IMPACT SAVAITĖ
45% NUOLAIDA VISOMS PREKĖMS | KODAS: IMPACTLT

0 0 : 0 0 : 0 0 : 0 0 : 0 0
Baltymų milteliai pradedantiesiems

KODĖL VERTA VARTOTI BALTYMŲ MILTELIUS?

Mes žinome, ką Jūs galvojate - „bet juk baltymų milteliai yra naudingi tik kultūristams“, tačiau tai nėra tikra tiesa. Baltymų papildai yra naudingi bei rekomenduojami visiems. Nesvarbu, ar Jūs mėgstate bėgioti, važiuoti dviračiu, praktikuojate jogą, o galbūt norite išbandyti laisvus svorius sporto salėje.

Baltymai padeda greičiau atstatyti Jūsų raumenis, tačiau nesijaudinkite, tai nereiškia, kad Jums staiga užaugs dideli raumenys.

PERKAMIAUSI BALTYMAI

DUK

Yra daug klaidingų nuomonių bei mitų apie baltymų papildus ir toks didžiulis informacijos kiekis gali supainioti ne vieną žmogų. Mes palengvinome Jūsų gyvenimą, atsakydami į dažniausiai užduodamus klausimus apie baltymus.

Baltymų kokteiliai yra naudojami mūsų raumenyse trimis būdais: stiprinant raumenis, užkertant kelią raumenų pažeidimui bei skatinant raumenų atsistatymą. Jei norite auginti raumenis ar atsigauti po treniruotės, baltymų kokteiliai yra įtin patogus ir ekonomiškas būdas padidinti baltymų suvartojimą, ir jie taip pat yra labai skanūs!

Daugiau baltymų turinti dieta padės auginti bendrą raumenų masę, nes didžioji raumenų dalis susideda iš baltymų, tačiau nepamirškite, jog norint įgyti liesą raumenų masę, taip pat reikia sportuoti su svoriais. Priešingu atveju, papildomi baltymai ir kalorijos gali virsti riebalais.

Visų pirma - labai svarbu suprasti skirtumą tarp baltymų kokteilių ir maisto pakaitalų kokteilių. Baltymų milteliai yra naudojami, siekiant padėti raumenų augimui bei atsistatymui. Baltymų papildai nėra pakaitalas Jūsų kasdieniam maistui. Jie turi būti naudojami kartu su sveika ir subalansuota mityba, palengvinant kasdienį baltymų suvartojimą.

Tuo tarpu, maisto pakaitalų kokteiliai yra būtent tai - maisto pakaitalai. Jų subalansuota sudėtis pakeičia valgį. Šie kokteiliai gali būti naudingi tuomet, kai reikia greito ir lengvo valgio pakaitalo, tačiau ir jie turėtų būti vartojami saikingai ir kartu su subalansuota mityba.

Jeigu dienos eigoje Jūs suvartojate daugiau kalorijų nei sudeginate, rizikuojate ilgainiui priaugti svorio. Jei tai ir yra Jūsų tikslas, tuomet baltymų kokteiliai yra gera mažesnio riebalų bei angliavandenių kiekio alternatyva (priklausomai nuo Jūsų pasirinkimo), kuri padės Jums įgyti liesos raumenų masės, o ne riebalų.

BALTYMŲ VADOVAS


Norite sužinoti daugiau apie baltymų miltelius, jų naudą bei mūsų rekomendacijas? Peržiūrėkite mūsų baltymų vadovą (anglų kalba) žemiau.

Skaityti daugiau