35% NUOLAIDA | KODAS: 35LT
PAPILDOMA 5% NUOLAIDA, PERKANT BENT DVI APRANGOS PREKES

Prekių Grąžinimo Politika

Mūsų Prekių Grąžinimo politika yra dalis mūsų Pardavimo Taisyklių ir Sąlygų bei turi būti skaitoma kartu su jomis. Pasiliekame teisę keisti šią Prekių Grąžinimo Politiką bet kuriuo metu.


Kalėdų ir Juodojo penktadienio grąžinimo politika ‐ apranga ir aksesuarai

Padarė klaidą? Mes jumis pasirūpinsime. Kalėdiniam ir Juodojo penktadienio laikotarpiams pratęsėme įprastą grąžinimo politiką, todėl turite laiko persigalvoti. Bet kokias aprangos prekes ar aksesuarus, įsigytus nuo 2011/11/01 iki 24/12/24, galimagrąžinti iki 21/01/21, jei prekės nebereikia ar ji netinkama. Gąžinimui bus taikomos bendrosios sąlygos.

Atkreipkite dėmesį, kad dėl higienos priežasčių apatiniai drabužiai ir veido kaukės yra negrąžinami.

Grąžinimo politika ‐ apranga

Mes siūlome nemokamą grąžinimą visioms aprangos prekėms („Rebound“ sistema), įsigytiems myprotein.lt svetainėje. Įsitikinkite,kad gavę daiktą ir jį išbandydami, tinkamai pasirūpinate, ir įsitikinkite, kad visi saugos antspaudai ar etiketėsvis dar nepažeistos. Grąžinti galite per 30 dienų nuo užsakymo gavimo dienos. Norėdami pradėti grąžinimo procesą, eikite į puslapį „Užsakymų istorija“ ir pasirinkite atitinkamą užsakymą. Jei užsakymas atitinkaaukščiau nurodytus kriterijus, bus pasiekiamas mygtukas „Grąžinti“, spustelėkite jį ir atlikite ten nurodytusveiksmus. Jei jums reikia pagalbos, susisiekite su mumis. Atkreipkite dėmesį, kad dėl higienos priežasčiųapatiniai drabužiai ir veido kaukės yra negrąžinami.

Dėl kitų prekių grąžinimo (išskyrus aprangą), prašome skaityti žemiau.


Mūsų Prekių Grąžinimo Politika yra labai paprasta

Gavę užsakymą turite patikrinti siuntinį (taip pat ir pardavimo čekį) kiek įmanoma greičiau ir visada prieš prekės naudojimą. Užtikrinkite, jog gavote grąžinimo autorizacijos numerį prieš bandydami grąžinti gautas prekes. Jūs turite teisę pakeisti savo apsisprendimą. Tai yra nutikę visiems, kai užsisakome prekę ir dėl tam tikrų priežasčių persigalvojome. Turite 14 dienų tam, kad atšauktumėte savo užsakymą vadovaujantis mūsų 14 dienų laikotarpio grąžinimo politika, kuri prasideda tą dieną, kai gavote prekes. Tai labai paprasta, tiesiog sekite žemiau pateiktus nurodymus (būtinai perskaitykite "Prekių ir Pinigų Grąžinimas"). Visos prekės turi būti grąžintos nepanaudotos ir kartu su originalia pakuote, kurią gavote pristatymo metu. Prašome užtikrinti, jog gavę prekę kruopščiai ir atsargiai ją išnagrinėsite/pasimatuosite (pvz. užtikrinkite, jog visi saugos antspaudai bei etikėtės yra vietoje).


Gavote ne tą prekę, kurią užsisakėte

Apgailestaujame, jei per klaidą jums buvo pristatyta ne ta prekė, kurią užsisakėte. Tai nėra įprasta mums, todėl sieksime išspręsti šią problemą kiek įmanoma greičiau. Tam, kad galėtume grąžinti sumokėtą sumą ar pakeisti prekę kita, turite grąžinti gautą prekę tokioje pačioje būklėje, kokioje ją gavote, per 14 dienų nuo jos gavimo dienos.


Gavote pažeistą ar defektą turinčią prekę

Labai atsiprašome, jei gavote prekę, kuri yra pažeista ar turi defektą. Suprantame, kaip kėblu tai gali būti, todėl sieksime išspręsti šią problemą kiek įmanoma greičiau. Jei manote, kad prekė turi defektą, susisiekite su mumis. Turėsite mums pateikti detalią informaciją apie įtariamą defektą kiek įmanoma greičiau po to, kai jį aptiksite ir mes patarsime, ką daryti toliau. Mūsų Prekių Grąžinimo Politika pažeistų ar defektą turinčių prekių atveju remiasi įstatymo nustatyta tvarka.


