• Gluten Free

    Gluten Free

L Leucinas

Esminė Amino Rūgštis

Skonis
Pakuotė
Kiekis

Šiai prekei skiriama 50% nuolaida, ją tereikia įdėti į krepšelį

50% nukainotos 300+ prekių - nuolaidos kodas nereikalingas, tiesiog įdėkite prekes į krepšelį
Pasiūlymas galioja ribotą laiką.
Pirkti Dabar
11.49€

Produkto aprašymas

L-leucinas yra nepakeičiamoji aminorūgštis, jos negali pasigaminti žmogaus organizmas, todėl turi būti gaunama su maistu - riešutais, rudaisiais ryžiais ir pilno grūdo duonos produktais arba papildais. Bendras L-leucino kiekis yra maždaug aštuoni procentai viso aminorūgščių kiekio žmogaus organizme. Taip pat ji yra net ketvirta labiausiai koncentruota aminorūgštis audiniuose.

Kadangi ji yra viena iš trijų būtiniausių BCAA, todėl L-leucinas - viena pagrindinių sveiko organizmo sudėtinių dalių. Pagrindinės naudingosios savybės sportui:

Išsaugo ir apsaugo liesą kūno masę.
Aprūpina organizmą energija streso metu (pavyzdžiui treniruočių metu).
Išsaugo glikogeną raumenyse (gliukozę, kuri laikoma raumenų rezervuose, kuomet atliekant judesius reikia organizmą aprūpinti jėga).
Išlaiko azoto balansą organizme.
Pagerina susikaupimą intesyvių treniruočių metu.

L-leucinas pasižymi dideliu efektyvumu žmogaus organizmui. Tai stipriausia BCAA, taip pat vadinama limituojančia maistine medžiaga. Tai reiškia, jog privalote išlaikyti reikalingą L-leucino kiekį organizme, jei norite, kad organizmas pilnai panaudotų visas naudingasias maisto medžiagas, gaunamas su maistu!

Jei L-leucino kiekis bus nepakankamas jūsų mityboje, negalėsite tinkamai pasisavinti baltymų, nesvarbu kiek jų suvartosite. Taip pat visi naudingi, maistingi papildai ir maistas, kuriems išleisite daugybę pingų, bus nenaudingas, jei L-leucino kiekis organizme bus per mažas.

Pagrindiniai privalumai

  • Ketvirta labiausiai koncentruota organizme aminorūgštis
  • Nepakeičiamoji aminorūgštis
  • sudaro net 8% viso aminorūgščių kiekio organizme

Siūlomas naudojimas

Įpilkite norimą kiekį vandens ar sulčių į savo gertuvę. Tada įberti 3g produkto, gerai suplakti ir suvartoti. Vartoti du kartus per dieną. Geriausia vartoti ant tuščio skrandžio.

Įsidėmėkite: Patariame visas porcijas sverti su tiksliomis maistinėmis svarstyklėmis. Arba naudoti Myprotein kaušelius tiksliai produkto masės nustatymui, jie atitinka nurodytus vartojimo kiekius. Kiti standartiniai matavimo kaušeliai gali būti netikslūs.

Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės. Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Laikyti vėsioje, sausoje, vaikams nepasiekiamoje vietoje.

Sudedamosios dalys

Sudėtyje gali turėti pieno, sojų, kiaušinių, glitimo ir jų produktų pėdsakų.

Be skonio: L-leucinas (100%)

Maistinė informacija

Vartojimo porcija - 1 a.š. (3g)

Iš viso porcijų - 83 (250g), 166 (500g), 333 (1kg)

Produkto maistingumas

  1 porcijoje
L-leucinas     3 g

 

Produkto maistingumas yra sudarytas pagal paprastą, be papildomų skonių produktą, renkantis alternatyvų skonį, produkto maistingumas gali kisti.

Pirkėjų atsiliepimai

Šiuo metu nėra jokių atsiliepimų.

L Leucinas

Pasirinkite paveikslėlį

L Leucinas
Back to top