NO2 Extreme

25% nuolaida viskam - naudokite kodą LT25

Pasinaudokite 25% nuolaida su kodu LT25
Pasiūlymas galioja ribotą laiką.
Pirkti Dabar
22.99€
Išparduota

Produkto aprašymas

Prašome atkreipti dėmesį, kad pakuotė gali skirtis nuo to, kokia ji parodyta.

Kas yra "NO2 Extreme"?

Endotelinės ląstelės gali būti aptinkamos tik vidiniame kraujagyslių paviršiuje ir jos yra atsakingos už reakciją, kurios metu iš L-arginino pagaminamas azoto oksidas. Pagamintas azoto oksidas gali tolygiai išsisklaidyti tarp netoliese esančio kraujagyslių raumenų, taip padedant atsipalaiduoti ir palaipsniui išplečiant gyslas. Tai padidina kraujo pratekėjimą, kuris yra naudingas sportuojant, nes tuo metu jūsų kraujas perneša deguonį ir maistingąsias medžiagas.

Engdogeniškai L-agininas nėra gaminamas, ir jį mes gauname tik kartu su mityba. "NO2 Extreme" savo sudėtyje apjungia arginino alfa-ketoglutaratą (AAKG) ir arginino etilesterį HCL (AEE) su alfa-ketoglutaratu (OAKG). Šis produktas sudėtyje taip pat turi ir niacino. Mūsų "NO2 Extreme" yra revoliucinis produktas.

"NO2 Extreme" nauda

"NO2 Extreme" yra puikus L-arginino šaltinis, kuris yra patogiai sudozuotas kapsulėse, tad yra ptogu vartoti. Taip pat, laikydamiesi mūsų vartojimo rekomendacijų, kasdien jūs gausite 4.5mg niacino, kuris prisidės prie jūsų normalios energetinės vertės metabolizmo ir sumažins nuovargį.

Kam skirtas "NO2 Extreme"?

"NO2 Extreme" rekomenduojamas visiems, kurie ieško būdų, kaip gauti daugiausiai naudos iš treniruočių rėžimo ir ypatingai tiems, kurie atlieka aukšto intesyvumo jėgos pratimus. Šis produktas gali taip pat tinkamas tiems, kurie ieško būdų kaip padidinti kasdienę suvartojamą L-arginino normą.

Atkreipkite dėmesį, kad etiketės, esančios ant šio produkto, turi aprašymą anglų kalba. Prancūzų, italų, vokiečių, ispanų, danų, švedų ir suomių kalbų aprašymas taipogi gali būti ant pakuotės, tačiau yra negarantuojamas.

Pagrindiniai privalumai

  • Puikus arginino šaltinis
  • Savyje turi AAKG, AEE, OAKG
  • Niacinas padeda palaikyti normalią energijos apykaitą

Siūlomas naudojimas

Vartoti 3 kapsules per dieną. Optimaliausiam rezultatui - vartoti 30min iki treniruotės pradžios.

Neviršinti nustatytos normos. Šis produktas negali būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Laikyti vėsioje, sausoje vietoje nuo tiesioginių saulės spindulių. Netinka vegetarams. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje.

Sudedamosios dalys

L arginino alfa ketogluteratas 2: 1, tūrį didinančios medžiagos-užpildai (kalcio fosfatai, mikrokristalinė celiuliozė), L arginino hidrokloridas, kapsulė (želatina), L ornitino alfa ketogliuteratas 2: 1, lipnumą mažinančios medžiagos (silicio dioksidas, magnis, stearatas), Nikotino rūgštis.

Alergenai:

Sudėtyje gali turėti pieno, sojų, kiaušinių, glitimo ir jų produktų pėdsakų.

Maistinė informacija

Porcijos dydis - 3 Kapsulės

Porcijų pakuotėje - 60 (180 Kapsulės)

Maistinė vertė

    Vienoje porcijoje *RPN
Niacinas   4.5 mg NE 28%
      Per porciją
L arginino alfa ketoglutaratas     877.5mg
L arginino etilo esteris     540mg
L ornitino alfa ketoglutaratas     225mg

 

* Rekomenduojama paros norma vidutiniam suaugusiam žmogui (8400 kJ/2000 kcal

Pirkėjų atsiliepimai

Šiuo metu nėra jokių atsiliepimų.

NO2 Extreme

Pasirinkite paveikslėlį

NO2 Extreme
Back to top