37% NUOLAIDA AMIINO RŪGŠTIMS, VITAMINAMS IR MAISTO PAPILDAMS!
30% NUOLAIDA KITOMS PREKĖMS SU KODU 30LT

Slapukai ("Sausainėliai")


Mes renkame informaciją apie savo klientus naudodamiesi serverio registrų istorija, slapukais, užsakymo formomis bei konkursais. Slapukai yra maži tekstiniai failai, kurie yra išsaugomi jūsų kompiuteryje, kai naršote internete. Jie yra plačiai naudojami, tam kad internetinės svetainės veiktų tinkamai, arba kad veiktų tam tikra puslapio funkcija, be to jie suteikia tam tikrą informaciją puslapio savininkui. Slapuke saugoma informacija leidžia identifikuoti jūsų kompiuterį, nebent pakeistumėte naršyklės nustatymus. Mūsų naudojami slapukai nesaugo jokios kreditinių / debetinių mokėjimo kortelių informacijos ar slaptažodžių.


Žemiau esančios lentelės paaiškina kokius mes naudojame slapukus ir kodėl.


Griežtai reikalaujami


Šie slapukai yra būtini, tam kad galėtumėte naršyti po mūsų tinklapį bei naudotis jo funkcijomis, pvz. pasiekti apsaugotas puslapio vietas. Be šių slapukų, paslaugos, tokios kaip pirkinių krepšelis, e-sąskaitos, negali būti teikiamos.


Slapuko vardas ir paskirtis


ARPT:  Tai yra techninis slapukas, sukurtas mūsų tinklapio, tam kad galėtumėte matyti kiek vartotojų ateina į mūsų tinklapį kiekviename serveryje. Jis naudojamas tam, kad užtikrintumėme, jog serveris, saugantis mūsų tinklapį, nesulauktų per daug vartotojų, ir puslapis veiktų sklandžiai ir greitai.

ASP.NET_SessionId: Šis slapukas yra 'sesijos slapukas', jis mums leidžia žinoti kad jūs aktyviai naršote mūsų tinklapį.

sesIDŠis slapukas yra ASP.NET_SessionId slapuko kopija, kuri naudojama atstatyti originalų slapuką įvykus klaidai.

IsGooglePpcReferral: Šis slapukas yra naudojamas tam kad nebūtų atvaizduojama informacija kuri yra nepatikrinta google paieškos sistemos.

referrerCodeŠis slapukas yra naudojamas išsaugoti MP referalo kodą (tai dalis klientų lojalumo programos).

Bskldent: Šis slapukas naudojamas nustatyti kas buvo įdėta į pirkinių krepšelį esamo arba praeito apsilankymo metu.

jsŠis slapukas turi tik vieną reikšmę: ‚taip‘ arba ‚ne‘, priklausomai nuo to ar naršyklėje veikia javascript įskiepis ar ne. Jis reikalingas tinkamam tinklapio veikimui.

.ASPXAUTH: Šis slapukas nurodo ar vartotojas yra prisijungęs savo vartotojo paskyroje.


Eksploataciniai slapukai


Šie slapukai surenka informaciją, apie tai kaip mūsų vartotojai naudojasi tinklapiu, pvz. į kokius puslapius mūsų tinklapyje vartotojai eina dažniausiai, arba kokius klaidos pranešimus jie gavo iš serverio. Šie slapukai nerenka asmeninės informacijos, kuri identifikuoja naudotoją. Visa informacija kurią renka šie slapukai yra bendrinė ir anonimiška. Jie tėra naudojami tam, kad pagerintų svetainės darbą. Naudodamiesi mūsų tinklapiu jūs sutinkate, kad mes sukursime šiuos slapukus jūsų įrenginyje.


Slapuko vardas ir paskirtis


_utma, _utmb, _utmc, _utmz (Google analytics): Šis slapukas yra skirtas rinkti informaciją apie tai kaip vartotojai naudojasi mūsų svetaine. Iš surinktos informacijos mes kuriame ataskaitas, kurie padeda mums pagerinti tinklapį. Visa informacija renkama šių slapukų yra anonimiška, įskaitant vartotojų skaičių, iš kokio tinklapio vartotojai atėjo, bei kokius puslapius jie naršė.

Paspauskite čia jeigu norite peržiūrėti Google privatumo politiką.Jeigu norite uždrausti Google Analytics jus sekti, apsilankykite šiame puslapyje - http://tools.google.com/dlpage/gaoptout.

zanpid (Zanox): Šis slapukas yra naudojamas sekti pardavimams, kurie atėjo iš mūsų partnerio Zanox atvestų klientų. Šis slapukas nėra naudojamas tikslinei reklamai ar kitiems reklaminiams tikslams.

traffic: Šis slapukas yra naudojamas sekti pardavimams, kurie atėjo iš skirtingų šaltinių, ypatingai tam, kad nustatyti kuriam iš mūsų partnerių, priklauso komisiniai, už atvestą klientą. Šis slapukas nėra naudojamas tikslinei reklamai ar kitiems reklaminiams tikslams.


Funkcionalumą užtikrinantys slapukai


Šie slapukai leidžia mūsų tinklapiui prisiminti jūsų įvykdytus pasirinkimus (pvz. jūsų vartotojo vardą, tinklapio kalbos nustatymus, jūsų regioną) kurie pagerina jūsų asmeninę naršymo kokybę. Jie gali būti naudojami suteikiant jums paslaugas, kurių jūs reikalavote, pvz. peržiūrėti video klipą, arba pakomentuoti tinklaraštyje. Naudodamiesi mūsų tinklapiu jūs sutinkate, kad mes sukursime šiuos slapukus jūsų įrenginyje.


