45% NUOLAIDA BALTYMAMS | KODAS NEREIKALAUJAMAS
TIK PROGRAMĖLĖJE: 37% NUOLAIDA UŽSAKYMAMS | KODAS: APPLT

Milita Daikerytė ir jos istorija!

Dar visai neseniai turėjau nemenką iššūkį kovojant su svorio pasikeitimais. Nemeluosiu, kartais tenka padirbėti ir iki išnaktų ir paryčiais, tad nuolatinis buvimas darbo sukūryje ir padarė įtaką mano bendrai savijautai ir svorio svyravimams. Atejus kritiniam momentui, supratau, kad laikas ieškoti būdų, kaip sau padėti.

Mano atrastas veiksmingiausias žingsnis buvo - subalansuotas maistas ir žinoma fizinis aktyvumas. Labai mėgstu pasmaližiauti, tačiau desertus, renkuosi labai atsakingai! Myprotein gardumynai tapo puiki alternatyva cukringiems saldėsiams. Atidžiai išsianalizuoju sudėtis ir stengiuosi pasirinkti mažiausiai cukraus turinčius produktus, taip pat vertinu, jog Myprotein turi veganiškų produktų liniją, taip pat ekologiška ir be palmių aliejaus.

Na ir žinoma, neatsiejama mano gyvenimo dalis - sportas. MP atradau pirmoji, nei kad jie atrodo mane - ieškodama stilingų, o svarbiausia komfortiškų sportinių aprangų. Galiausiai džiaugiuosi tapusi šio sportiniu prekių prekinio ženklo ambasadore. Turiu galimybę išbandyti įvairų asortimentą ir savo sekėjams parekomenduoti, tai kas man labiausiai patinka.

Aš tikiu, kad ir Tau padėsiu atrasti sveiką saldumyną, skanų užkandį, geros sudėties kokteilį ir vieną kitą šaunią prekę.

Kviečiu pasižvalgyti po mano Myprotein pasaulį ir linkiu atrasti tai, kas Jums geriausia!

Milita rekomenduoja

Sužinokite daugiau!

Myprotein perkamiausios prekės

Peržiūrėti visus