Susisiekite Su Mumis

Elektroniniu paštu:

Jeigu Jums kilo klausimų, prašome paskaityti mūsų Pagalbos puslapyje esantį Dažnai Užduodamų Klausimų (DUK) sąrašą, kur rasite atsakymus į klausimus, pavyzdžiui Kaip naudoti mūsų svetainę?; Kaip užsisakyti?; Kaip sukurti savo sąskaitą?; Kaip sekti užsakymo eigą? ir kiti.

Jei negalite rasti atsakymo į savo klausimą, prašome spausti čia, kad nusiųstumėte žinutę mūsų Klientų Aptarnavimo Komandai.

Paštu:

Adresas:
Myprotein Customer Service Department Meridian House
Gadbrook Park
Gadbrook Way
Rudheath
Northwich
Cheshire
CW9 7RA

Galite susisiekti su mumis šiais dviem būdais, tačiau nenaudokite šio adreso užsakytų prekių grąžinimui. Jei norite grąžinti visą užsakymą arba atskirą prekę, kreipkitės į Klientų Aptarnavimo Komandą, kuri padės jums tai padaryti.

Atsiliepimai:

Mes stengiamės tobulinti mūsų paslaugas kiekvieną dieną. Štai kodėl Jūsų nuomonė mums yra labai svarbi. Mums visada malonu išgirsti jūsų nuomonę apie mūsų paslaugas, ypač naujas idėjas, kad padarytume jas dar geresnėmis. Pasidalinkite savo idėjomis ir nuomonėmis su mūsų Klientų Aptarnavimo Komanda elektroniniu paštu: feedback@myprotein.com

Atkreipkite dėmesį: Klientų Aptarnavimo Komanda negali paremti Jūsų prašymų/pasiūlymų. Jei turite klausimų apie apsipirkimą mūsų svetainėje arba aptikote problemą pirkimo eigoje, Jūs galite susisiekti su mūsų Klientų Aptarnavimo Komanda naudojant Jums patogų susisiekimo budą paminėtą šiame puslapyje. Tiesiog spauskite ant "Paskyra" viršutiniame dešiniajame kampe mūsų svetainėje ir sekite instrukcijas.

Klientų Aptarnavimo Komanda dirba nuo pirmadienio iki penktadienio, 9:00 – 18:00 valandomis JK laiku.


Back to top