• Gluten Free

    Gluten Free

N Acetyl L Tyrosine

Mental Focus

Skonis
Pakuotė
Kiekis

25% nuolaida viskam - naudokite kodą LT25

Pasinaudokite 25% nuolaida su kodu LT25
Pasiūlymas galioja ribotą laiką.
Pirkti Dabar
21.49€

Produkto aprašymas

N-acetil-L-tirozinas (NALT) yra acetilinta L-tirozino amino rūgštis. Dėl acetilinimo faktoriaus yra manoma, kad NALT yra greičiau pasisavinamas ir biologiškai aktyvesnis nei L-tirozinas, kas reiškia, kad galimas didesnis efektas.

L-tizoinas yra vienas iš 20 pagrindinių ląstelėje naudojamų amino rūgščių baltymams sintetinti. Tai nėra svarbi amino rūgštis, kurią galima gauti tik su maistu, kadangi ji yra gaminama žmogaus organizme.

Sporte L-tirozinas dažnai yra naudojamas palaikyti protinį budrumą, pakelti geros savijautos jausmą ir sumažinti protinį ir fizinį nuovargį po sunkių treniruočių. Jis taip pat turi antioksidantinių savybių, kurios padeda apsaugoti ląstelės membraną nuo radikalinių molekulių pažeidimų.

L-tirozino trūkumas gali sukelti įvairių sutrikimų, įskaitant raumeninio audinio praradimą, silpnumą, žemą baltymų kiekį organizme, nuotaikų kaitą ir kepenų pažeidimus.

Atkreipkite dėmesį, kad etiketės, esančios ant šio produkto, turi aprašymą anglų kalba. Prancūzų, italų, vokiečių, ispanų, danų, švedų ir suomių kalbų aprašymas taipogi gali būti ant pakuotės, tačiau yra negarantuojamas.

Pagrindiniai privalumai

  • Biologiškai aktyvesnis nei L-tirozinas
  • Pagerina koncentraciją ir susikaupimą darbui
  • Mažina stresą ir nuovargį po sunkių treniruočių

Siūlomas naudojimas

Į gertuvę su norimu kiekiu vandens ar sulčių, įdėti 300mg, gerai suplakti ir išgerti. Vartoti 1-2 kartus per dieną. NEVARTOTI daugiau nei 2 porcijas tą pačią dieną.

Įspėjimas: Patariame visas porcijas sverti su tiksliomis maistinėmis svarstyklėmis. Arba naudoti Myprotein kaušelius tiksliai produkto masės nustatymui, jie atitinka nurodytus vartojimo kiekius. Kiti standartiniai matavimo kaušeliai gali būti netikslūs.

Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės. Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Laikyti vaikams nepasiekiamoje, sausoje vietoje, saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių.

Sudedamosios dalys

Gali turėti sojų, kiaušinių, glitimo ir jų produktų pėdsakų.

Be skonio: N-acetil-L-tirosinas (100%)

Maistinė informacija

Vartojimo porcija - 300 mg

Pakuotė - 333 (100g), 833 (250g), 1666 (500g)

Produkto maistingumas

  1 porcijoje
N-acetil-L-tirozinas     300 mg

 

Produkto maistingumas yra sudarytas pagal paprastą, be papildomų skonių produktą, renkantis alternatyvų skonį, produkto maistingumas gali kisti.

Pirkėjų atsiliepimai

Šiuo metu nėra jokių atsiliepimų.

N Acetyl L Tyrosine

Pasirinkite paveikslėlį

N Acetyl L Tyrosine
Back to top