37% NUOLAIDA UŽSAKYMAMS* | KODAS: LT37
45% NUOLAIDA VITAMINAMS IR MINERALAMS | KODAS NEREIKALAUJAMAS

Kas jus jaudina, verčia

Kas jus jaudina, verčia

Paketai

Apie mūsų paketus

Mes džiaugiamės galėdami dalyvauti jūsų kelionėje. Nesvarbu, ar žengiate pirmuosius žingsnius, ar atgaivinate sveikatingumo ugnelę, turime puikių degalų, kurie padės pradėti jūsų sveikatos ir sveikatingumo nuotykį.

Galite rinktis iš keturių baltymų rinkinių: "Clear Protein", "Impact Protein", "Get Stronger" ir "Diet", kurių kiekvienas sukurtas taip, kad atitiktų jūsų unikalius tikslus. Nesvarbu, ar norite formuoti liesus raumenis, didinti ištvermę, reguliuoti svorį, ar siekti bendros geros savijautos, mes jums padėsime. Tai ne tik sporto salė, bet ir kūno puoselėjimas tinkamais produktais.

Nesvarbu, kokį rinkinį pasirinksite, mūsų misija - užtikrinti, kad pasiektumėte savo fitneso tikslus. Kartu sukurkime teigiamus, tvarius pokyčius, kurie neapsiribos vien treniruotėmis.

Poveikio baltymų paketas

Pasistiprinkite su "Impact Protein Bundle". 40 porcijų "Impact" išrūgų baltymų miltelių ir patogus maišytuvas - viskas, ką galite padaryti, kad pradėtumėte savo sveikatingumo kelionę.

Nuo pat pirmos dienos "Impact Whey Protein" baltymai tapo populiariausiu produktu, kuris yra kreminis, lengvai maišomas kokteilis, kurio vienoje porcijoje yra mažiausiai 20 g baltymų. Ši galinga maistinė medžiaga yra būtina raumenų augimui ir sveikų kaulų palaikymui, kad jūsų kūnas jaustųsi ir veiktų kuo geriau.

Naujokas baltyminiame žaidime? Laikykite "Impact Protein Bundle" savo sporto priemonių rinkiniu. Nesvarbu, ar esate patyręs profesionalas, ar dar tik pradedate, šis rinkinys jums padės. Tai ne tik tai, ką darote sporto salėje, bet ir parama jūsų kūnui užkulisiuose. Tegul baltymai tampa jūsų slaptuoju ginklu stiprinant jėgą ir atsparumą.


Įsigykite dabar