Grąžinimo Politika

Mūsų prekių grąžinimo politika yra dalinai paremta ir turi būti perskaityta kartu su mūsų  Pardavimo Terminais ir Sąlygomis. Mes turim teisę pakeisti šią grąžinimo politiką bet kuriuo metu. Paskutinė dokumento atnaujinimo data-18/08/2014.

Mūsų grąžinimo politika yra labai paprasta.

Gavus prekę/produktą, jūs privalote ją apžiūrėti kaip galima greičiau, prieš pradedami ja naudotis / vartoti.

Grąžinant prekę – pirmiausia įsitikinkite kad gavote grąžinimo autorizacijos numerį, prieš išsiunčiant prekę atgal.

Jūsų teisė apsigalvoti

Mes visi tai padarėme, užsisakėme ką nors, o po to supratome kad iš tikrųjų mums tos prekės nereikia.

Jūs turite 14 dienų atšaukti savo užsakymą, pagal mūsų 14 dienų grąžinimo politiką, kuri pradeda veikti jums gavus prekę.

Tai taip paprasta, tiesiog sekite žemiau esančius žingsnius (skyriuje  'Ką daryti jeigu noriu grąžinti jums prekę')

Visos prekės uri būti grąžintos nenaudotos, originalioje pakuotėje, lygiai tokios pačios kaip kad jas gavote.

Prašome užtikrinti, kad gavus prekę jūs atsargiai ją apžiūrite / matuojatės, taipogi kad visos etiketės ir lipdukai lieka nepažeisti.

Gavus ne tą prekę

Mes atsiprašome, jeigu įsivėlus klaidai jūs gavote ne tą prekę. Tai nėra dažnas reiškinys ir mes tai ištaisysime kaip galima greičiau.

Jeigu norite atgauti pinigus ar pakaitinę prekę, tiesiog grąžinkite netinkamą siuntinį, toki kokį gavote, tam turite 14 dienų nuo siuntinio gavimo dienos.

Apgadintos arba brokuotos prekės

Priimkite mūsų atsiprašymą, jeigu gauta prekė buvo apgadinta arba brokuota. Mes suprantame jūsų nusivylimą ir norime tai išspręsti kaip įmanoma greičiau. Jeigu jūs manote kad prekė yra brokuota, prašome susisiekti su mumis kaip galima greičiau. Mes paprašysime mums tiksliai paaiškinti, kodėl jūs manote kad prekė yra brokuota, ir paaiškinsime ką daryti toliau.

Mūsų grąžinimo politika brokuotoms prekėms išsaugo jūsų statutines pirkėjo teises.

Prekė negauta

Mes atsiprašome, jeigu negavote prekės. Tai nėra dažnas reiškinys ir mes tai ištaisysime kaip galima greičiau.

Jeigu norite atgauti pinigus ar pakaitinę prekę, per 21 dieną privalote mus informuoti  kad negavote mūsų prekės, laikas pradedamas skaičiuoti nuo tada, kai gavote mūsų el. laišką kad prekė išsiųsta.

Jūsų statutinės teisės

Mūsų grąžinimo politika nekeičia jūsų statutinių pirkėjo teisių

Dėl platesnės informacijos apie jūsų statutines pirkėjo teises, prašome aplankyti JK Valstybinį puslapį: www.gov.uk arba susisiekti su Vartotojų Linija, valstybės finansuojamu vartotojų pagalbos numeriu +44 (0) 8454 04 05 06.

Ką daryti jeigu noriu grąžinti jums prekę

  • Susisiekite su mumis per savo vartotojo paskyrą arba paskambinkite mums numeriu  +44 (0) 845 094 9889
  • Informuokite mūsų klientų aptarnavimo specialistą koks yra jūsų užsakymo numeris, grąžinamas daiktas, ir grąžinimo priežastis. Mes jums išduosime unikalų autorizacijos numerį, ir nurodysime grąžinimo adresą.
  • Prašome saugiai supakuoti siuntinį, siuntinio viduje įdėti popieriaus lapą su šia informacija:  užsakymo numeris, jūsų vardas ir adresas.
  • Išsaugokite išsiuntimą įrodantį dokumentą (dažniausiai kvitą). Kvitas yra visada išduodamas ir nieko nekainuoja. Esant retam siuntinio dingimo atvejui, be išsiuntimą patvirtinančio dokumento, mes negalėsime grąžinti pinigu / išsiusti pakaitinės prekės.
  • Jeigu pakaitinis produktas yra išparduotas arba mes jo daugiau nebeturime, mes grąžinsime pinigus į tapačia kredito / debeto kortelę, iš kurios buvo padarytas mokėjimas.

Grąžinama prekė yra jūsų atsakomybė iki kol ji pasiekia mūsų sandėlius. Jeigu siuntinio vertė yra didelė, mes rekomenduojame naudotis pristatymo tarnyba, kuri apdraudžia prekes, tam kad siuntinio praradimo atveju apsaugotumėte save nuo nuostolių.

Ką darysime toliau

Visi grąžinti produktai yra peržiūrimi mūsų Grąžinimo Departamento.

Jeigu jums bus paskirtas grąžinimas, jums bus grąžinta prekės kainos suma plius pašto išlaidos.

Grąžinimai dažniausiai padaromi per 7 darbo dienas, nuo siuntinio gavimo dienos. Tačiau retais atvejais tai gali užtrukti iki 30 dienų.

Pinigų grąžinimas yra vykdomas į tą pačia Kredito/ Debeto / Paypal sąskait iš kurios buvo priimtas mokėjimas.

Pakaitinių prekių grąžinimas

Jeigu jūsų užsakyta prekė buvo brokuota arba apgadinta, ir mes pakeitėme ją nauja, jus turite teisė grąžinti pakaitinę prekę per 7 dienas, nuo prekės gavimo dienos ir atgauti visą sumokėtą sumą.

Grąžinamų daiktų pašto išlaidos

Norime pažymėti kad mes grąžinant mums prekes, pašto išlaidos yra kompensuojamos tik šiais atvejais:

  • mes jums išsiuntėme netinkamą prekę; arba
  • daiktas buvo brokuotas arba apgadintas; arba
  • jūs grąžinate pakaitinę prekę, kurios daugiau nebenorite.

Pašto išlaidos nekompensuojamos jeigu prekė yra puikios būklės, be defektų. Siuntimo kaina gali skirtis priklausomai nuo siuntinio dydžio, tai bus aptarta su jumis proceso metu.

Nusiskundimai

Jeigu jūs nesate patenkintas kaip mes įvykdėme jūsų grąžinimą, pakeitimą arba garantinį aptarnavimą, mes nuoširdžiai atsiprašome ir norime išspręsti šią situaciją. Prašome susisiekti su mūsų Klientų Aptarnavimo Atstovybe telefonu +44 (0) 845 094 9889, arba feedback@thehutgroup.com arba paštu parašant laišką adresuotą Customer Service Department, Myprotein, Meridian House, Gadbrook Way, Gadbrook Park, Rudheath, Northwich, Cheshire, UK, CW9 7RA.

Back to top