Myprotein 8 Patiekalų Kelionmaišis

30% nuolaida viskam - kodas: LT30

30% nuolaida viskam - kodas: LT30
Pasiūlymas galioja ribotą laiką.
PIRKTI DABAR
41.49€

Prekių atsargos:

Produkto aprašymas

Pažadinkite savo motyvaciją sportui su mūsų nauju Myprotein "Meal Bag" krepšiu - tai stilingas ir funkcionalus pirkinys, su kuriuo galėsite lengviau organizuoti savo dienos maistą ir išlaikyti reikiamą mitybos planą. Talpina iki 8 maisto porcijų, todėl Myprotein "Meal Bag" užtikrina, jog nenukrypsite nuo savo mitybos tikslų. Sukurta išlaikyti maistą vėsiai, todėl galėsite laikyti bet kokį maistą.

Pasiūta iš aukštos kokybės patvarių medžiagų, taip šis krepšys atlaikys visas keliones su Jumis kartu. Prisitaikantis dirželis per petį ir ergonomiško stiliaus rankena - tai yra viskas, ko Jums reikia patogiam išsinešamo maisto transportavimui. Perkant į pakuotę taip pat įeina ir ledo paketėliai ir temperatūrai atsparios dėžutės. Jums liko tik pasigaminti maistą!

Atkreipkite dėmesį, kad etiketės, esančios ant šio produkto, turi aprašymą anglų kalba. Prancūzų, italų, vokiečių, ispanų, danų, švedų ir suomių kalbų aprašymas taipogi gali būti ant pakuotės, tačiau yra negarantuojamas.

Pagrindiniai privalumai

  • Sutalpina 8 vidutines maisto porcijas
  • Pagaminta iš tvirtų medžiagų
  • Komplektą sudaro ledo pakeliai ir dėžutės maistui

Siūlomas naudojimas

Pasiruoškite savo maistą iš anksto ir užtikrinkite, kad ledo pakeliai butų palikti šaldymo kameroje per naktį. Padėkite savo maisto dėžutes su maistu į Myprotein "Meal Bag" maišelį, tarp ledo pakelių. Išlikite visada pasiruošę!

Pirkėjų atsiliepimai

Šiuo metu nėra jokių atsiliepimų.

Myprotein 8 Patiekalų Kelionmaišis

Pasirinkite paveikslėlį

Myprotein 8 Patiekalų Kelionmaišis
Back to top