Negavote prekės

Apgaileistaujame, jei negavote savo prekės. Tai nėra įprasta mums, todėl sieksime išspręsti šią problemą kiek įmanoma greičiau. Tam, kad grąžintume sumokėtą sumą ar pakeistume prekę kita, turite pranešti mums, jog negavote užsakytos prekės per 21 dieną nuo tos dienos, kai sulaukėte laiško, teigiančio, jog prekė buvo išsiųsta.


Jūsų įstatymais patvirtintos teisės

Mūsų Prekių Grąžinimo Politika nepaveikia jūsų įstatymo nustatytos tvarkos teisių. Jei norite sužinoti daugiau apie kitas savo teises, užsukite į JK vyriausybės puslapį: www.direct.gov.uk. Jei norite grąžinti mums gautą prekę, susisiekite su mumis naudodami savo paskyrą - per mūsų internetinį pranešimų centrą. Mūsų vartotojų aptarnavimo komandai turėsite pateikti savo užsakymo numerį, prekės, kurią užsisakėte, pavadinimą, ir kodėl norite ją grąžinti. Tuomet suteiksime jums išskirtinį grąžinimo autorizacijos numerį bei patvirtinsime adresą, kuriuo turite grąžinti prekę. Prašome saugiai supakuoti gautą prekę ir nepamiršti pakuotės viduje nurodyti savo užsakymo numerį, pilną vardą bei adresą. Taip pat prašome savo siuntos įrodymo, kai siunčiate norimą grąžinti prekę mums. Siuntos registracija nėra būtina, tačiau siuntos pakeliui į nurodytą adresą dingimo atveju mes negalėsime grąžinti sumokėtos sumos ar pakeisti prekės kita. Jei pateiksite užklausą pakeisti prekę kita, tačiau mes jos nebepardavinėsime - pradėsime sumokėtos sumos grąžinimo procesą į pirkimo metu nurodytą kredito/debeto kortelę ar naudotą PayPal paskyrą. Gautos prekės grąžinimas yra jūsų atsakomybė iki kol ji pasiekia mūsų sandelį. Todėl prašome užtikrinti, jog siunčiate grąžinti norimą prekę naudodamiesi patikimomis pristatymo paslaugomis ir jūsų siuntinys bus apdraustas prekės vertės suma.


Tolimesni mūsų veiksmai

Visos atgautos prekės yra patikrinamos mūsų Prekių Grąžinimo Skyriuje. Jei turite teisę pinigų grąžinimui, tuomet grąžinsime už prekę sumokėtą sumą. Grąžinimas įprastai įvykdomas per 7 darbo dienas nuo pranešimo apie atšauktą užsakymą gavimo, vėliausiai - per 30 dienų. Sumokėtą sumą grąžinsime į prekės užsakymo metu nurodytą kredito/debeto kortelę arba naudotą Paypal paskyrą.


Pakeistų prekių grąžinimas

Jei jūsų užsakyta prekė turėjo defektą ir mes ją pakeitėme kita, jūs turite teisę atšaukti šį naują savo užsakymą per 7 darbo dienas nuo pakeistos prekės gavimo dienos ir atgauti sumokėtą sumą.


Prekių grąžinimo įkainiai

Prašome atkreipti dėmesį, jog galime grąžinti už prekės siuntimą sumokėtą sumą, jei: mes išsiuntėme jums ne tą prekę, kurią užsisakėte ar gauta prekė yra pažeista ar turi defektą; arba grąžinate pakeistą prekę, kurios nenorite pasilikti. Siuntimo išlaidų nedengiame, jei grąžinta prekė veikia tinkamai ir yra nepažeista. Siuntimo išlaidų grąžinimo suma priklausys nuo prekės ir bus supažindinta su jumis po grąžintos atgal prekės ištyrimo proceso. Apgailestaujame, jei nesate patenkinti mūsų nuosprendžiu dėl prekės grąžinimo, pakeitimo kita ar sutaisymo. Norime išspręsti šią problemą.


Susisiekite su mūsų vartotojų aptarnavimo skyriumi telefonu +44 (0) 161 8131487 arba paštu: Customer Service Department, Myprotein, Meridian House, Gadbrook Way, Gadbrook Park, Rudheath, Northwich, Cheshire, UK, CW9 7RA