42% NUOLAIDA UŽSAKYMAMS* | KODAS: LT42
NEMOKAMAS PRISTATYMAS IŠLEIDUS 30EUR AR DAUGIAU

0 0 : 0 0 : 0 0 : 0 0 : 0 0
Whatever your goals, we have the fuel you need.

Empowering those who demand more

It’s why we started. It’s why we’ll never stop

Kokia buvo pradžia

Nuo 2004 m. „Myprotein“ žengia savo išskirtiniu keliu. Viskas prasidėjo nuo vizijos prie kuklaus virtuvės stalo, kai išdrįsome pasvajoti apie revoliucingą veiklos valdymo būdą.

2011 m. „Myprotein“ susivienijo su „THG“ šeima ir taip atvertė naują bei įdomų savo veiklos lapą. Iki 2016 m. mes su pasididžiavimu siekėme pasaulyje pirmaujančio internetinio sporto mitybos prekės ženklo titulo, siūlydami neprilygstamos kokybės baltymus, vitaminus ir būtiniausius papildus, patogiai pristatomus iki pat durų.

Tačiau tai nebuvo galutinis tikslas Augant jūsų poreikiams, augo ir mūsiškiai. Plėsdamiesi įtraukėme „MP“, „Myvitamins“, „Myvegan“ ir „MyPRO“, taip užtikrinome, kad galėsime pasiūlyti viską, ko jums reikės. Žingsnis po žingsnio ir gerai apgalvotai

We’re a leading sports nutrition brand, delivering a range of quality products including protein powder, vitamins and minerals, high-protein foods, snack alternatives, and performance clothing.

Kas esame

Mūsų vizija – tapti galingiausiu sveikatos judėjimu pasaulyje. Tai yra siekis, kad visi gyventų sveikiau ir aktyviau – o mes esame tinkamame šio siekio kelyje.

Mūsų tikslas – griauti sienas. Suteikti galių ir galimybių reikalaujantiems vis daugiau.

Mūsų komanda gimtajame Mančesteryje kuria naujoviškus produktus ir patirtį, kad iš tiesų pagerintų jūsų gerovės kelionę. Patikimi sprendimai, leidžiantys kontroliuoti savo sveikatą ir gerovę.

Kiekvienas turi galimybę džiaugtis aukštos kokybės mityba. Daržovės, lankstūs, veganiški, pieno ar glitimo neturintys produktai – kiekvienas prisitaikys pagal savo poreikius.

Jūs tik pasakykite, ko jums reikia. Mūsų patikima pagalba leis siekti tikslo.

Our aim is to fuel the ambitions of people across the world — making the best in sports nutrition available to everyone, whatever their goal.

Ką mes darome

Siekiame, kad kiekvienam būtų prieinama sporto mityba ir aktyvios veiklos apranga. Dirbame tam, kad įgyvendintume visus jūsų sveikos gyvensenos ketinimus, nesvarbu, kas esate, ar kur einate.

Užsibrėžėme tikslą būti vis geresniais. Būtent dėl šios priežasties ir pradėjome savo veiklą. Ir dėl to visada eisime pirmyn.

Myprotein has grown considerably since it’s humble beginnings in 2004 and we are proud to say our growing expertise and dedication to producing quality sports nutrition products has not gone unnoticed. Below are just a few of our achievements and awards.

Mūsų apdovanojimai

Svarbu džiaugtis savo laimėjimais. Skiname apdovanojimus už savo produktus jau nuo 2007 m.

2007 m. – „Myprotein“ gavo ISO9001 gamybos sertifikatą ir įgijo GMP (geros gamybos praktikos) ir HACCP (pavojaus analizės ir kritinių valdymo taškų) akreditaciją.

2007 m. – „Myprotein“ išrinkta jaunąja metų įmone prestižiniuose „Growing Business Awards“ apdovanojimuose, kuriuos rengė „Real Business“ kartu su „Lloyds Bank“ ir remia CBI (Britanijos pramonės konfederacija).

2009 m. – „Myprotein“ Nacionaliniuose verslo apdovanojimuose laimėjo Šiaurės Vakarų Anglijos regioninį metų smulkaus ir vidutinio verslo apdovanojimą.

2009 m. – „Myprotein“ užėmė 21 vietą „Sunday Times Fast Track 100“.

2015 m. – „Myprotein“ buvo itin giriama už teisėjų specialųjį apdovanojimą geriausios gamyklos apdovanojimuose už patalpas Voringtone.

2017 m. – „THG“ pelnė tarptautinį augančio mažmenininko apdovanojimą mažmeninės prekybos savaitės apdovanojimuose.

2018 m. – „THG“ įtraukta į Greater Manchester Ward Hadaway sparčiausiai augančių 50 įmonių sąrašą.

2018 m. – „THG“ laimėjo Karalienės apdovanojimą už verslą.

2022 m. „Myprotein“ laimėjo patraukliausios partnerystės apdovanojimą už partnerystę su „Hotel Chocolat“.

2023 m. – „Myprotein“ laimėjo Įkvėpto inovacijų licencijuoto produkto arba Asortimento apdovanojimą už bendradarbiavimą su „Jelly Belly“.

2023 m. „Myprotein“ vėl nominuota Tarptautiniam geriausio licencijuoto produkto apdovanojimui už bendradarbiavimą „Jelly Belly“.