Pro Bar Elite batonėlis (mėginys)

Skonis
Pakuotė
Kiekis

30% nuolaida viskam - kodas: LT30

Nuolaida kinta nuo 20% iki 30% - kodas: PASLAPTIS
Kokią nuolaidą gausi tu?
Pasiūlymas galioja ribotą laiką.
PIRKTI DABAR
2.69€

Produkto aprašymas

Kas yra Pro Bar Elite batonėliai?

Mūsų naujai suformuluoti Pro Bar Elite batonėliai yra patogus, itin gardus ir maistingas baltyminis užkandis. Mes tikslingai pakeitėme mūsų originalių High Pro Deluxe batonėlių struktūrą, todėl kiekvienas 70g batonėlis dabar turi 26g aukštos kokybės baltymų, gautų iš išrūgų baltymų koncentrato ir pieno baltymų mišinio, kas padaro šį batonėlį puikiu užkandžiu tarp valgių. Tai nėra jūsų įprastinis baltymingas batonėlis, mes patobulinome jo maistinę vertę, kad galėtume būti tikri, jog siūlome jums itin aukštos kokybės, nuolaidų, mažai cukraus turintį itin baltymingą batonėlį.

Suprantama, kad žmonėms, turintiems chaotišką gyvenimo būda, gali būti sudėtinga per dieną gauti papildomų baltymų. Ypatingai lengva apgauti save valgant mažo maistingumo, daug blogųjų angliavandenių turinčius užkandžius ar, dar blogiau, apskritai praleisti valgį. Todėl sukūrėme šiuos Pro Bar Elite batonėlius taip, kad galėtumėte juos patogiai įsidėti į kišenę, krepšį, automobilio daiktadėžę ir pan., šitaip užtikrinant, kad gaunate reikiamą baltymų kiekį nepaisant visų aplinkybių.

Nepaisant patobulintos originalių High Pro Deluxe batonėlių tekstūros, mes nubėgome tą papildomą kilometrą ir pridėjome šiems batonėliams naujų, burnoje tirpstančių skonių, kurie, garantuojame, patenkins visus smaližių poreikius. Išskirtinis Juodojo šokolado ir uogų skonis tikrai suteiks nenuodėmingą malonumą, tad drąsiai eksperimentuokite, patirkite ir mėgaukitės kiekvienu kąsneliu.

Pro Elite batonėlių privalumai

Pro Bar Elite batonėliai buvo atskirai ištirti dėl WADA uždraustų medžiagų pagal LGC Sport Science atliekamą Informed-Sport programą. Kiekvienas Pro Bar Elite batonėlis yra griežtai ištirtas, kad užtikrintų, jog šie batonėliai yra saugūs vartoti atletams. 

Pro Bar Elite batonėliai suteikia 26g baltymų, kas padeda palaikyti ir skatina raumenų masės augimą.

Kam tinka šie Pro Bar Elite batonėliai?

Kadangi šie Pro Bar Elite batonėliai turi įspūdingai gardžius skonius, jums bus sunku patikėti, kad jie gali iš tikrųjų praturtinti jūsų mitybą! Becukriai sluoksniai siūlo jums nenuodėmingą alternatyvą jūsų įprastiems saldumynams. Traškūs pabarstukai ir saldinto juodojo bei pieniško šokolado glaistas užtikrina, kad Pro Bar Elite gali tobulai padidinti jūsų kasdienį suvartojamų baltymų ir angliavandenių kiekį gardaus, minkštavidurio batonėlio pavidalu.

Pagrindiniai privalumai

  • Turi itin daug baltymų, net 26g viename batonėlyje
  • Greitai ir lėtai atsilaisvinančių baltymų mišinys
  • Skaidulų šaltinis, virš 3g viename batonėlyje
  • 22g angliavandenių viename batonėlyje, kas padaro jį nuostabiu užkandžiu
  • Mažai cukraus, 3.4g viename batonėlyje

Siūlomas naudojimas

Rekomenduojama vartoti.

Vartokite kaip itin baltymingą užkandį dienos metu ar tarp valgių (kaip, pavyzdžiui, tarp pusryčių ir pietų arba kaip maistingą pavakarių produktą), kad padidintumėte savo kasdienį suvartojamų baltymų kiekį. Netinka vegetarams.

Įspėjimas:Produkto pervartojimas gali sukelti viduriavimą. Šis produktas neturėtų būti vartojamas kaip visavertės mitybos pakaitalas. Vartoti kaip sveiko gyvenimo būdo ir subalansuotos dietos dalį. Laikyti vėsioje ir sausoje vietoje, saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių.

Maistinė informacija

Produkto maistinė informacija

  100g produkto Viename batonėlyje (70g)
Energinė vertė 1425 kJ/341 kcal 997 kJ/238 kcal
Riebalų 10 g 7.3 g
  iš kurių sočiųjų riebalų rūgščių 5.6 g 3.9 g
Angliavandenių 32 g 22 g
  iš kurių cukrų 4.8 g 3.4 g
Skaidulų 5.5 g 3.9 g
Baltymų 37 g 26 g
Druskos 0.54 g 0.38 g

 

Produkto maistinė informacija parengta pagal Karamelės ir lazdyno riešutų skonio pasirinkimą, renkantis alternatyvų skonį, Produkto maistingumas gali skirtis.

Pirkėjų atsiliepimai

Šiuo metu nėra jokių atsiliepimų.

Pro Bar Elite batonėlis (mėginys)

Pasirinkite paveikslėlį

Pro Bar Elite batonėlis (mėginys)
Back to top