42% NUOLAIDA UŽSAKYMAMS* | KODAS: LT42
NEMOKAMAS PRISTATYMAS IŠLEIDUS 30EUR AR DAUGIAU

0 0 : 0 0 : 0 0 : 0 0 : 0 0

METAS PRADĖTI


Norite auginti raumenų masę? Išbandykite šiuos patarimus...Jūsų „vegetariška masės auginimo“ kelionė su

„Impact“ išrūgų izoliatas

Tobulas pagalbininkas jūsų treniruotei su svarmenimis - šis mišinys nepriklausomo testuotojo „Labdoor“ dėl savo kokybės ir vertės buvo įvertintas A klase, o tuo pačiu buvo oficialiai sertifikuotas kaip vienas iš geriausių baltymų miltelių produktų rinkoje. Mūsų formulė turėjo pereiti ekspertų sukurtą specialų gryninimo procesą tam, kad išgautume virš 90% baltymų ir tik 1% riebalų.


• Net 22g baltymų vienoje porcijoje


• Mažai riebalų ir mažiau nei 1g angliavandenių


• Platus gardžių skonių pasirinkimas 

Apsipirkti dabar

Extreme Gainer

Visada norėdami didinti raumenų masę, turite suvartoti didesnį kiekį kalorijų nei sudeginate, o tai daug pastangų reikalaujantis procesas, todėl mes galime padėti jums tai pasiekti žymiai lengviau ir paprasčiau. 


Jei sunkiai treniruojatės ir jaučiatės nusivylę savo rezultatais, mūsų „Hard Gainer Extreme“ formulė yra tai, ko jums reikia.

Apsipirkti dabar

Protein Brownie

Mūsų sausainiai yra greitas ir patogus būdas padidinti kasdienį suvartojamą baltymų ir angliavandenių kiekį be papildomų kalorijų iš pridėtinio cukraus. Mūsų šokolado gabaliukai pagaminti iš didelio kiekio skanios kakavos miltelių, šie gabaliukai sukels tikrą sensaciją jūsų burnoje, ypač tiems, kurie mėgsta saldumą - valgyti sveikai dar niekada nebuvo taip skanu! 


• 23g baltymų viename sausainyje 


• 27g angliavandenių viename sausainyje 


• Iki 75% mažiau cukraus nei įprastose prekybos centrų alternatyvose

Apsipirkti dabar

Priderinkite aprangą prie savo treniruočių.