37% NUOLAIDA AMINO RŪGŠTIMS, VITAMINAMS IR KITIEMS PAPILDAMS
30% NUOLAIDA UŽSAKYMAMS* | KODAS: LT30

Apie Myprotein

Nepriklausomai nuo jūsų tikslų, mes turime tai, ko jums reikia.

Kas mes esame

Kas mes esame

Mes esame pirmaujantis sporto mitybos prekinis ženklas, galintis pasiūlyti platų pasirinkimą kokybiškų produktų, tokių, kaip baltymų milteliai, vitaminai bei mineralai, daug baltymų turintis maistas (užkandžiai), sveikesnės alternatyvos saldumynams bei sportinė apranga.


Įkurta 2004 m., Myprotein kompanija šiuo metu yra nr. 1 Europoje. Mūsų kompanijos būstinė yra Mančesteryje (JK), iš kurios veikiame daugiau nei 70-tyje šalių, padedami atsidavusio personalo, atletų bei aktyvių ""influencerių"".


Kiekvieną dieną dirbame tam, jog įkvėptume bet kokio amžiaus ar lyties žmones patikėti savo potencialu, o tuomet kurstome jų ambicijas, padėdami jiems jį pasiekti.

Kuo Myprotein užsiima

Kuo mes užsiimame

Myprotein kompanijos tikslas - įkvėpti viso pasaulio žmones siekti tikslų, tai darome kurdami geriausią maistą sportui, prieinamą kiekvienam, nepriklausomai nuo siekiamo tikslo ar tikslų. Didžiuojamės, jog galime pasiūlyti platų aukštos kokybės produkcijos pasirinkimą už prieinamą kainą. Atsižvelgiame į faktą, jog esama įvairių žmonių su įvairiais mitybos įpročiais ar pasirinkimais, todėl pas mus rasite tiek produktų veganams, tiek produktų be pieno ar gliuteno.


Viską gaminame patys - atsisakydami trečiųjų šalių paslaugų, galime sumažinti galutinės produkcijos kainas ir pagerinti jos kokybę. Daug investuojame į savo gamyklas bei testavimo sistemas tam, jog galėtume užtinkrinti mūsų sandėlius paliekančios produkcijos aukščiausius kokybės standartus.


Nors ir specializuojamės mitybos produktuose, taip pat esame sukūrę ir įvairias sportinės aprangos kolekcijas, pasižyminčias šiuolaikišku dizainu bei specialios technologijos medžiagomis.


Be to, galime pasigirti ir didele bei vis augančia bendruomene - štai kodėl dalinamės naujausia ir svarbiausia mitybine informacija, tokia kaip receptai ar treniruočių programos, savo blog'uose bei socialiniuose tinkluose. Tai darome tam, kad padėtume savo klientams jų fitneso kelyje, kad ir kokio lygio - pradedantieji ar pažengę - jie bebūtų.Myprotein bendruomenė

Mūsų bendruomenė

Myprotein nusiteikę kurstyti žmonių potencialą, nesvarbu kokos lyties, tautybės ar kilmės jie bebūtų. Mes - pasaulinė kompanija, aprūpinanti savo produktais 70 skirtingų šalių gyventojus.


Kadangi Myprotein ir toliau nuolatos plečiasi, tuo pačiu plečiasi ir mūsų produktų kolekcijų įvairovė, todėl dabar mes specializuojamės ir augalinės kilmės bei ekologiškuose produktuose. Ši veganams draugiška produktų kolekcija šiuo metu yra viena populiariausių. Nuo šiol mes tiekiame daugybę produktų, kurių sudėtyje nėra gyvūlinės kilmės ingredientų, taip mes užsitikriname, jog gyvūnų gerovės gerinimą ir sumažiname toksiškų medžiagų patekimą į aplinką.


Dar vienas kompanijos pasižadėjimas - mažinti žalą gamtai kiek įmanoma labiau, todėl nuolatos ieškome geriausio būdo tai daryti produktų gamyboje. Naudojame perdirbtas ir lengvai suirstančias medžiagas, taip mažinant šiukšlių kiekį aplinkoje.


