Impact savaitės paskutinės dienos!
NET 38% NUOLAIDA UŽSAKYMAMS* | KODAS: IMPACTLT
TIK PROGRAMĖLĖJE: NET 40% NUOLAIDA UŽSAKYMAMS* | KODAS: APPLT

Artur Swan ir jo istorija!

Aš, Artur Swan, esu toks pat kaip Tu – paprastas žmogus, turintis ribotą laiką bei galimybes sportui ir lengvai pasiduodantis gardaus maisto pagundoms. Nesu „tikras“ profesionalas įgijęs diplomą vos baigęs mokyklą – nebuvau diplomuotas mitybos specialistas, treneris ar atletas. Mano kelias mane vedė per sunkią asmeninę patirtį. Kuo tapau šiandien – tik didelės motyvacijos ir pastangų dėka.

Šiandien esu subalansuotos gyvensenos ir mitybos specialistas, licenzijuotas treneris, lektorius, kūrėjas ir Myprotein ambasadorius Lietuvoje.

Mano požiūris į gyvenimą nėra tik juoda ar balta. Aš mėgstu spalvas. Mėgstu jas ir mitybos bei sporto srityje. Esu kitokio požiūrio ir tikiu, kad gyvenime svarbu atrasti balansą, kuris tenkintų mūsų poreikius bei padėtų siekti tikslo sveikesnio, gražesnio ir funkcionalesnio kūno link. Nereikia būti fanatu, kad pasiektum tai kas atrodo neįmanoma. Reikia išmokti dirbti optimaliai ir taip, kad nepritrūktum motyvacijos.

Savo kuriamame turinyje dalinuosi ne tik sausa mityba ar alinančiu sportu, bet ir linksmais iššūkiais, gyvenimo laimėm ir nelaimėm, kelionėmis ir nuotykiais, kurie pasitaiko kiekvieno mūsų gyvenime. Tikiu, kad ir Tavajame.


Artur rekomenduoja

Sužinokite daugiau!

Myprotein perkamiausios prekės

Peržiūrėti visus