42% NUOLAIDA UŽSAKYMAMS* | KODAS: LT42
NEMOKAMAS PRISTATYMAS IŠLEIDUS 30EUR AR DAUGIAU

0 0 : 0 0 : 0 0 : 0 0 : 0 0
Myprotein Quality

Neprilygstama kokybė nuo starto iki pat finišo

Mėgstame viską kontroliuoti, pradedant nuo ūkio ir baigiant kokteilių plaktuvu. Svarbiausia kiekviename žingsnyje išlaikyti geriausią kokybę.

Patys kruopščiai parenkame geriausius ingredientus iš savo patikimų tiekėjų ir patys sumaišome savo moderniose patalpose – kasdien tiekiame aukščiausios kokybės mitybos produktus. Kruopščiai parinkdami savo sudedamąsias dalis ir prižiūrėdami kiekvieną gamybos žingsnį, laikomės aukščiausių standartų ir įsipareigojame siekti meistriškumo.

Bet štai ir vyšnaitė ant torto. Manome, kad kiekvienas turi turėti galimybę įsigyti išskirtinių produktų ir visai nereikia apiplėšti banką. Todėl sutaupytas sumas atiduodame tiesiogiai jums. Tai mūsų būdas paremti ir paskatinti visą bendruomenę.

Pradedant inovacijomis ir baigiant pagrindiniu mūsų asortimentu – kvalifikuoti mitybos specialistai už uždarų durų kiekvieną produktą kuria vadovaudamiesi mokslo naujovėmis. Taigi būkite tikri, kad visada gausite tik tai, kas geriausia.

Taip pat mėgaukitės greitu pristatymu. Naujausios technologijos leidžia pristatyti siuntą tą pačią dieną iki vidurnakčio. Tai reiškia, kad jau sekančią dieną galite sulaukti savo užsakymo prie durų.

Be to, mūsų draugiška klientų aptarnavimo komanda dirba septynias dienas per savaitę ir visada mielai atsakys į visus jums rūpimus klausimus. Viskuo pasirūpiname nuo pirmo iki paskutinio žingsnio.

Pasaulinio lygio produkcija

Didžiosios Britanijos mažmeninės prekybos konsorciumas mums suteikė AA įvertinimą už maisto saugą (geriausias), kuris itin mus įpareigoja laikytis griežčiausių maisto saugos standartų.

Koks mūsų slaptasis ingredientas? Šiuolaikinė technika leidžia mums eksploatuoti geriausią gamybos įmonę Europoje. Turėdami naujausias technologijas, galime užtikrinti, kad kiekvienas mūsų gamybos proceso etapas atitiktų aukščiausius kokybės ir saugos standartus. Būtent toks atsidavimas meistriškumui mus išskiria iš kitų ir užtikrina jūsų pasitenkinimą.

Pasaulinio lygio bandymai

Siekdami užtikrinti, kad visada gautumėte tik tai, kas nurodyta sudedamųjų dalių sąraše, įdiegėme naujausius kokybės kontrolės metodus, įskaitant itin modernias filtravimo sistemas, rentgeno aparatus ir bandymus beveik infraraudonaisiais spinduliais.

Tokie kokybės patikrinimai atliekami kiekviename sandėlio darbo etape – kiekviename maišelyje ir indelyje slypi puikus skonis ir aukšta kokybė.