NET 42% NUOLAIDA BEVEIK VISKAM | KODAS LT42
NEMOKAMAS PRISTATYMAS IŠLEIDUS 30EUR AR DAUGIAU
TIK PROGRAMĖLĖJE: KREATINAS - 2 UŽ 1 KAINĄ | APPLT

0 0 : 0 0 : 0 0 : 0 0 : 0 0

Tiekėjų įsipareigojimai

Čia, Myprotein, mes visuomet siekiame klientui suteikti pačią geriausią apsipirkimo patirtį. Didžiuojamės savo ypač aukšta kokybe ir inovatyviais produktais, kurie yra pagaminti iš etiškų bei atsakingai išgautų šaltinių.

Prieš pristatydami produkciją mūsų tiekėjai privalo atitikti tam tikrus kokybės, saugumo, aplinkosaugos ir socialinius standartus. Dėka šių priemonių mes galime išlikti skaidrūs savo pirkėjams ir užtikrinti juos, jog mūsų produktai tobulai atitinka savo paskirtį. Visos mūsų tiekėjų bazės yra pilnai audituotos ir įgaliotos „SEDEX“ arba „BSCI“, be to, esame labai išrankūs bei atsargūs rinkdamiesi tiekėjus, šitaip užtikrindami, kad visi reikalavimai būtų įgyvendinti.

Visi mūsų produktai yra testuojami remiantis aukščiausiais standartais, užtikrinant maksimalų tvarumą bei „REACH“ reikalavimų, kuriuos sudaro - registracija, įvertinimas, autorizacija ir cheminių medžiagų apribojimas - laikymąsi.

Mūsų misija - užtikrinti, jog ir toliau produkcijoje naudosime tik etiškais šaltiniais paremtus produktus bei aktyviai palaikysime savo vartotojus, padėdami jiems pasiekti savo nusistatytus tikslus.

Daugiau potencialo. Daugiau progreso. Daugiau efektyvumo.