Tai vienas iš aplinkosaugos strategijų, kadangi šiukšlės atsiranda perdirbimo patalpose arba kaip RDF (iš atliekų pagamintas kuras). Mes panaikinome plastikinę tarą savo darbovietėse ir suteikėme darbuotojams daugkartinio naudojimo puodelius kavai, to pasekoje sumažinome plastikinės taros suvartojimą net 500 000 vienetų per metus, o popierinių puodelių kavai net 1 milijonu.

Myprotein apdovanojimai

Mūsų apdovanojimai

Myprotein nuo 2004 smarkiai išaugo ir mes didžiuojamės žinodami, jog mūsų žinios bei dedikacija buvo pastebėti. Apačioje yra tik keli iš daugelio mūsų pasiekimų bei laimėjimų.


2007 – Myprotein laimėjo ISO9001 produkcijos sertifikatą bei įgijo GMP (Goods Manufacturing Practice) ir HACCP (Hazard Analysis Critical Control Points) akreditaciją.

2007 – Myprotein buvo išrinkta „Young Company of the Year“ prestižiniuose „Growing Business Awards“ apdovanojimuose, kuriuos surengė Real Business kartu su Lloyds Bank, o pagrindiniai remėjai - CBI (Confederation of British Industry).

2009 – Myprotein laimėjo regioninį „Small to Medium Sized Business of the Year“ apdovanojimą Šiaurės vakarų Anglijoje „National Business Awards“ apdovanojimuose.

2009 – Myprotein reitinguota 21 numeriu „Sunday Times Fast Track 100“

2015 – Myprotein Warrington įrengimai buvo aukštai įvertinti „Judges’ Special Award“ apdovanojimui geriausios gamyklos apdovanojimuose.

2017 – THG laimėjo „International Growth Retailer of the Year“ „Retail Week Awards“ apdovanojimuose.

2018 – THG įrašyta į „Greater Manchester Ward Hadaway“ greičiausiai augančių kompanijų 50-tuką.

2018 – THG kaip įmonė ir verslas laimėjo „Queen’s Award“ apdovanojimuose.

Men's Health GQ The Telegraph Evening Standard Women's Health Medium

Mūsų kokybė

Myprotein pasiaukojimas slypi siekime tiekti tik aukščiausios kokybės produktus. Mūsų pasaulinės klasės, asmeninės gamybinės patalpos leidžia vystyti, formuluoti ir testuoti - naudojant specialistų sukurtą Near-Infrared skenavimą bei rentgeno aparatus tam, kad užtikrintume, jog kiekvienas produktas atitinka aukščiausius kokybės standartus, kas leido pasiekti British Retail Consortium sertifikavimą Myprotein kaip kompaniją, esančią AA klasėje pagal Maisto Saugumą.


Nepaisant mūsų pačių griežtų tyrimų, mes taip pat glaudžiai dirbame su nepriklausomu kokybės partneriu ALS, kuris naudoja ypatingai griežtus UKAS vertinimo kriterijus tam, kad ištirtų ir patvirtintų mūsų produktus.


Mes taip pat partneriaujame su Labdoor, nepriklausomu sporto mitybos testuotoju, kuris įvertino mūsų produktus kaip aukščiausios kokybės ir pavadino mūsų Išrūgų izoliatą Nr. 1 dėl savo vertės, o mūsų Kreatino monohidratą Nr. 1 dėl jo ypatingos kokybės.


Mums ypatingai svarbus kiekvienas žingsnis tobulos kokybės link, todėl dirbame su LGC Sport science tam, kad sukurtume Informed-Sports papildų liniją. Tai užtikrina, jog šie produktai neturi jokių WADA (Pasaulinės anti-dopingo agentūros) uždraustų medžiagų, kas suteikia atletams užtikrinimą, jog jie gali padidinti savo ambicijas vartodami tik aukštos kokybės patvirtintus produktus.

Skaityti daugiau