37% NUOLAIDA AMINO RŪGŠTIMS, VITAMINAMS IR KITIEMS PAPILDAMS
30% NUOLAIDA UŽSAKYMAMS* | KODAS: LT30

Mokslas kursto ambicijas

Mokslas kursto ambicijas

Sužinokite, kodėl mūsų produkcija - aukščiausios kokybės papildai

Kodėl rinktis Myprotein?

Kodėl rinktis Myprotein?

Mes pristatome tik aukščiausios kokybės ir geriausios kainos papildus. Ir mums tai pavyksta dėl Myprotein darbo strategijos - naudojame tik geriausius ingredientus iš patikimiausų tiekėjų, o mūsų architektūriškai patrauklios ir ergonimiškos patalpos neprideda papildomų išlaidų, tuo pačiu kokybės tikrinimas savo patalpose garantuoja 100% grynumą.


Mūsų atsidavusi produktų kūrimo komanda formuoja mūsų kolekcijas, paremtas naujausiais moksliniais tyrimais, o mūsų produktai visada atitinka griežtus Europinius ir pasaulinius standartus.


Naujausios technikos pagalba galime produktus tikrinti pažangiu Near-Infrared testavimo metodu, užtikrinant vidinius ir išorinius standartus, tarp jų ir Vegetarian and Vegan Societies bei Soil Association standartus. Su daugiau nei 350 produktų ir atsidavusia komanda mes suteikiame jums galimybę gauti moderniausius ir naujausius produktus sveikatai, kurie atitiks jūsų tikslus ir norus. 


Mes turime tris sandėlius, kuriuose įrengta naujausia automatizuota technologija, padedanti išsiųsti užsakymus jau tą pačią dieną iki 23 val. (GMT). Produktai pasiekia daugiau nei 70 šalių, o užsakymas jūsų duris gali pasiekti jau kitą rytą. Be to, mūsų Klientų Aptarnavimo paslaugos padės išspręsti problemas ir atsakys į iškilusius klausimus 7 dienas per savaitę.
Mūsų patirtis, jų akreditacija

Myprotein technologija

Mūsų technologija

Mes investavome į naujausias technologijas, užtikrinant, jog mūsų patalpose esanti gamykla - pasaulinio lygio. Tai pažangios filtravimo sistemos, Rentgeno spindulių aparatai ir Near-Infrared testavimai ypatingos kokybės garantijai.


Myprotein turi kokybės tikrinimo etapus visame produkcijos procese, taip užtikrinant aukščiausios kokybės produkciją. Tuo pačiu patikriname ir kiekvieną neapdorotą ingredientą atkeliavusį į mūsų gamyklą bei galutinius produktus prieš išsiunčiant juos pardavimui - garantuota kokybė, patikrintas skonis ir geriausi papildai visoje Europoje.