Pridėta į jūsų krepšelį

Atsiprašome, įvyko klaida. Prašome pabandyti dar kartą.

Kiekis:

Tarpinė suma ( Prekės jūsų krepšelyje)

Pasiūlymas

N Acetyl L Cysteine

EUR 9.99

9.99€

1 atsiliepimai

Item limited to max quantity of 5000

( 0 item is in your basket items are in your basket )

30% nuolaida viskam - kodas: LT30

30% nuolaida viskam - kodas: LT30
Pasiūlymas galioja ribotą laiką.
***
Pasiūlymas galioja ribotą laiką arba kol yra atitinkamų prekių sandėlyje. Užsakymų metu gali būti panaudotas tik vienas nuolaidos kodas. Klientai gali pateikti kelis užsakymus. Pasiūlymas negalioja šioms naujoms inovacijoms: PhaseTech, Myamino Energy, Baked Cookie, BCAA Energy,
 All Oats and Carb Crusher and new clothes (Power, Sculpt, Luxe, Form, Original, Escape, Forever, Twist,, Reach, Shape, Boost Therma, Luxe Elite, Dry Tech, Move)
PIRKTI DABAR
 • Produkto peržiūra

  N-acetil-L-cisteinas (NAC) yra modifikuotas cisteinas, kuris priskirimas prie acetilo grupės. NAC padidina antioksidanto gliutationo efektyvumą, mažina ląstelių sienelių pažaidas, spartina atsitatymą po traumų, taip pat greitina lieso raumens augimą. Mažinant ląstelių sienelių pažaidas, NAC buvo susietas ir su senėjimo procesų lėtinimu.

  N-acetil-L-cisteinas yra populiariausias tarp sportininkų, kurie užsiiminėja aukšto intensyvumo ir ištvermės sportais, todėl tai gali sumažinti raumenų pažeidimus ir pagerinti imuninę sistemą.

  Be to NAC turi antioksindatinę savybę ir taip pat plačiai naudojamas tų, kurie nori palaikyti ar auginti masę. Taip pat mažina nuovargį treniruočių metu.

  Pagrindiniai privalumai
  • 100% N-acetil-L-cisteinas (NAC)
  • Tirpūs balti milteliai
  • Acetilinta L-cisteino forma
 • Siūlomas naudojimas

  Kaip maisto papildą siūlome vartoti 500mg, 1 - 3 kartus per dieną.

  Įberkite 1 MP mini kaušelį (500mg) į norimą kiekį vandens ar sulčių ir suvartoti iškarto.

  1 x MP plastikinis kaušelis (mini) talpina 500mg (0.5g)

 • Sudedamosios dalys

  Šis produktas yra 100% N-acetil-L-cisteinas be jokių papildomų priedų.

 • Maistinė informacija

  100% N-acetil-L-cisteinas.

Pirkėjų atsiliepimai

5.0

1 atsiliepimai

5 1
4 0
3 0
2 0
1 0

Geriausi klientų atsiliepimai

Jei atsiliepimai rašomi apie maisto ar kosmetikos prekes, rezultatai gali skirtis priklausomai nuo asmens. Klientų atsiliepimai yra nepriklausomi ir neatspindi The Hut Group nuomonės.

NAC

N-acetilcisteinas yra stabilesnė sieros turinčios L-cisteino amino rūgšties forma, kuri yra veiksminga cisteino ir glutationo pirmtakas. Glutationas yra veiksmingas antioksidantas, nes jis yra glutationo peroksidazės, svarbiausio antioksidanto fermento, ypač kepenyse, kofaktorius. Be to, klinikinių tyrimų, kuriuose dalyvavo žmonės, metaanalizė parodė, kad N-acetilcisteino maisto papildų vartojimas gerina kvėpavimo organų sveikatą

Gerai dera su:

vandeniu

Back to top