Pridėta į jūsų krepšelį

Atsiprašome, įvyko klaida. Prašome pabandyti dar kartą.

Kiekis:

Tarpinė suma ( Prekės jūsų krepšelyje)

Pasiūlymas
Myprotein MixMaster Plaktuvas

Myprotein MixMaster Plaktuvas

Vientisi Kokteiliai Be Gumulėlių

EUR 2.99

2.99€

5 atsiliepimai

Item limited to max quantity of 5000

( 0 item is in your basket items are in your basket )

30% nuolaida viskam - kodas: LT30

30% nuolaida viskam - kodas: LT30
Pasiūlymas galioja ribotą laiką.
***
Pasiūlymas galioja ribotą laiką arba kol yra atitinkamų prekių sandėlyje. Užsakymų metu gali būti panaudotas tik vienas nuolaidos kodas. Klientai gali pateikti kelis užsakymus. Pasiūlymas negalioja šioms naujoms inovacijoms: apranga (Power, Sculpt, Luxe, Form, Original, Escape), PhaseTech, Myamino Energy, Baked Cookie, BCAA Energy,
 All Oats and Carb Crusher.
PIRKTI DABAR
 • Produkto peržiūra

  Šie plaktuvai, yra vėliausio dizaino, skysčių nepraleidžiantys plaktuvai iš "Buchsteiner" kompanijos. Mūsų nauji myprotein.co.uk "MixMaster" plaktuvai yra pagaminti mūsų užsakymu "Buchsteiner" kompanijos įsikūrusios Vokietijoje. Šie plaktuvai yra tiesiog neįtikėtinai puikus ir už gerą kainą!

  MixMaster plaktuvai yra tai ko kiekvienam reikia norint suplakti kokteilį.Š ie plaktuvai, yra vėliausio dizaino, jie atkeliauja su skiriamuoju tinkleliu, kuris užtikrina kokteilį be gumulėlių, jie taipogi turi užsukamą dangtelį, todėl yra daug saugesni plakant.

  MixMaster plaktuvai yra 700ml talpos ir turi mililitrinę skalę. Jie taipogi turi mūsų do spalvotus logotipus išspausdintus ant abiejų pusių, bei tamsiai mėlyną užsukamą dangtelį, kuris turi platesnį kaklelį, kad būtų lengviau gerti. Mes esame įsitikinę kad šis kokteilių plaktuvą PRIVALO turėti kiekvienas, kuris vartoja papildus miltelių pavidale.

  100% tinkami plauti indaplovėse.

  Pagrindiniai privalumai
  • Super ergonomiškas dizainas
  • Saugus užsukamas dangtelis
  • Platus kaklelis, kad būtų lengviau gerti
 • Siūlomas naudojimas

  DĖMESIO: Nenaudokite šio produkto su šiltais ar karštais skysčiais. Sandariai uždaryti karšti ar šilti skysčiai sukuria papildomą slėgį, dėl kurio plaktuvo viršus arba tarpinė gali nušauti taip išpurškiant visą plaktuvo turinį. Plaunant šį produktą, mes rekomenduojame dangtelį laikyti visuomet nuimtą.

Pirkėjų atsiliepimai

3.2

5 atsiliepimai

5 2
4 0
3 1
2 1
1 1

Geriausi klientų atsiliepimai

Jei atsiliepimai rašomi apie maisto ar kosmetikos prekes, rezultatai gali skirtis priklausomai nuo asmens. Klientų atsiliepimai yra nepriklausomi ir neatspindi The Hut Group nuomonės.

Plaktuvas

Patogi , preke esu patenkintas.

NUOLAIDOS KODAS

Šį plaktuvą dažniau naudoju kaip gertuvę, niekas neteka ir nelaša, bet pradėjus plakti skystis ima bėgti per viršų. Kokteiliams šios nerekomenduoju. NORINTIEMS 25% NUOLAIDOS NAUDOTI KODĄ - GEDIMINAS-R6T

Prastai užsisukanti plaktuvė

Užsisuka tragiškai - prieš pradėdamas plakti niekada nežinai, ar aptaškysi viską aplink. Turbūt nė karto nepavyko užsukti taip, kad bent jau rankos neliktų lipnios dėl bėgančio skysčio. Nerekomenduoju.

Nekokybiskas plaktuvas

Nieko gero, plakant viskas liejasi per krastus...

Plaktuvas

Labai geras plaktuvas, kuri gavau dovanu! Sandarus ir patogus, labai dziaugiuosi!

Back to top