Slapuko vardas ir paskirtis


CultureSelection: Šis slapukas saugo vartojo regioninius nustatymus ir nukreipia vartotoją į jo regionui skirtą Myprotein tinklapį.

CustIdŠis slapukas saugo vartotojo ID. Jis naudojamas atstatymui po įvykusios klaidos, bei „Prisiminti Mane“ funkcijos optimaliam veikimui, į tinklapį sugrįžtantiems vartotojams.

ki_u, ki_t, ki_r, ki_s (Kissmetrics): Šie slapukai yra naudojami norint išvengti pakartotinio apklausos siūlymo sugrįžtantiems vartotojams. Vienas slapukas yra sukuriamas vienai apklausai. Šios apklausos yra vykdomos mūsų partnerio Kissmetric.

Bn_u, Bn_ec, (Baynote): Mes naudojame šiuos slapukus norint jums suteikti asmenišką tinklapio naršymą, jų pagalba mes galime jums pasiūlyti daugiau produktų, kuriuos jūs galimai mėgstate, bei ignoruoti produktus, kurie nekelia jums susidomėjimo. Ši paslauga yra vykdoma rekomendavimo technologijos, kuri licencijuojama kompanijos Baynote.


Tikslinės reklamos ir reklamos slapukai


Šie slapukai yra naudojami norint jums pateikti reklamas, kurios jums būtų aktualios. Jie taipogi yra naudojami apriboti, kiek kartų jūs matysite tą pačia reklamą, bei padeda nustatyti reklamos kampanijos efektyvumą. Jie yra sukurti reklaminių tinklų arba mūsų partnerių, su mūsų leidimu. Šie slapukai „prisimena“ kad jūs jau buvote aplankę šį tinklapį ir šia informacija yra pasidalijama su kitomis organizacijomis, pvz. mūsų reklamos tiekėjais. Naudodamiesi mūsų tinklapiu jūs sutinkate, kad mes sukursime šiuos slapukus jūsų įrenginyje. Jeigu norite išjungti šiuos slapukus, prašome peržiūrėti žemiau esančią lentelę bei perskaityti skyrių ‚Kaip apriboti arba užblokuoti slapukus‘.


Slapuko vardas ir paskirtis


dis, evt, tst, udc, udi, uic, uid (Criteo): Šie slapukai yra sukurti kompanijos Criteo, jie užtikrina personalizuotą reklamą, jums lankantis kitose partnerių parduotuvėse. Jums siūlomi produktai bus paremti produktais, kuriuos naršote mūsų tinklapyje. Pateikiami produktai gali skirtis spalva ar stiliumi, bei būti iš kitos kategorijos, tačiau jus galimai dominantys, remiantis iš jūsų naršymo istorijos. Ši technologija yra paremta slapukais. 

Galite būti užtikrinti kad duomenys saugomi šiuose slapukuose yra visiškai anonimiški ir neturi jokių jūsų asmeninių detalių. Daugiau informacijos galite rasti Criteo tinklapyje: http://www.criteo.com/us/privacy-policy Mes norėtume tęsti jums svarbių reklamų rodymą, tačiau jūs galite atsisakyti šios paslaugos aplankę aukščiau esančia nuorodą. Norime pažymėti kad ištrynus slapukus iš jūsų kompiuterio, mes daugiau nebematysime kad jūs nusprendėte atsisakyti šios paslaugos, todėl reklamos bus ir vėl rodomos iki kol šios paslaugos neatsisakysite ir vėl.


AWSESS, awpv9, aw3, AW, _aw_m_ (clickid) (Affiliate Window): Šie slapukai yra naudojami sekti pardavimams, kurie atėjo iš mūsų partnerio „Affiliate Window“ bei palaikyti tikslinę reklamą. Daugiau informacijos apie privatumo politiką galite rasti „Affiliate Window“ tinklapyje adresu: https://www.affiliatewindow.com/


_dw_p, _dw_a, fbsetting_[long string of numbers and letters] (Facebook): Facebook tai socialinis tinklas kurį naudoja milijonai žmonių visame pasaulyje. Susikūrus profilį jūs galite pridėti draugus, bei keistis su jais informacija. Facebook leidžia jums kurti grupes ir fanų puslapius. 

Šis tinklapis naudoja Facebook įskiepį kuris leidžia jums paspausti „patinka“ ant mūsų puslapio ir produktų. Šis įskiepis sukuria slapukus, kurių kontroliuoti mes negalime. Daugiau informacijos apie Facebook privatumo politiką galite rasti čia: 

http://www.facebook.com/about/privacy/.


Kaip apriboti arba blokuoti slapukus


Jeigu norite apriboti arba užblokuoti slapukus mūsų arba bet kurioje kitoje svetainėje, tai galite padaryti pakeitę naršyklės užsakymus. Pagalbos sekcija jums turėtų paaiškinti kaip tai padaryti. Daugiau informacijos apie slapukus, bei kaip juos valdyti galite rasti puslapyje www.allaboutcookies.org.


Taip pat galite aplankyti tinklapį www.youronlinechoices.com/uk/your-ad-choices kuriame pateikiama informacija apie slapukus esančius jūsų įrenginyje ir kaip juos išjungti.


Jeigu naudosite naršyklės nustatymus, tam kad užblokuotumėte slapukus (įskaitant ir būtinus slapukus), jums gali nepavykti pasiekti tam tikrų mūsų tinklapio vietų. Nebent jūsų naršyklė būtų tinkamai nustatyta priimti slapukus tik iš mūsų puslapio, o blokuotų visa kitą.