Pridėta į jūsų krepšelį

Atsiprašome, įvyko klaida. Prašome pabandyti dar kartą.

Kiekis:

Tarpinė suma ( Prekės jūsų krepšelyje)

Pasiūlymas
L Ornithine HCL - 250G

L Ornitino Hcl

 • Vegetariškas
 • Veganiškas
 • Be glitimo
EUR 37.49

37.49€

Item limited to max quantity of 5000

( 0 item is in your basket items are in your basket )

30% nuolaida viskam - kodas: LT30

30% nuolaida viskam - kodas: LT30
Pasiūlymas galioja ribotą laiką.
***
Pasiūlymas galioja ribotą laiką arba kol yra atitinkamų prekių sandėlyje. Užsakymų metu gali būti panaudotas tik vienas nuolaidos kodas. Klientai gali pateikti kelis užsakymus. Pasiūlymas negalioja šioms naujoms inovacijoms: apranga (Power, Sculpt, Luxe, Form, Original, Escape), PhaseTech, Myamino Energy, Baked Cookie, BCAA Energy,
 All Oats and Carb Crusher.
PIRKTI DABAR
 • Produkto peržiūra

  L ornitinas HCl yra amino rūgštis, kuri yra būtina kiekvienos mitybos sudedamoji dalis ir reikalinga daugeliui organizmų funkcijų palaikymui. L ornitinas yra naudingas kaip statybinė priemonė, kuomet baltymai yra panaudojami audinių augimui ir palaikymui, taip pat yra atsakingas už keletą organizmų funkcijų, tame tarpe ir veikia kaip posmegeninės liaukos pirmtakas.

  Kiekvienam, kuris gyvena laikydamasis ilgalaikio treniruočių plano, taisyklinga ir subalansuota mityba yra ypatingai svarbi. Organizmui reikia teisingų maistinių medžiagų norint, kad jis galėtų formuotis taisyklingai, ir visai nesvabu ar šios gaunamos kartu su maistu ar papildų pagalba, maistinės medžiagos yra reikalingod dėl daugelio tikslų

  L ornitinas yra natūraliai susidaranti amino rūgštis, kuri mažais kiekiais gali būti randama daugelyje maiso produktų, tame tarpe mėsoje ir sėklose. Vis dėlto, norint pasiekti maksimalią naudą, yra būtina savo mitybą papildyti papildomu L ornitino šaltiniu, kad jūs galėtumėta mėgautis visa jo teikiama nauda.

  Amino rūgštys tokios kaip ornitinas yra naudojamos ląstelėse kaip statybinė medžiaga baltymams, kurie naudojami naujų audinių taisymui ir gaminimui. Ornitinas taip pat turi daugybę kitų teigiamų savybių, dėl kurių jis tampa dar naudingesnis kiekvienam sportuojančiam negu bet kuri kita amino rūgštis.

  L ornitinas vykdo medžiagų apykaitą organizme, o tai yra būtina, norint išlaikyti audinius elastingus ir lanksčius ir tai ypač svarbu, siekiant išlaikyti sveiką širdies raumenį, kuris dalyvauja širdies kraujagyslių sistemoje ir užtikrina, jog širdis galėtų dirbti efektyviai.

  Pagrindiniai privalumai
  • Natūraliai vykstančios amino rūgštys
  • 100% L Ornitino HCL
  • Esminė mitybos dalis
 • Siūlomas naudojimas
  "

  Įpilkite pasirinktą kiekį vandens ar sulčių į plaktuvę, tada įberkite 1,5g produkto supurtykite ir suvartokite. Vartoti 1-3 kartus per dieną..

  Pastaba: Mes patariame naudoti tikslias svarstykles visiems porcijų normavimams. Nors mes stengiamės pateikti tikslią matavimo priemonę, matavimas Myprotein šaukšteliais nebus visiškai tikslus ir neatstos tam skirtų svarstyklių.

  Neviršykite nustatytos paros normos. Šis produktas neturi būti vartojamas kaip įvairios, sveikos ir subalansuotos mitybos pakaitalas.Laikyti vėsioje, sausoje, vaikams nepasiekiamoje vietoje.

  "
 • Sudedamosios dalys

  Sudėtyje taip pat gali turėti pieno, sojų, kiaušinių, glitimo pėdsakų.

  Be skonio: L Ornitino HCL (100%)

 • Maistinė informacija
  "

  Porcijos dydis - 1 mažas šaukštelis (1.5g)

  Porcijų pakuotėje - 166 (250g), 333 (500g)

  Maistinė vertė

    Vienoje porcijoje
  L Ornitino HCL     1.5 g

   

  Produkto maistingumas yra sudarytas pagal paprastą, be papildomų skonių produktą, renkantis alternatyvų skonį, produkto maistingumas gali kisti.

  "
Pirkėjų atsiliepimai

Šiuo metu nėra jokių atsiliepimų.

Parašykite atsiliepimą ir galėsite laimėti £ 100 kuponą

Kiti pirkėjai taip pat įsigijo:

Back to top