• Gluten Free

    Gluten Free

Gliukozamino Sulfatas

Promotes Healthy Joints

Skonis
Pakuotė
Kiekis

Šiai prekei skiriama 50% nuolaida, ją tereikia įdėti į krepšelį

50% nukainotos 300+ prekių - nuolaidos kodas nereikalingas, tiesiog įdėkite prekes į krepšelį
Pasiūlymas galioja ribotą laiką.
Pirkti Dabar
17.49€

Produkto aprašymas

Gliukozamino sulfato sudėtyje yra kiautuotųjų vėžiagyvių ekstraktas, kuris palaiko sveiką sausgyslių struktūrą bei sveikus ir stiprius sąnarius.

Sausgyslės sumažina didelę fizinę apkrovą tarp kaulų. Su amžiumi sausgyslės silpnėja, todėl jos gali trūkti, sukeliant didžiulius skausmus sąnariuose. Moksliniais tyrimais įrodyta, kad iš gliukozamino gaminami svarbiausi glikozaminoglikano komponentai, reikalingi sausgyslių sutvritinimui. Šios molekulės padeda kovoti organizmui prieš sausgyslių susidėvėjimą ir išvengti osteoparozės.

Tie, kurie reguliariai daug metų sportuoja pastebi, jog vis dažniau atsiranda skausmas sąnariuose. Gliukozamino sulfatas - saugus ir efektyvus papildas, mažinantis sąnarių traumų tikimybę ir dažnai daro juos sveikesniais.

Pagrindiniai privalumai

  • Pagrindinė sąnarių audinio struktūrinė sudedamoji dalis
  • 100% gliukozamino sulfatas
  • Lengvai susimaišantys milteliai

Siūlomas naudojimas

Įpilkite Jūsų pageidaujamo kiekio vandens ar sulčių į gertuvę. Tada įberkite 1g, gerai suplakite ir suvartokite. Vartoti du kartus per dieną.

Įsidėmėkite: Patariame visas porcijas sverti su tiksliomis maistinėmis svarstyklėmis. Arba naudoti Myprotein kaušelius tiksliai produkto masės nustatymui, jie atitinka nurodytus vartojimo kiekius. Kiti standartiniai matavimo kaušeliai gali būti netikslūs.

Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės. Maisto papildai neturėtų būti vartojami kaip pilnavertės ir subalansuotos dietos pakaitalas. Laikyti vaikams nepasiekiamoje, sausoje vėsioje vietoje.

Sudedamosios dalys

Dėl alergenų, žiūrėkite paryškintus ingridientus. Sudėtyje gali turėti pieno, sojų, kiaušinių, glitimo ir jų produktų pėdsakų.

Be skonio: gliukozamino sulfatas (vėžiagyviai) (100%)

Maistinė informacija

Vartojimo porcija - 1/6 a.š. (1g)

Iš viso porcijų - 250 (250g), 500 (500g)

Produkto maistingumas

  1 porcijoje
Gliukozamino sulfatas     1 g

 

Produkto maistingumas yra sudarytas pagal paprastą, be papildomų skonių produktą, renkantis alternatyvų skonį, produkto maistingumas gali kisti.

Pirkėjų atsiliepimai

Šiuo metu nėra jokių atsiliepimų.

Gliukozamino Sulfatas

Pasirinkite paveikslėlį

Gliukozamino Sulfatas
Back to top