Pridėta į jūsų krepšelį

Atsiprašome, įvyko klaida. Prašome pabandyti dar kartą.

Kiekis:

Tarpinė suma ( Prekės jūsų krepšelyje)

Pasiūlymas
Methoxy Isoflavone - 90 Caps

Metokso Izoflavonas

EUR 23.49

23.49€

Item limited to max quantity of 5000

( 0 item is in your basket items are in your basket )

30% nuolaida viskam - kodas: LT30

30% nuolaida viskam - kodas: LT30
Pasiūlymas galioja ribotą laiką.
***
Pasiūlymas galioja ribotą laiką arba kol yra atitinkamų prekių sandėlyje. Užsakymų metu gali būti panaudotas tik vienas nuolaidos kodas. Klientai gali pateikti kelis užsakymus. Pasiūlymas negalioja šioms naujoms inovacijoms: apranga (Power, Sculpt, Luxe, Form, Original, Escape), PhaseTech, Myamino Energy, Baked Cookie, BCAA Energy,
 All Oats and Carb Crusher.
PIRKTI DABAR
 • Produkto peržiūra

  Metoksi yra natūralus ir efektyvus papildas, turintis veiksmingą audinių augimą skatinantį ekfetą, ir nėra jokių nemalonių ar pavojingų pašalinių poveikių, susijusių su šiuo papildu.

  Pagrindiniai daugelio tikslai yra padidinti liesiąją kūno masę ir išryškinti visa tai. Įrodyta, kad metoksi-izoflavonas padeda pasiekti abiejų šių tikslų, kuomet yra vartojamas kartu su daug baltymų turinčia mityba ir derinama su dideliu fiziniu aktyvumu.

  Metoksi-izoflavonas priklauso cheminei flavanoidų grupei, tad turi antioksidancinių savybių. Vis dėlto, pagrindinės tyrimų sritys, kur buvo analizuojamas metoksi-izoflavonas, atliktos siekiant patvirtinti jo kaip kultūrizmo papildo naudą

  Pagrindinė metoksi-izaflavono nauda yra jo galimybė padidinti liesiąją kūno masę taip, kad būtų padidinta baltymų sintezė organizme. Tai reiškia, kad tuo metu, kai papildo vartotojai valgo daug baltymų turinčius produktus, jie sugeba perdirbti maistingąsias medžiagas daug efektyviau ir jų mityba tampa naudingesnė

  Per daug metų įvairių atliktų testų metu, įrodyta, kad metoksi-izoflavonas yra labai naudingas, kuomet yra įtraukiamas į mitybą. Teikiama nauda: padidinta kūno masė, didesnis kaulų tankumas ir didesnė ištvermė. Kadangi metoksi-izaflavonas turi šiuos pagrindinius tris privalumus ir jokių pašalinių efektų, jis labai greitai tapo itin populiariu papildu, kurį vartoja žmonės, siekiantis didelių fizinių laimėjimų.

  Pagrindiniai privalumai
  • 150mg metksi izoflavono
  • Po 1-2 kapsules iki dviejų kartų per dieną
  • Flavonoidų grupė
 • Siūlomas naudojimas

  Vartokite po 1 kapsulę, 1-2 kartus per dieną.

  Neviršykite nustatytos rekomenduojamos paros normos. Šis produktas neturi būti vartojamas kaip apkaitalas įvairiai, subalansuotai mitybai. Laikykite vėsioje, sausoje vietoje, toliau nuo tiesioginių saulės spindulių. Nėra tinkama vegetarams. Laikykite mažiems vaikams nepasiekiamoje vietoje.

 • Sudedamosios dalys

  Metoksi izoflavonas, kapsulė (hipromelioze), lipumą mažinanti medžiaga (magnio stearatas,silicio dioksidas), tūrio didinimo medžiaga-užpildas (maltodekstrinas).

  Alergenai:

  <

  Sudėtyje gali būti pieno, sojos, kiaušinių, glitimo pėdsakų.

 • Maistinė informacija

  Vartojimo porcija - 1 kapsulė

  Vartojimo porcijų pakuotėje - 90 (90 kapsulių)

  Produkto maistingumas

        1 porcijoje
  Metoksi izoflavonas     150 mg
Pirkėjų atsiliepimai

Šiuo metu nėra jokių atsiliepimų.

Parašykite atsiliepimą ir galėsite laimėti £ 100 kuponą

Kiti pirkėjai taip pat įsigijo:

Back to top