• Gluten Free

  Gluten Free

 • Vegetariškas

  Vegetariškas

 • Veganiškas

  Veganiškas

Sukralozė

Based table top sweetener

Skonis
Pakuotė
Kiekis

25% nuolaida viskam - naudokite kodą LT25

Pasinaudokite 25% nuolaida su kodu LT25
Pasiūlymas galioja ribotą laiką.
Pirkti Dabar
19.49€

Produkto aprašymas

Kas yra sukralozė?

Sukralozė vienas iš populiariausių saldiklių, naudojamų sportinių papildų industrijoje. Kaip saldiklis jis gali būti naudojamas daugelyje papildų, taip pagerindamas jų skonį. Sukralozė yra apie 600 kartų saldesnė nei sacharozė ir du kartus saldesnė už sachariną bei tris kartus saldesnė už aspartamą.

 

Sukralozės savybės

Sukralozė neturi nė vienos kalorijos, tačiau gėrimuose ji suteikia saldumo, todėl sukralozė yra puikus kalorijų neturintis cukraus pakaitalas.

Kam sukralozė tinkama?

Sukralozė rekomenduojama visiems, kurie nori pagerinti papildų skonį, pridedant jiems saldumo, tačiau tikisi išvengti papildomų kalorijų. Sukralozė gali būti vartojama ir su kitais produktais, galima dėti vietoje cukraus į kavą ar arbatą.

Jūsų mitybos pasirinkimai mums tikrai rūpi. Tad kadangi šis produktas pagamintas, naudojant ingridientus ir technologijas, pritaikytus vartoti ir veganams, prašome atkreipti dėmesį, kad pieno milteliai yra apdorojami tomis pačiomis technologijomis, todėl šiame produkte jų galima rasti mažais kiekiais.

Atkreipkite dėmesį, kad etiketės, esančios ant šio produkto, turi aprašymą anglų kalba. Prancūzų, italų, vokiečių, ispanų, danų, švedų ir suomių kalbų aprašymas taipogi gali būti ant pakuotės, tačiau yra negarantuojamas.

Pagrindiniai privalumai

 • Sustiprina saldų skonį
 • Be kalorijų
 • 600 kartų saldesnis nei cukrus

Siūlomas naudojimas

Įberti 50mg į papildomo skonio neturinčius kokteilį ar kitus skysčius arba naudoti gaminant maistą, kaip alternatyvą cukrui. Nevartoti daugiau nei 8mg/vienam kūno masės kg per dieną.

Įsidėmėkite: patariame visas porcijas sverti su tiksliomis maistinėmis svarstyklėmis. Arba naudoti Myprotein kaušelius tiksliai produkto masės nustatymui, jie atitinka nurodytus vartojimo kiekius. Kiti standartiniai matavimo kaušeliai gali būti netikslūs.

Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės. Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Laikyti vaikams nepasiekiamoje, sausoje, vėsioje vietoje.

Sudedamosios dalys

Sudėtyje gali būti pieno, kiaušinių, sojos, glitimo ir kitų produktų.

Be skonio: sukralozės (E955) milteliai (100%)

Maistinė informacija

Vartojimo porcija - 50mg

Iš viso porcijų - 2000 (100g)

Produkto maistingumas

 1 porcijoje
Sukralozė  50 mg

 

Produkto maistingumas yra sudarytas pagal paprastą, be papildomų skonių produktą, renkantis alternatyvų skonį, produkto maistingumas gali kisti.

Pirkėjų atsiliepimai

Šiuo metu nėra jokių atsiliepimų.

Sukralozė

Pasirinkite paveikslėlį

Sukralozė
Back to top