Pridėta į jūsų krepšelį

Atsiprašome, įvyko klaida. Prašome pabandyti dar kartą.

Kiekis:

Tarpinė suma ( Prekės jūsų krepšelyje)

Atsiprašome Deja, šiuo metu šios prekės sandėlyje nėra

Kiti klientai įsigijo

Pasiūlymas
L Teaninas

L Teaninas

 • Vegetariškas
 • Veganiškas
 • Be glitimo
EUR
1 atsiliepimai

30% nuolaida viskam - kodas: LT30

30% nuolaida viskam - kodas: LT30
Pasiūlymas galioja ribotą laiką.
***
Pasiūlymas galioja ribotą laiką arba kol yra atitinkamų prekių sandėlyje. Užsakymų metu gali būti panaudotas tik vienas nuolaidos kodas. Klientai gali pateikti kelis užsakymus. Pasiūlymas negalioja šioms naujoms inovacijoms: apranga (Power, Sculpt, Luxe, Form, Original, Escape), PhaseTech, Myamino Energy, Baked Cookie, BCAA Energy,
 All Oats and Carb Crusher.
PIRKTI DABAR
 • Produkto peržiūra

  L-teaninas - aminorūgštis, kuri natūraliai randama žaliojoje arbatoje. Nustatyta, jog ji padeda kūnui atsipalaiduoti, tačiau nesukelia mieguistumo ir nesumažina budrumo. Manoma, jog L-traninas padidina neurotransmiterių kiekį organizme bei padidina alfa bangų, sukuriamų smegenyse, dažnį, kurios sukelia ramybės pojūtį.

  Žalioji arbata naudojama jau daugelį metų kaip atsipalaidavimo priemonė. L-teaninas yra aktyvus ingredientas žaliojoje arbatoje, kuris sukelia relaksacijos ir ramybės jausmą.

  L-teaninas turi daugybę naudingų efektų, tarp jų ir raminantis efektas. Moksliniais tyrimais nustatyta, kad L-traninas taip pat palaiko normalią kardiovaskuliarinę veiklą, pagerina koncentraciją, sumažina nervingumą ir mažina kraujo spaudimą. Taip pat manoma, kad L-teaninas padeda atsipalaiduoti ir greičiau pasiekti gilaus miego stadiją.

  Ramybės būsena pasiekiama sumažinant GABA (gama-amino-butirinė rūgštis), kuris yra neurotransmiterinis slopiklis smegenyse. GABA sumažina jaudrumą ir nemigą. L-teaninas padidina dopamino kiekį, kuris taip pat svarbi medžiaga, kelianti nuotaiką.

  Nors L-teaninas randamas žaliojoje arbatoje, tačiau jis neturi kofeino savo sudėtyje, kuris dažnai turi aštrius ir sudirginančius pašalinius poveikius. L-teaninas veikia panašiai kaip kofeinas, tačiau su raminančiu efektu.

  Pagrindiniai privalumai
  • Natūrali aminorūgštis
  • 100% L-teanino
  • Rekomenduojama 200mg kasdienės paros norma
 • Siūlomas naudojimas

  Įpilti norimą kiekį vandens ar sulčių į savo gertuvę. Tada įberti 200mg produkto, gerai suplakti ir suvartoti. Vartoti 1-2 kartus kas dieną. Geriausia vartoti ant tuščio skrandžio.

  Įsidėmėkite: Patariame visas porcijas sverti su tiksliomis maistinėmis svarstyklėmis. Arba naudoti Myprotein kaušelius tiksliam produkto masės nustatymui, jie atitinka nurodytus vartojimo kiekius. Kiti standartiniai matavimo kaušeliai gali būti netikslūs.

  Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės. Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Laikyti vėsioje, sausoje, vaikams nepasiekiamoje vietoje.

 • Sudedamosios dalys

  Sudėtyje gali turėti pieno, sojų, kiaušinių, glitimo ir jų produktų pėdsakų.

  Be skonio: L-teaninas (100%)

 • Maistinė informacija

  Vartojimo porcija - 200 mg

  Iš viso porcijų - 500 (100g), 1000 (200g)

  Produkto maistingumas

   1 porcijoje
  L teaninas  200 mg

   

  Produkto maistingumas yra sudarytas pagal paprastą, be papildomų skonių produktą, renkantis alternatyvų skonį, produkto maistingumas gali kisti.

Pirkėjų atsiliepimai

5.0

1 atsiliepimai

5 1
4 0
3 0
2 0
1 0

Geriausi klientų atsiliepimai

Jei atsiliepimai rašomi apie maisto ar kosmetikos prekes, rezultatai gali skirtis priklausomai nuo asmens. Klientų atsiliepimai yra nepriklausomi ir neatspindi The Hut Group nuomonės.

Geras

Pigus geras papildas ,naudoju su energetikais
Gerai dera su:
Kofeinu,5htp

Kiti pirkėjai taip pat įsigijo:

Back to top