Pridėta į jūsų krepšelį

Atsiprašome, įvyko klaida. Prašome pabandyti dar kartą.

Kiekis:

Tarpinė suma ( Prekės jūsų krepšelyje)

Atsiprašome Deja, šiuo metu šios prekės sandėlyje nėra

Kiti klientai įsigijo

Pasiūlymas

L Histidinas

 • Be glitimo
EUR
1 atsiliepimai

30% nuolaida viskam - kodas: LT30

30% nuolaida viskam - kodas: LT30
Pasiūlymas galioja ribotą laiką.
***
Pasiūlymas galioja ribotą laiką arba kol yra atitinkamų prekių sandėlyje. Užsakymų metu gali būti panaudotas tik vienas nuolaidos kodas. Klientai gali pateikti kelis užsakymus. Pasiūlymas negalioja šioms naujoms inovacijoms: PhaseTech, Myamino Energy, Baked Cookie, BCAA Energy,
 All Oats and Carb Crusher and new clothes (Power, Sculpt, Luxe, Form, Original, Escape, Forever, Twist,, Reach, Shape, Boost Therma, Luxe Elite, Dry Tech, Move)
PIRKTI DABAR
 • Produkto peržiūra

  L-histidinas - aminorūgštis, kurios organizmas negali pats pasigaminti, todėl reikalinga ją gauti su maistu arba papildų pagalba. L-histidinas reikalingas daugeliui organizmo funkcijų - histamino gamybai, sveikam širdies darbui palaikyti bei kraujotakos sistemai, taip pat pagerinti imuninės sistemos atsaką į infekcijas.

  L-histidinas reikalingas ir daugelio fermentų struktūroje, pavyzdžiui, gastrinui, kuris efektyviai pagerina virškinimo procesą ir greičiau išlaisvina maistines medžiagas iš suvartoto maisto, tarp jų vitaminus ir mineralus.

  Pagrindinė L-histidino savybė - užtikrina mineralų balansą kraujyje, tarp jų ir kai kurių metalų - cinko ir geležies. Histidinas susijungia su cinku ir padeda jį pernešti į ląsteles ir pagerina ląstelės funkcijas. Žmonėms, kurių organizme yra nepakankamas kiekis L-histidino, pasireiškia cinko trūkumas, galintis sukelti energijos trūkūmą bei susilpninti imuninę sistemą.

  L-histidinas yra artimai susijęs su histaminu, chemine medžiaga, kurią organizmas gamina susidarius infekcijai. Nors histaminas susidaro infekcijos atveju susižeidus ir kaip atsakas į elergenus, sukeliančius šienligę, jis taip pat reikalingas ir apsisaugoti nuo šių infekcijų.

  L-histidinas yra nepakeičiamoji aminorūgštis, kurios organizmas negali pasigaminti ir ji turi būti gaunama su maistu. Randama mėsoje, žuvyje ir pieno produktuose. Ypatingai svarbus L-histidino papildas vegetarams, dėl vegetarų išskritinės mitybos.

  Pagrindiniai privalumai
  • Nepakeičiama aminorūgštis
  • 100% L-histidinas
  • Reikalingas įvarioms funkcijoms organizme
 • Siūlomas naudojimas

  Įpilkite norimą kiekį vandens ar sulčių į savo gertuvę. Tada įberti 1g produkto, gerai suplakti ir suvartoti. Vartoti 1-2 kartus kas dieną.

  Įsidėmėkite: Patariame visas porcijas sverti su tiksliomis maistinėmis svarstyklėmis. Arba naudoti Myprotein kaušelius tiksliai produkto masės nustatymui, jie atitinka nurodytus vartojimo kiekius. Kiti standartiniai matavimo kaušeliai gali būti netikslūs.

  Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės. Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Laikyti vėsioje, sausoje, vaikams nepasiekiamoje vietoje.

 • Sudedamosios dalys

  Sudėtyje gali turėti pieno, sojų, kiaušinių, glitimo ir jų produktų pėdsakų.

  Be skonio: L-histidinas (100%)

 • Maistinė informacija

  Vartojimo porcija - 1/6 a.š. (1g)

  Iš viso porcijų - 100 (100g)

  Produkto maistingumas

   1 porcijoje
  L histidinas   1 g

   

  Produkto maistingumas yra sudarytas pagal paprastą, be papildomų skonių produktą, renkantis alternatyvų skonį, produkto maistingumas gali kisti.

Pirkėjų atsiliepimai

5.0

1 atsiliepimai

5 1
4 0
3 0
2 0
1 0

Geriausi klientų atsiliepimai

Jei atsiliepimai rašomi apie maisto ar kosmetikos prekes, rezultatai gali skirtis priklausomai nuo asmens. Klientų atsiliepimai yra nepriklausomi ir neatspindi The Hut Group nuomonės.

Džiaugiuosi pirkęs

Šaunus produktas. Džiaugiuosi pirkdamas amino rūgštis iš Myprotein.lt
Gerai dera su:
Kitom aminkem

Back to top