40% NUOLAIDA UŽSAKYMAMS | KODAS: FLASHLT
+PAPILDOMA 5% NUOLAIDA PERKANT BETKOKIUS 2 PRODUKTUS

0 0 : 0 0 : 0 0 : 0 0 : 0 0

INFLUENCERIS / PARTNERIS (AFFILIATE)

Tapk #TeamMyprotein dalimi

Nori būti Myprotein influenceriu?

Myprotein Influencerių programa yra lengvas būdas monetizuoti jūsų tinklalapį, blog'ą, socialinių tinklų paskyrą ar bet kurį kitą jūsų turinį internete! Galime pasiūlyti jums galimybę tapti mūsų lyderiaujančios partnerystės programos dalimi.


Uždirbkite net iki 8% komisinių nuo visų pardavimų, įvykusių dėka jūsų tinklalapio. Taip pat gausite išskirtinius partnerių pasiūlymus, partnerių komandą, pasiruošusią atsakyti į užklausas, 30 dienų slapukus (angl. cookies) bei reguliarias komisinių išmokas!

SKAITYTI DAUGIAU

Mes padėsime jums jūsų kelyje

Visuomet galime asmeniškai aptarti visus svarbius aspektus, susijusius su partneryste.


Galime suteikti prieigą prie mūsų straipsnių, kuriais galėsite papildyti savo kuriamą turinį, taip pritraukiant daugiau lankytojų, o jiems sėkmingai apsipirkus - pradėsite uždirbti. 


Taip pat raginame jus būti aktyviais - galite laisvai siūlyti savo idėjas nuolaidoms, kuriomis galėtų pasinaudoti išskirtinai tik jūsų klientai.

SKAITYTI DAUGIAU

Registruotis dabar

Norime dirbti su geriausiais žmonėmis fitneso pasaulyje, tuo pačiu - pristatyti mūsų prekinį ženklą daugiau žmonių, todėl mes nekantraujame su jumis bendradarbiauti! Prieš registruojantis, prašome įsitikinti, jog atitinkate čia pateiktus reikalavimus.


Partnerystė ne jums? Spauskite čia ir rasite sąrašą kitų būdų bendradarbiauti su mumis.


SKAITYTI DAUGIAU