• Gluten Free

    Gluten Free

Bcaa 4:1:1

Šakotosios Grandinės Amino Rūgštys

Skonis
Pakuotė
Kiekis

Šiai prekei skiriama 50% nuolaida, ją tereikia įdėti į krepšelį

50% nukainotos 300+ prekių - nuolaidos kodas nereikalingas, tiesiog įdėkite prekes į krepšelį
Pasiūlymas galioja ribotą laiką.
Pirkti Dabar
20.99€

Produkto aprašymas

Kas yra BCAA 4:1:1?

Šakotosios Grandinės Amino Rugštys (BCAA) 4:1:1 sudaro 3 iš 9 esminių amino rugščių, Leucino, Isoleucino ir Valino santykiu 4:1:1. Šios amino rūgštys yra laikomos esminėmis nes jos negali būsi susintetintos žmogaus organizme ir turi būti gaunamos su maistu.

Kokia BCAA 4:1:1 Nauda?

BCAAs yra išskirtinės amino rūgštys, nes jos nera metabolizuojamos skrandyje, jos ya metabolizuojamos iškarto raumenyje. BCAA 4:1:1 galima gerti dienos bėgyje, pries arba po treniruotės, kad pagreitintumėte liesą raumeninės masės augimą ir palaikymą.

Kam BCAA 4:1:1 tinkamas?

Iš esmės BCAA 4:1:1 gali gerti visi aktyvūs žmonės, kurie uzsiima aktyvia fizine veikla, ir nori padidinti savo liesą raumenų masę tuopačiu sumažinant riebalų kiekį.

Kaip gerti BCAA 4:1:1 ?

5 gramus BCAA 4:1:1 reikia išgerti 2-4 kartus dienoje, su jūsų pasirinktu kiekiu vandens. Dėl geriausių rezultatų patariame 2 mažus kaušelius produkto isgerti su jūsų mėgiamomis sultimis.

 

Pagrindiniai privalumai

  • Padeda palaikyti liesą raumenų masę
  • Skatina liesos raumeninės masės augimą
  • Puiki vertė už žemą kainą

Siūlomas naudojimas

Įpilti norimą kiekį vandens ar sulčių į kokteilių plaktuvą. Įberti 5g produkto, suplakti ir išgerti. Geriausiems rezultatams pasiekti vartoti 2-4 kartus dienoje.

Pažyma:Visos porcijos yra išmatuotos naudojant tikslias svarstykles. Mes pateikiame apytikslį atitinkantį kiekį naudojant Myprotein Kaušelį, tačiau toks matavimo metodas yra netikslus, ir negali pakeisti tikslaus matavimo prietaiso.

Neviršyti numatytos rekomenduojamos dozės. Šis produktas neturėtų būti vartojamas kaip sublansuotos visavertės dietos pakaitalas. Laikyti vėsioje, sausoje, vaikams neprieinamoje vietoje.

Sudedamosios dalys

Pagaminta aplinkoje kurioje taipogi naudojamas Pienas, Soja, Kiaušiniai, Glitimas ir jo produktai.

Uogų Skonio: L-Leucinas (54%), L-Isoleucinas (13%), L-Valinas (13%), Rūgštinė medžiaga (Citrinų rūgštis), Dažiklis (Burokėlių raudona, Antocyaninas), Skoninės medžiagos ,Saldiklis (Sacharozė).

Tropinės Audros Skonio: L-Leucinas (54%), L-Isoleucinas (13%), L-Valinas (13%), Rūgštinė medžiaga (Citrinų rūgštis), Dažiklis (Karotinas), Skoninės medžiagos ,Saldiklis (Sacharozė)

Be Skonio: L-Leucinas (66%), L-Isoleucinas (17%), L-Valinas (17%)

Maistinė informacija

Porcijos Dydis - 1 šaukštelis (5g)

Porcijų Kiekis Pakuotėje - 50 (250g), 100 (500g), 200 (1kg)

Maistinė Vertė

  Vienoje Porcijoje
L-Leucinas     2.7 g
L-Isoleucinas     650 mg
L-Valinas     650 mg

 

Nurodyta energetinė vertė yra Uogų skonio produkto. Pasirinkus produktą su kitu skoniu, maistinė vertė gali šiektiek pakisti

Pirkėjų atsiliepimai

Šiuo metu nėra jokių atsiliepimų.

Bcaa 4:1:1

Pasirinkite paveikslėlį

Bcaa 4:1:1
Back to top