Essential Stack - Vanila

Buvo: 72.15€ 57.72€ Sutaupyti 14.43€

Produkto aprašymas

Nepakeičiamųjų rinkinys sudarytas iš 5 produktų, kurie pagelbės jums greičiau pasiekti norimas formas. Šis rinkinys sudarytas iš kruopščiai atrinktų produktų, kurie padidins suvartojamą baltymų kiekį, padidins liesos kūno masės augimą ir atsistatymą. Nepakeičiamųjų rinkinys ypatingai svarbus tiems, kurie nori auginti liesą kūno masę bei mažinti kūno riebalus.

Rinkinys sudarytas iš 1kg aukščiausios kokybės išrūgų baltymų, 100g "Total Nutri-Greens", 90 tablečių "Thermopure", 250g kreatino monohidrato (kuris pagerina fizinį našumą trumpais laiko tarpais intensyvių treniruočių metu) ir galiausiai, 500g mūsų naujausio natūralaus baltymų kokteilio, kuris vartojamas kaip baltymų šaltinis tam, kad padidinti suvartojamą kasdienį baltymų kiekį.

Išrūgų baltymų – 1kg

• Aukščiausios kokybės išrūgų baltymų koncentratas, kuriame yra 82% baltymų vienoje porcijoje ir ypatingai mažas riebalų bei cukrų kiekis.

"Total Nutri-Greens" – tropinio skonio, 100g

• Visapusiškas ir efektyvus papildas, norint padidinti suvartojamą daržovių ir vaisių kiekį bei pagerinti bendrą sveikatą ir mitybą.

"Thermopure" - 90 kapsulių

• Patobulintas termogeninis mišinys, kurį sudaro moksliškai patvirtinti svorio metimui skirti ingredientai.

Kreatino monohidratas – 250g

• Įrodyta, jog padidina jėgą bei sumažina atsistatymo laikotarpį po ir tarp treniruočių.

Baltymų kokteilis– braškių ir bananų skonio, 500g

• Natūralaus skonio baltymų kokteilis, kuriame yra daugiau nei 18g baltymų vienoje porcijoje. Puikus ir atgaivinantis gėrimas, kuriame gausu baltymų.

SKONIAI, PRODUKTAI IR KIEKIAI YRA TOKIE, KOKIE NURODOMI IR GALI BŪTI PAKEISTI BE ĮSPĖJIMO, TAI PRIKLAUSO NUO LIKUSIO JŲ KIEKIO SANDĖLIUOSE.

Šis rinkinys paremtas individualiomis atskirų produktų kainomis.

Atkreipkite dėmesį, kad etiketės, esančios ant šio produkto, turi aprašymą anglų kalba. Prancūzų, italų, vokiečių, ispanų, danų, švedų ir suomių kalbų aprašymas taipogi gali būti ant pakuotės, tačiau yra negarantuojamas.

Pagrindiniai privalumai

  • Padeda didinti liesą kūno masę
  • Sudarytas iš 5 premium kokybės produktų
  • Idealiai tinka palaikyti jėgai skirtas treniruotes, tuo pačiu mažina kūno riebalus

Pirkėjų atsiliepimai

Šiuo metu nėra jokių atsiliepimų.

Essential Stack - Vanila

Pasirinkite paveikslėlį

Essential Stack - Vanila
Back to top