Omega Balance

Skonis
Pakuotė
Kiekis

25% nuolaida viskam - naudokite kodą LT25

Pasinaudokite 25% nuolaida su kodu LT25
Pasiūlymas galioja ribotą laiką.
Pirkti Dabar
16.99€

Produkto aprašymas

Omega Balance yra aukštos kokybės žuvies taukai, kuriuose yra 710mg Omega 3 kiekvienoje 1000mg mikštoje gelinėje kapsulėje, todėl tai didžiausia galima koncentracija, kurią galima įsigyti. Omega 3 žuvies taukuose yra būtinų organizmui riebiųjų rūgščių (EFA), kurios normalų širdies darbą, užtikrina sveikus sąnarius ir kraujotakos sistemą. Minkštos gelinės kapsulės lengvai vartojamos, todėl lengvai padidins Omega 3 suvartojamą kiekį taip panaikindamas jo trūkumą organizme.

Omega Balance sudėtyje turi daugiau kaip 360mg EPA ir 240m DHA, todėl optimaliai, santykiu 3:2, aprūpina Jūsų organizmą ir palaiko sveikatą . EPA (eikosapentenoinė rūgštis) and DHA (dokosaheksenoinė rūgštis) yra ilgosios grandinės riebiosios rūgštys, kurios turi daug sveikatai naudingų savybių, įskaitant normalios smegenų veiklos palaikymą, taip pat palaiko normalias akių ir širdies funkcijas.

 

Moksliniai tyrimai rodo, kad EPA ir DHA naudojimas pagerina sportinį našumą ir normalizuoja organizmo būklę fizinio krūvio metu. Kai kurių tyrimų duomenimis tikima, kad būtiniosios riebiosios rūgštys padeda sutaupyti gliukozės atsargas, skirtas energijai gauti ir dėl to skatina riebalų deginimą.

Omega Balance žuvies taukai gaminami pagal PureMax™ patentuotą procesą, kuri garantuoja aukštą žuvies taukų kokybę, grynumą ir veiksmingumą. PureMax™ tai unikali Omega 3 išgavimo technologija, atsiradusi per daugybę metų patirties, ieškojimo ir atradimų. PureMax™ procesas garantuoja aukščiausią žuvies taukų kokybę, panaikindamas iš jų aplinkos teršalus (tokius kaip - sunkieji metalai, dioksinai, pesticidai ir PCB, kurie kaupiasi žuvyse), nes jie neatitinka saugaus vartojimo nuostatų, kurias sudarė Europos komisija ir pasaulinė EPA ir DHA organizacija.

Pagrindiniai privalumai

  • Aukštos kokybės išgryninti žuvies taukai
  • Daugiau nei 44% EPA ir 28% DHA
  • Patogus omega 3 žuvies taukų vartojimas

Siūlomas naudojimas

Vartoti po 2 minkštas gelines kapsules iki 3 kartų per dieną. Geriausia vartoti su maistu.

Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės. Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Laikyti vaikams nepasiekiamoje, sausoje, vėsioje vietoje, saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių. Neinkama vartoti vegetarams.

Sudedamosios dalys

Omega 3 žuvies taukai, antioksidantas (vitaminas E), želatina, glicerolis.

Alergenai:

Dėl alergenų, žiūrėkite paryškintus ingridientus. Gali turėti pieno, sojų, kiaušinių, glitimo ir jų produktų pėdsakų

Maistinė informacija

Vartojimo porcija - 1 minkštos gelinės kapsulė

Iš viso porcijų - 90 (90 minkštų gelinių kapsulių), 250 (250 minkštų gelinių kapsulių)

Produkto maistingumas

      1 porcijoje
gryni Omega 3 žuvų taukai     710 mg
EPA (eikosapentaenoinė rūgštis)     360 mg
DHA (dokosaheksaenoinė rūgštis)     240 mg
kitos Omega 3 riebiosios rūgštys     110 mg

Pirkėjų atsiliepimai

Šiuo metu nėra jokių atsiliepimų.

Omega Balance

Pasirinkite paveikslėlį

Omega Balance
Back to top