mitybos.

Pagrindiniai privalumai

  • Nepakeičiama aminorūgštis
  • 100% L-histidinas
  • Reikalingas įvarioms funkcijoms organizme

Siūlomas naudojimas

Įpilkite norimą kiekį vandens ar sulčių į savo gertuvę. Tada įberti 1g produkto, gerai suplakti ir suvartoti. Vartoti 1-2 kartus kas dieną.

Įsidėmėkite: Patariame visas porcijas sverti su tiksliomis maistinėmis svarstyklėmis. Arba naudoti Myprotein kaušelius tiksliai produkto masės nustatymui, jie atitinka nurodytus vartojimo kiekius. Kiti standartiniai matavimo kaušeliai gali būti netikslūs.

Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės. Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Laikyti vėsioje, sausoje, vaikams nepasiekiamoje vietoje.

Sudedamosios dalys

Sudėtyje gali turėti pieno, sojų, kiaušinių, glitimo ir jų produktų pėdsakų.

Be skonio: L-histidinas (100%)

Maistinė informacija

Vartojimo porcija - 1/6 a.š. (1g)

Iš viso porcijų - 100 (100g)

Produkto maistingumas

 1 porcijoje
L histidinas   1 g

 

Produkto maistingumas yra sudarytas pagal paprastą, be papildomų skonių produktą, renkantis alternatyvų skonį, produkto maistingumas gali kisti.

Pirkėjų atsiliepimai

Jei atsiliepimai rašomi apie maisto ar kosmetikos prekes, rezultatai gali skirtis priklausomai nuo asmens. Klientų atsiliepimai yra nepriklausomi ir neatspindi The Hut Group nuomonės.

Santrauka

5.0

5.0

(1 atsiliepimas)

  • 5    1
  • 4    0
  • 3    0
  • 2    0
  • 1    0
Rūšiuoti pagal

Džiaugiuosi pirkęs

Iš viso:

5

Suderinamumas:

5

Skonis:

5

Veiksmingumas:

5

Šaunus produktas. Džiaugiuosi pirkdamas amino rūgštis iš Myprotein.lt
Gerai dera su:
Kitom aminkem

Wed Feb 28 14:38:20 GMT 2018 iki Lauris #1 Geriausias apžvalgininkas

L Histidinas

Pasirinkite paveikslėlį

L Histidinas
Back to top