• Veganiškas

    Veganiškas

  • Vegetariškas

    Vegetariškas

Žaliosios Arbatos Ekstraktas

Skonis
Pakuotė
Kiekis

30% nuolaida viskam - kodas: LT30

Nuolaida kinta nuo 20% iki 30% - kodas: PASLAPTIS
Kokią nuolaidą gausi tu?
Pasiūlymas galioja ribotą laiką.
PIRKTI DABAR
6.99€

Produkto aprašymas

Žalioji arbata - vienas iš sveikiausių gėrimų, dėl savo sudėties turinti įvairiausių gerųjų savybių jūsų sveikatai. Praturtinta vitaminais ir mineralais žalioji arbata yra puiki sudedamoji dalis bet kokiai mitybai. Žaliąją arbatą tokią ypatingą daro jos sudėtyje esantys polifenoliai.

Polifenoliai randami įvairiuose augaluose, tarp jų ir vynuogėse, ir yra vieni geriausių antioksidantų. Didžiausia polifenolių koncentracija randama gamtoje - arbatmedyje Camellia Sinensis.

Dėl fermentacijos proceso gaminant juodąją arbatą, joje polifenolių kiekis ypač mažas.

Antioksidantai naudingi kūnui dėl daugelio priežasčių, bet svarbiausia - sumažina ląstelių pažaidas, kurias sukelia senėjimo procesas ir laisvieji radikalai gaunami su maistu.

Pagrindinis aktyvusis ingridientas žaliojoje arbatoje - cheminis junginys epigalokatechino galatas (EGCG), vienas stipriausių polifenolinių oksidantų, turinčių daugiau nei 100 kartų didesnį efektą nei vitaminas C. EGCG apsaugo jautriausius audinius mūsų kūne, taip pat moksliniais tyrimais įrodyta, jog sumažina kai kurių vėžinio formų atsiradimo tikimybę.

Žaliosios arbatos ekstrakto tabletės duoda tokį patį efektą kaip ir paprastas žaliosios arbatos vartojimas, tačiau siūlo paprastesnį vartojimo būdą. Pagaminti iš tikrų arbatos lapelių, naudojant technologijas, kurios neleidžia prarasti nei vienos gerosios žaliosios arbatos savybės.

Pagrindiniai privalumai

  • Santykiu 20:1
  • 30mg polifenolių
  • Patogi tabletė vartojimui

Siūlomas naudojimas

Vartoti 1 tabletę, 1-3 kartus per dieną. Geriausia vartoti su maistu.

Įspėjimas: didelis kofeino kiekis. Nerekomenduojama vaikams, nėščioms ar krūtimi maitinančioms moterims. Vienoje porcijoje yra 4 mg kofeino. Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės. Šis produktas neturėtų būti vartojamas kaip pakaitalas įvairiai, subalansuotai mitybai. Laikyti sausoje vėsioje, vaikams neprieinamoje vietoje. Saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių. Tinkama vartoti vegetarams.

Sudedamosios dalys

Tūrio didinimo medžiagos (kalcio karbonatas, mikrokristalinė celiuliozė), žaliosios arbatos ekstraktas (20:1), lipnumą mažinančios medžiagos (magnio stearatas, silicio dioksidas), hidroksilpropilmetilceliuliozė, glicerolis.

Alergenai:

Gali turėti pieno, sojų, kiaušinių, glitimo ir jų produktų pėdsakų.

Maistinė informacija

Įspėjimas: sudėtyje yra kofeino. Nerekomenduojama vaikams, nėščioms ar maitinančioms moterims. Vienos porcijos sudėtyje yra 36 mg kofeino. Neviršykite nurodytos paros vartojimo dozės.Šis produktas nėra pakaitalas sveikai ir subalansuotai mitybai. Laikykite sausoje ir vėsioje vietoje, venkite tiesioginių saulės spindulių. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje.

Pirkėjų atsiliepimai

Šiuo metu nėra jokių atsiliepimų.

Žaliosios Arbatos Ekstraktas

Pasirinkite paveikslėlį

Žaliosios Arbatos Ekstraktas
Back to top