Pridėta į jūsų krepšelį

Atsiprašome, įvyko klaida. Prašome pabandyti dar kartą.

Kiekis:

Tarpinė suma ( Prekės jūsų krepšelyje)

Atsiprašome Deja, šiuo metu šios prekės sandėlyje nėra

Kiti klientai įsigijo

Pasiūlymas

L Lizinas

 • Vegetariškas
 • Veganiškas
 • Be glitimo
EUR
1 atsiliepimai

30% nuolaida viskam - kodas: LT30

30% nuolaida viskam - kodas: LT30
Pasiūlymas galioja ribotą laiką.
***
Pasiūlymas galioja ribotą laiką arba kol yra atitinkamų prekių sandėlyje. Užsakymų metu gali būti panaudotas tik vienas nuolaidos kodas. Klientai gali pateikti kelis užsakymus. Pasiūlymas negalioja šioms naujoms inovacijoms: PhaseTech, Myamino Energy, Baked Cookie, BCAA Energy,
 All Oats and Carb Crusher and new clothes (Power, Sculpt, Luxe, Form, Original, Escape, Forever, Twist,, Reach, Shape, Boost Therma, Luxe Elite, Dry Tech, Move)
PIRKTI DABAR
 • Produkto peržiūra

  L lizinas yra būtinoji amino rūgštis, kuri turi būti gaunama kartu su maistu, nes pats organizmas jos negamina.

  Jau ilgą laiką L lizinas yra laikomas kaip puiki prevencija, norint išvengti pūslelinės, o per pastaruosius metus jis patraukė dėmesį kaip puikus priedas prie jau ilgo masės auginimui skirtų maistinių medžiagų sąrašo.

  L lizinas yra būtina sudedamoji baltymų dalis ir yra itin svarbus organizme: padeda įsisavinti kalcį, augina liesuosius audinius, padeda atsigauti po operacijų ar sportinių traumų.

  Įrodyta, kad L lizino papildai pagerina kalcio įsisavinimą. Lizinas taip pat veikia kartu su kitomis amino rūgštimis ir palaiko liesosios kūno masės augimą ir pagerina nitrogeno atsargas, esančias organizme.

  Pagrindiniai privalumai
  • 100% L-Lysizinas
  • Amino rūgštys
  • 1g rekomenduojama dienos norma
 • Siūlomas naudojimas

  Įpilkite pasirinktą kiekį vandens ar sulčių į plaktuvę, tada įberkite 1g produkto supurtykite ir suvartokite. Vartoti vieną kartą per dieną ant tuščio skrandžio.

  Pastaba: Mes patariame naudoti tikslias svarstykles visiems porcijų normavimams. Nors mes stengiamės pateikti tikslią matavimo priemonę, matavimas Myprotein šaukšteliais nebus visiškai tikslus ir neatstos tam skirtų svarstyklių.

  Neviršykite nustatytos paros normos. Šis produktas neturi būti vartojamas kaip įvairios, sveikos ir subalansuotos mitybos pakaitalas.Laikyti vėsioje, sausoje, vaikams nepasiekiamoje vietoje.

 • Sudedamosios dalys

  Sudėtyje taip pat gali turėti pieno, sojų, kiaušinių, glitimo pėdsakų.

  Be skonio: L Lysizinas (100%)

 • Maistinė informacija

  Porcijos dydis - 1/6 valgomajo šaukšto (1g)

  Porcijų pakuotėje - 250 (250g), 500 (500g)

  Maistinė vertė

   Per porciją
  L Lizinas  1 g

   

  Produkto maistingumas yra sudarytas pagal paprastą, be papildomų skonių produktą, renkantis alternatyvų skonį, produkto maistingumas gali kisti.

Pirkėjų atsiliepimai

5.0

1 atsiliepimai

5 1
4 0
3 0
2 0
1 0

Geriausi klientų atsiliepimai

Jei atsiliepimai rašomi apie maisto ar kosmetikos prekes, rezultatai gali skirtis priklausomai nuo asmens. Klientų atsiliepimai yra nepriklausomi ir neatspindi The Hut Group nuomonės.

L Lizinas

Jei norit gyvent ilgai ir kad kaulai neluzinetu, atsigauti greiciau po traumu, imat be kalbu!!!
Gerai dera su:
Vitaminu C kuris butinas vartojant lysina

Back to top