Metokso Izoflavonas

Skonis
Pakuotė
Kiekis

Šiai prekei skiriama 50% nuolaida, ją tereikia įdėti į krepšelį

50% nukainotos 300+ prekių - nuolaidos kodas nereikalingas, tiesiog įdėkite prekes į krepšelį
Pasiūlymas galioja ribotą laiką.
Pirkti Dabar
23.49€

Produkto aprašymas

Metoksi yra natūralus ir efektyvus papildas, turintis veiksmingą audinių augimą skatinantį ekfetą, ir nėra jokių nemalonių ar pavojingų pašalinių poveikių, susijusių su šiuo papildu.

Pagrindiniai daugelio tikslai yra padidinti liesiąją kūno masę ir išryškinti visa tai. Įrodyta, kad metoksi-izoflavonas padeda pasiekti abiejų šių tikslų, kuomet yra vartojamas kartu su daug baltymų turinčia mityba ir derinama su dideliu fiziniu aktyvumu.

Metoksi-izoflavonas priklauso cheminei flavanoidų grupei, tad turi antioksidancinių savybių. Vis dėlto, pagrindinės tyrimų sritys, kur buvo analizuojamas metoksi-izoflavonas, atliktos siekiant patvirtinti jo kaip kultūrizmo papildo naudą

Pagrindinė metoksi-izaflavono nauda yra jo galimybė padidinti liesiąją kūno masę taip, kad būtų padidinta baltymų sintezė organizme. Tai reiškia, kad tuo metu, kai papildo vartotojai valgo daug baltymų turinčius produktus, jie sugeba perdirbti maistingąsias medžiagas daug efektyviau ir jų mityba tampa naudingesnė

Per daug metų įvairių atliktų testų metu, įrodyta, kad metoksi-izoflavonas yra labai naudingas, kuomet yra įtraukiamas į mitybą. Teikiama nauda: padidinta kūno masė, didesnis kaulų tankumas ir didesnė ištvermė. Kadangi metoksi-izaflavonas turi šiuos pagrindinius tris privalumus ir jokių pašalinių efektų, jis labai greitai tapo itin populiariu papildu, kurį vartoja žmonės, siekiantis didelių fizinių laimėjimų.

Pagrindiniai privalumai

  • 150mg metksi izoflavono
  • Po 1-2 kapsules iki dviejų kartų per dieną
  • Flavonoidų grupė

Siūlomas naudojimas

Vartokite po 1 kapsulę, 1-2 kartus per dieną.

Neviršykite nustatytos rekomenduojamos paros normos. Šis produktas neturi būti vartojamas kaip apkaitalas įvairiai, subalansuotai mitybai. Laikykite vėsioje, sausoje vietoje, toliau nuo tiesioginių saulės spindulių. Nėra tinkama vegetarams. Laikykite mažiems vaikams nepasiekiamoje vietoje.

Sudedamosios dalys

Metoksi izoflavonas, kapsulė (hipromelioze), lipumą mažinanti medžiaga (magnio stearatas,silicio dioksidas), tūrio didinimo medžiaga-užpildas (maltodekstrinas).

Alergenai:

<

Sudėtyje gali būti pieno, sojos, kiaušinių, glitimo pėdsakų.

Maistinė informacija

Vartojimo porcija - 1 kapsulė

Vartojimo porcijų pakuotėje - 90 (90 kapsulių)

Produkto maistingumas

      1 porcijoje
Metoksi izoflavonas     150 mg

Pirkėjų atsiliepimai

Šiuo metu nėra jokių atsiliepimų.

Metokso Izoflavonas

Pasirinkite paveikslėlį

Metokso Izoflavonas
Back to top