37% NUOLAIDA UŽSAKYMAMS* | KODAS: LT37
45% NUOLAIDA VITAMINAMS IR MINERALAMS | KODAS NEREIKALAUJAMAS

influencer & affiliate partners

Influenceriai ir Rinkodaros Partneriai

Tapkite #TeamMyprotein dalimi

Norite tapti "Myprotein" ambasadoriumi arba rinkodaros partneriu?

Iš esmės tikime asmeninio augimo galia ir gebėjimu pakelti aplinkinius.


Naudodamiesi savo svetaine, tinklaraščiu ar socialiniais kanalais turite galimybę paliesti žmonių gyvenimus ir daryti teigiamą poveikį. O geriausia dalis? Savo aistrą taip pat galite paversti pinigais, savo atsidavimą paversdami pajamų šaltiniu, kuris atlygina ir už jūsų pastangas, ir už jūsų įtaką.

Read More

Atlygis

Įkvėpdami kitus investuoti į savo gerovę, taip pat susikursite tvarų pajamų šaltinį sau. Uždirbkite komisinius nuo pardavimų, kuriuos mums generuojate, ir gaukite net 8%.


Be to, suteiksime jums neprilygstamą pagalbą su mūsų vidine partnerių komanda ir išskirtines akcijas.


Kad pasiūlymas būtų dar saldesnis, siūlome 30 dienų slapukų langą. Tai reiškia, kad bet koks pirkinys, kurį klientai atliks per 30 dienų nuo jūsų filialo nuorodos paspaudimo, uždirbs jums komisinius. Taigi, net jei jie iš karto nepriims sprendimo, jūsų poveikis vis tiek bus juntamas, o jūs gausite atlygį už savo įtaką.

Skaityti Daugiau

Padarykite šuolį

Jei tikite, kad jūsų kelionė gali įkvėpti kitus rinktis sveikesnį gyvenimo būdą ir siekti sveikatingumo tikslų, ženkite žingsnį ir

pateikite paraišką tapti "Myprotein" ambasadoriumi arba partneriu.Pasiekime didžių tikslų kartu. Prieš teikdami paraišką įsitikinkite, kad atitinkate partnerio sąlygas.


Nenorite užmegzti partnerystės? Nesijaudinkite. Siūlome daugybę kitų būdų bendradarbiauti su mumis. Peržiūrėkite visą darbo su "Myprotein" būdų sąrašą.

Read More